Nevěstky Olomouc

Tantra Masáž Praha

Czech casting renata sex karlovy vary

czech casting renata sex karlovy vary

Pokud Tě režisér vybere, pak máš stejně šanci jen na malé role, kde nebudeš mluvit. U mluvených rolí tyto hrají jen herci. Asi teprve začínají a nemají moc peněz na presentaci. Já bych do toho nešel. Koukal jsem se na Tvoje stránky, ale nikde jsem tam nenašel, že by jsi se věnoval herectví.

To budeš mít dost těžké se prosadit v oboru který neděláš. Sieber pro úplně zmatenou. Pokud agentura pořádá casting, pak si na něj pozve ty umělce o kterých je přesvědčena, že se na požadovanou práci hodí.

Taková seriozní agentura umělci vždy zavolá a sdělí mu veškeré informace o projektu, hlavně kdy je casting, kdy kolbek, o čem to bude, kde se to bude vysílat a kdy se to bude točit. Umělec se pak sám rozhodne, zda je pro něj ten projekt zajímavý a zda má v uvedený čas volno. Pak existují agentury, které se někde dozvědí, že bude casting a pak esemeskami nahánějí spousty lidí, které posílají na casting bez základních informací.

To jen pro to, že kdyby to náhodou vyšlo, tak agentura bude mít svojí provizi. Takže buď v klidu a zachovej si svojí důstojnost a uměleckou osobnost. Docela by mě zajímalo, jaká agentura Tě takto prohání?

Vyrábějí takové ty tištěné raklamy. Přišla mi zajímavá odpověď: To jsme psali Dobrý den, Zveme Vás na pohovor - casting pro film a seriál jelikoz vyhovujete do naseho registru. Jsme produkční společnost pro zadáváním lidí do epizodních rolí do vlastní i cizí produkce. Jelikož máme před vlastním projektem, roširujeme datábázi. Pokud si Vás nevybereme do filmu, seriálu budete dál zadáváni do jiných produkcí. Jinak se omlouváme, stránky www. Teď jsem natáčel detektivku pro ZDF, kde jsem "zavraždil" mladou herečku, srudentku herectví.

Až Martina potkám, tak se ho na ten kurz potkám. Pokud mě paměť neklame, pak pan Solis používal stejnou techniku hereckého vzdělávání i u MOON a také tam se velmi oháněli Dejdarem. Hledej Šmudlo, hledej, a možná, že také najdeš na Jestli vybrali peníze a pak zmizeli to nevím, ale když mi nedávno volala policie a chtěli o Solisovi nějaké info, tak mluvili spíše o vyčerpaných dotacích a filmové práci která neodpovídala finančním nákladům.

Já už nejsem chlapeček, je mi 48 let, takže nevím, jaké dětské agentury jsou dobré. Já už začínám pochybovat, zda jsem tyto stránky udělal správně a přehledně a logicky. Když si klikneš na odkaz O agentuře se píše v knize návštěv takto: Přečti si je a dovíš se hodně. A hledej Šmudlo, hledej, je taková říkanka.

Asi budeš hledat dlouho. Dabing je velmi uzavřená skupina lidí a Ti si mezi sebe nikoho nepustí. CEM i Lars znám a mohu je doporučit. CEM je větší agentura, Lars je domáčtější agentura. Ty nejlepší TOP 20 agentury své práci rozumí a když se Tě zeptali jaké máš herecké vzdělání a Tys jim řekla, že žádné nemáš, tak Tě odkázali na komparz.

To je přeci normální. Ono to neni tak, že malé roličky hrají neherci. Oni i ty malé roličky hrají kvalitní profesionální herci, kdyť je to jejich práce, profese kterou vystudovali. Ty si myslíš, že na sobě pracuješ a že jsi dobrá? A podle čeho to posuzuješ?

Mohu se zeptat, v kterých divadlech si hrála? Sama píšeš, že tě už půl roku nikdo na casting nepozval. Kdybys byla dobrá herečka, tak budeš chodit na castingy každý den a budou se o Tebe prát.

Takže je někde asi chyba. Když už píšeš o těch studentech medicíny, myslíš, že by Tě pustili k operaci člověka, když by si hodně chtěla a chodila do kursu první pomoci? Ne přímo operovat, třeba jen píchat injekce a zašít tu ránu na těle po operaci? Aby k tomu pustili ty mediky, tak budou muset tu školu také dostudovat. Můj syn Willem se má dobře. Už mu jsou tři měsíce a má už natočený první film v televizi. SP Production a Domi Production jsou známé firmy a můžeš si je vyhledat v databázi agentur.

Zároveň je u nich mnoho zkušeností ostatních. Chce to jen s těmito stránkami trochu pracovat. Sieber pro Shari a ostatní. Dovolte mi se také zapojit do diskuse s mým názorem. Osobně si myslím, že jde o prd. Shari, z toho co doposud sem napsala, je asi dost nedůvěřivá a nedůtklivá.

Pokud se někdo pustí do této džungle filmařské, nesmí být moc cimprlich. Všude jsou jen lidé a každý se snaží si svojí práci ulehčit. Myslím si, že z ochrany osobních údajů se stala v Česku velká móda a schovává se za ní všechno. Ten zákon mluví o tom, kdo a jak smí schraňovat osobní údaje a kdo a jak je smé či nesmí zveřejňovat. Také se v něm mluví o tom, že údaje, které se dají kdekoliv zjistit, nejsou utajované. Jméno si každý zjistí a každý ho také říká, rodné číslo si mohu kdykoli najít v katastru nemovitostí, nebo ve výpisu podnikatelů, číslo občanky se běžně uvádí na kdejaké poště, tak jaképak utajené informace?

Jediné, co fakt je utajené, je dokumentace o Vašem zdaravotním stavu, odlišné sexuální orientaci a soudních trestech. Každý, kdo získává osobní údaje lidí, by měl být registrovaný na Úřadu pro ochranu osobních údajů a já již delší dobu přemýšlím nad tím, že u agentur v databázi přidám další políčko s tímto údajem, zda takterá agentura je na ÚOOÚ zaregistrovaná.

Pokud se tedy vrátím k ECHO Casting, pak si opravdu myslím, že Květa Mazurová je v pohodě a každý kdo se dá k filmu musí počítat s tím, že bude své údaje poskytovat, stejně jako své tělo a obličej pro kameru. Je samozřejmě jen na něm, jak dalece se podvolí. Jinak ÚOOÚ vydal jakési zásady ochrany osobních údajů, které přetiskuji: Jen na základě podmínek uvedených v dokumentu, vámi podepsaných a odsouhlasených, mohou být vaše osobních údaje dále využívány.

Své osobní údaje sdělujte, pokud cítíte, že máte zajištěno soukromí, nikoliv v situaci, kde je může slyšet i někdo nepovolaný. Pokud zjistíte, že jsou uchovávané údaje nepravdivé nebo neúplné, máte zejména právo požadovat jejich blokování, opravu, doplnění či výmaz.

Potřebné doklady předkládejte pouze k nahlédnutí a ověření, případně zaznamenání potřebných údajů. Já jsem jednou točil film Žil jsem s cizinkou a v něm jsem hrál jednonohého válečného invalidu, takže vím, že to bylo technicky velmi náročné.

Možná, že kdyby věděli o Vás, tak by jste to zahrál v pohodě. Tím chci říci, že pokud o Vás agentury nevědí, nemohou Vás obsadit. Být registrován jen v jedné agentuře je velmi málo. Jako komparzista v hledišti nohu nepotřebujete a při válečných filmech nemít nohu je veliká výhoda.

Agenturám to nevadí, buď si odkudkoliv. Jen to těžko budeš stíhat být ráno v 6 hodin na place. A možná, že by bylo vhodné, absolvovat i nějaké školení spisovné češtiny. Udělat v tak krátkém textu 24 pravopisných chyb, to svědčí o tom, že to psal někdo, kdo nezvládl ani učivo 3.

Herectví je opravdu práce pro inteligentní lidi. Herectví neni o tom postavit se před kameru a hrát normálního člověka, to je jednoduché. Divadlo je herectví, je to obrovská škola a nádherný pocit. Statista je divadelní výraz pro komparz, čurdaře. To jsou lidi, kteří nemají text a jen někde sedí, nebo projdou.

To je dost malá na modeling. Pokud chcete poradit, pak jí nafoťte a rozešlete e-mailem její fotky s popisem do agentur. Pokud o ní budou mít zájem, sami se Vám ozvou. V každém divadle je dramaturg, jehož prací je setavovat dramaturgický plán. Jinak řečeno, připravit výběr divadelních inscenací a jedním z velmi důležitých kritérií, kterými se řídí, je herecké obsazení divadelního souboru.

Takže on ví jaké má v divadle herce a podle toho také vybírá hry. Takže už daleko dopředu je rozhodnuto, kdo v té hře bude hrát. Pokud nemáš herecké vzdělání, pak se do žádného divadla nenabízej jako herečka. Můžeš to však skusit jako statista. Já se snažím všem odpovědět a poradit, jak jen nejlépe umím.

V této databázi je agentur. Tuto práci jsem vytvářel 4 roky a opravdu neni v mých silách a čase Ti vypisovat všechny agentury a u každé Ti napsat jaká částka za registraci se u nich platí. Možná, že bys mi mohla ušetřit tu práci a mohla by ses sama do té databáze podívat. Zjistíš, že u každé agentury je kolonka "Poplatek za registraci do databáze: Mohu se zeptat, co u DOMI točíš? Pokud si myslíš, že máš na to být herečka, tak se přihlaš do agentur jako herečka.

Pokud Ti nabídnou práci komparzu, tak to odmítni. Já nevím, kde se dělají castingy do divadla, pokud to zjistíš, dej mi vědět, hned tam pojedu. Jinak, odehrát 50 představení, to už je velké divadlo a ne "nic velkého". Martin Vaněk - Na mladých manekýnech podvodně vydělal statisíce. Na mladých manekýnech podvodně vydělal statisíce.

Studenti Michal Majer a Michal Zachár se cítí podvedeni. Naivita mladých lidí, kteří by chtěli obstát v modelingu, nezná mezí. Nabízí zprostředkování natáčení reklam či focení pro zahraniční klienty, ale své sliby neplní. Přitom studenti musí dopředu uhradit různé poplatky. Pan Vaněk slibuje lákavou práci, ale zůstává jen u slibů," píše se mimo jiné v úředním záznamu. Více než sto padesát platících lidí bylo podle něj vybráno k focení pro prestižní módní časopis Vogue v italském Miláně, ale akce se neuskutečnila.

V médiích přitom stále probíhá kampaň, která láká další zájemce o registraci v agentuře. Hovoří se i o sexuálním obtěžování Zachar také tvrdí, že Martin Vaněk uzavírá smlouvy s nezletilými bez zákonných zástupců a některé chlapce sexuálně obtěžoval. K němu se přidávají i další zhrzení mladí lidé. Doporučil mi, abych s jejich spolupracovnicí nafotil profesionální book, tedy sadu fotografií k prezentaci. Dostal jsem dost nekvalitní fotky.

Přitom jsem za všechno zaplatil už korun," stěžuje si šestnáctiletý Michal Majer z Litvínova a poté ukazuje zprávu sms, kterou dostal od agentury. V ní se sice píše: Honorář 16 až 35 tisíc korun," ale Majer dodává, že nakonec zůstalo jen u této textové zprávy. Jednadvacetiletá studenka, která si nepřála být jmenována, má podobné zkušenosti.

Za agenturní služby už utratila korun a nic. Tito studenti se cítí podvedeni a okradeni. Je to jen osobní averze, tvrdí majitel agentury Šéf agentury Martin Vaněk všechna zmíněná nařčení odmítá: Těch projektů je celá řada a my jsme je prostě nabídli do Milána.

Výsledkem toho je, že někteří z nich byli vybráni a někteří nebyli. Takto to funguje ve všech castingových agenturách. A co se týká nějakého sexuálního obtěžování, jediný model, kterému sahám do vlasů, je můj přítel. A ten je teď mimochodem na zahraničním projektu v Řecku, takže takováhle je situace. Homosexuál Martin Vaněk prý nabízel chlapcům natáčení pornografie.

Lidé naletěli podvodné reklamní agentuře, místo modelingu nabídka porna. Až lidí pravděpodobně naletělo další castingové reklamní agentuře. Ta slibovala za tisíc korunový registrační poplatek focení pro prestižní časopis v Itálii.

Navíc se ukázalo, že majitel firmy na tuto práci najímal i nezletilé děti bez souhlasu rodičů. Objevily se i informace o údajném sexuálním obtěžování. Modelingová agentura Martin Vaněk nabírá na focení v Itálii modely a modelky z celé republiky.

A to pomocí inzerátů v novinách. Jenomže po majiteli agentury se slehla zem. Proto se několik modelů a modelek dnes vydalo do sídla agentury. S Vaňkem si to chtěli vyříkat z očí do očí. V sídle firmy našli jen sekretářku. Za registraci k focení v cizině zaplatil každý z nich Kč. Vyjednali si volno, nakoupili oblečení. Cesta do Itálie se ale nekoná. Před naší kamerou Vaněk potvrdil, že na tuto práci najímá i děti.

A to bez vědomí jejich rodičů. Někteří modelové, ale i modelky hovoří o divných praktikách v agentuře. Smlouvu mají sepsanou na focení oblečení. Ústní nabídku ale prý dostali i k točení porna a vystupování v gay klubech.

Údajně došlo i k sexuálním návrhům. Agentura zaměstnává okolo lidí. Někteří se rozhodli z agentury po dnešní schůzce odejít. Připravují i hromadnou žalobu, kterou prý podepíše asi lidí.

Martin Novotný, Pavel Orálek. Napsala si velkou pravdu, že manažerky a manažeři si myslej, že můžou rozhodovat o naší kráse a šancích. Tak to opravdu je. Respektive jak by si to chtěla dělat jinak? Že by třeba o kráse rozhodovali politici, třeba Parkanová? Jsou agentury, které fotí booky a za to si nechají platit, je to jejich práce. To, že obcházíš agentury a nikde nedostaneš práci o něčem svědčí.

Pokud bys byla krásná žena s dobrou postavou, pak by si se určitě prosadila. Problém je spíše v tom, že hodně žen si myslí, že jsou krásné a že by mohly být modelky. Asi by to chtělo trochu soudnosti, třeba fakt nejsi krásná.

Ikdyž i já jsem model a Tak jsem se ptal v Lars Models a oni žádnou modelku Sisinku neznají a hlavně žádné fotografie nedělají, takže Sisinko asi kecáš. Martin Vaněk je agentura, která sídlí u komunistů a stejně tak se i chová.

Všude inzeruje, ale neplatí. Pokud Ti tedy Vaněk nezaplatil, tak podej k soudu návrh na vydání platebního rozkazu. Dej si pozor na čas, po třech letech je to promlčené.

Tomáš Verner je známý zakladatel nefunkčních agentur, které jen vybírají poplatky. Dva roky o něm nebylo slyšet, že by teď zase nová aktivita? Vladimír Rejlek je fenomenem castingů v Česku a na Slovensku. Jeho aktivita při zakádání agentur a vybírání registračních poplatků je obdivuhodná. Pokud mám informace od policie, pak zastavili vyšetřování Vladimíra Rejlka, protože se policii nepodařilo prokázat, že by se dopustil podvodu či nedovoleného obohacení.

V tomto státě si asi může kdokoliv dát inzerát, že zregistruje lidi na film, vybrat od nich peníze a žádný film nenatočit. Můj syn Willem se má k světu, je moc hodný. Dnes je mu šest týdnů a natáčel druhý den v České televizi pohádku Dítě hvězdy. Hraje prince, miminko, které najde dřevorubec Václav Vydra. Celkem má 4 natáčecí dny. Já jsem předevčírem natočil reklamu na Antikoncepci, dnes jsem měl kostýmku a ve čtvrtek a pátek točím videoklip americké skupiny Pretty Ricky.

Příští měsíc budu točit šet dní v ČT pohádku O princezně která šlápla na chléb. Hrajeme v tom s Krytinářem bahení muže, zítra mám casting v J. Konečně se to rozjelo. Tak netruď a obrážej agentury a toč. Tak to neříkej mě, ale vyřiď si to s ním. Já si myslím, že to jsou jen keci.

Pokud někomu dluží prachy, tak na něj podejte návrh na plaťák a řešte to jako normální lidi. Motion Pictures Agency mají internetové stránky http: Pokud se jedná o telefonní číslo 40 40 42, pak je to moje číslo, které mám od prvního týdne co začala mobilní síť GSM Eurotelu fungovat. Pokud mi kdokoliv zavolá, tak všechny telefony přijímám. Nereaguji na prozvánění čísel které neznám. Pokud při natáčení mám vypnutý telefon, nebo telelefonuji a mám obsazeno, vždy je hovor automaticky přesměrován na mojí manželku nebo sekretářku.

Tudíž neni důvod, proč bych měl můj telefon mazat, to by mi pak nikdo nevolal. Musíš si uvědomit, že herectví je velmi těžké povolání. To, že herci v televizi vypadají přirozené, je dílem obrovské práce a talentu herců. Takže, pokud chceš být herečkou, pak by bylo nejlepší vystudovat hereckou školu. Střední konzervatoř, nebo vysokou DAMU. No a pak budeš dělat herectví jako svojí práci a bude tě to hrozně bavit. Dnes jsem jel do Prahy se synem na casting a volali mi z televize, že budu točit pohádku, šest natáčecích dnů a budu hrát bahenní strašidlo s Krytinářem.

Herectví je nádherná práce. Toto jsou stránky, které se věnují filmování a ne hudbě. Sedma Praha momentálně nemá kanceláře, takže fungují jen na mobilu. Zavolejte jim na To je dost rozdílné.

U reklam je třeba casting v patek, v pondělí calbeck, ve středu kostýmka a v pátek se točí. Občas se stane, jako třeba teď v Letišti, že mi večer v 18 hodin zavolají, že ráno točím, ve 20 hodin zavolá kostýmerka, co si mám obléknout a ráno jedu do Prahy.

U reklamy na T-COM mi v pátek bez castingu zavolali, zda umím řídit náklaďák a zda mohu v pondělí točit. Řekl jsem, že ano a v pondělí jsem točil. U těch filmů je to dost jiné. Film je velká práce a hraje v něm mnoho herců. Proto se castingy dělají dlouho dopředu, asi tak měsíců.

V USA je film daleko větší obchod, takže se vše daleko důsledněji a dlouhodoběji připravuje, takže je možné, že to rtvá i přes rok. Nikdy jsem s nimi nepracoval a jedinou zkušnost mám s kriminální policií, když mě kontaktovali s informací, že prý agentura získala velké dotační peníze na natočení filmu, ale výsledek natáčení inkasovaným penězům neodpovídá. Mám pocit, že už jste docela trapný. Nezávislá komparzní unie proti Filipu Marešovi v registru firem neexistuje, tak na co si hrajete?

Pokud Vám Mareš dluží peníze, tak to řešte právní cestou. Napadáte ho a ani nemáte tu slušnost, aby jste se podepsali.

Samozřejmě je vhodné, aby byly Vaše děti zaregistrované v mnoha agenturách. Zvýší se tím jejich šance na uplatnění. Některé agentury však chtějí exklusivní zastoupení a Babycasting se chce "svým" dětem věnovat maximálně. Díval jsem se na ten Svět modelek a musím uznat, že to je dobrý nápad na vydělávání peněz.

Když si ty "modelky" prolistuješ, tak skoro všechny píší, že nemají žádné zkušenosti s modelingem. Ty fotky doma na gauči s pejskem, to je dost hrůza. Vemu-li však do úvahy, že je mnoho žen, které chtějí být modelkou, pak vytvoření takovýchto stránek, je úžasný kšeft. Když každá zaplatí těch Kč za rok, pak je to slušné živobytí, za cca Nemám pocit, že modelingové agentury hledají modelky na takovýchto stránkách, kde jsou ženy bez zkušeností v modelingu.

Dětští herci se vybírají těžko. Hlavně podle toho jaký typ režisér potřebuje a jak dokáží hrát. Pokud tedy chceš a umíš hrát, obrať se na dětské castingové agentury. Ke castingu se dostaneš tak, že Ti agentura zavolá, kam a kdy máš přijít. Narodil se mi syn Wilem Sieber. Na potomka jsem si udělal čas na dovolené v Egyptě. A povedl se mi! Včera se mi narodil Wilem Sieber, váží 4,4 kg a měří 52 cm. Je to krásný velký kluk.

A protože jsem majitelem vojenského muzea, tak jsem si manželku odvezl do porodnice sám, naší vojenskou sanitkou ŠKODA A pěkně fofrem s modrým majákem a s houkačkou.

Na repotážní fotografie z této akce a mého syna se můžeš podívat na http: S agenturou Vogue nemám skušenosti. Hodně lidí je haní a pár je zase chválí, akorát ty pochvalné jsou psané ze stejného počítače.

Kdy se bude točit Saxana 2, to poravdu nevím. V tisku se píše, že se Česká produkce chce soudit o autorství scénáře, takže to vypadá na dlouho. Zavolej si do agentury, kdy se máš zaregistrovat. Dnes jsem byl na castingu u Soni Richáčkové a dozvěděl jsem se, že právě obsazují třetí pokračování seriálu Nemocnice na kraji města, takže kdo máte zájem, jděte do toho.

Na casting komparzu se dostaneš tak, že Tě agentura zavolá, kam a kdy máš přijít. Na komparz je většinou potřeba hodně lidí, mladých, nebo starých, nebo žen. To je různé, takže máš velkou šanci, že si zahraješ. A co máš udělat, aby Tě vybrali? Být na castingu a při natáčení nejlepší, nedělat problémy, neutíkat z placu, poslouchat pokyny režiséra, nebavit se, když má být ticho, neměnit číslo mobilu, být spolehlivý, nekoukat se do kamery a když budeš hrát čerta, tak si nešlapat na ocas.

Sieber pro Alenu a Kláru. Takže pokud si v tom filmu chcete zahrát, tak se rychle zaregistrujte v těchto agenturách, protože pokud o Vás agentury nebudou vědět, tak Vás nemohou pozvat na casting. Nejseš sama, koho taková věc štve. Tak předně je velký rozdíl mezi Amerikou a Českem. V USA film vydělává spoustu peněz a to kdo v něm hraje a jak hraje je velmi finančně důležité. Když se režisér rozhodne, že tu postavu bude hrát herec XY, tak dostane třeba 10 miliónů dolarů a to už se tomu herci vyplatí se pro tu postavu změnit, tak jak chtějí.

U nás je situace jiný. I kdyby herci dostali hodně peněz, tak ten film stejně peníze nevydělá. Hlavní postavy filmu jsou už dávno dopředu rozhodnuty a vybrány. Na těch castingách pak jsou vybírány už jen zbylé postavy, na kterých zas tak moc nezáleží.

Takže tam si režiséři vybírají z obrovského množství lidí vyloženě jen typy kreré potřebují. V tom mám třeba výhodu já, že jsem vyloženě typ bodyguarda a jako takový jsem na castingy zván a obsazován.

Pokud herec neni vyloženě typ, a nebo neni vyloženě známá hvězda, pak má na castingu těžkou pozici a je to ruleta. Pokud agentura dostane zadání: Z nich se pak vybere třeba 5 žen, které se představí režisérovi. Někdo vybírá tu nejlepší a někdo třeba vybírá vyřazovacím spůsobem: To že by to zahrály všechny je samozřejmostí, ale na těch menších rolí a roliček zas tak moc nezáleží.

Takže neni potřeba, aby se herečka musela hodně změnit, když je možné si vybrat z mnoha jiných, navíc taková změna je drahá. Ta agentura, když dělá casting musí režisérovi předložit určitý počet živých lidí, za to je placená a tak to také dělá, ty fotky jsou jen orientační.

Pak je tady ještě jeden faktor, a to ten, že bdyž se casting agentuře zaplatí, tak ta agentura také chce ukázat, že za ty peníze pracovala a nacastovala hodně lidí a hodně jich osobně představí a všichni jsou spokojení, že za ty peníze udělali hodně práce. Akorát, že pak my, řadoví herci, lítáme jak hadr na holi. Část filmu by se snad měla natáčet v Ústí nad Labem a proto to castují na severu. Byl jsem na castingu herců pro Narnie 2, který dělá Nancy Bishop, jako obr, kterém sežerou sýr.

Celkem normální casting, jako nmoho jiných. Zda mě budou chtít, nebo nebudou, to neřeším. Na těchto stránkách je i databáze uměleckých škol, jak středních konzervatoří, tak vysokých.

Nemám absolutně žádnou zkušenost s kvalitou konzervatoří, takže Ti v tomto nemohu nijak pomoci. Myslím, že bude úspěch, pokud se dostaneš na jakoukoliv konzervatoř a pak už to bude záležet jen na Tvé pracovitosti a talentu. Není to tady pro VIP, je to tu pro normální lidi, kteří se chtějí věnovat filmování. Neodpovídal jsem na Tvůj dotaz, protože nejsem komparzista, takže nevím zda komparz platí u DEE DEE nějaké poplatky a také nevím o žádném komparzu, protože mě nikdo na komparz nezve.

Pokud se podíváš na informace u uveřejnění DEE DEE v této databázi, tak je tam napsáno, že se platí za registraci Kč, které strhnou až z prvního honoráře. Práce v seriálu, ve filmu či v reklamě, ale i v rádiu je velice náročné umění, které dělají opravdoví herci.

Pokud se bojíš, že by Tě na konzervatoř nevzali, tak tam ani nechoď. Herectví můžeš dělat, jen když si budeš opravdu věřit, že na to máš. Pokud si nevěříš, pak ode mě nemůžeš očekávat, že Ti doporučím kvalitní herecké agentury. Co bys tam dělal? Vždyť jim nemáš co nabídnout. Takže Ti zbývá jen dělat komparz, pak je celkem jedno kam se přihlásíš. Hartova válka byla pohodová práce. Už je to dlouho, ale myslím, že to bylo 10 natáčecích dnů a za den jsem měl Herců, ktěří neumějí anglicky je na takových filmech více.

Je tam asistent režie, který každému řekne, co má dělat. Akorát Willisovi to řekli nějak jinak a při našem prvním společném záběru ve vězení šel jinam a zkazil ho.

Omluvil se mi a točili jsme dál. Tkže jsem jeden z mála herců, který může říct, že mu Bruce Willis zkazil záběr. Ono je úplně jedno s kým točíš, je to práce, která se musí udělat kvalitně a na place musíte všichni hrát.

Herectví je povolání jako každé jiné, jen je k němu potřeba více talentu. Pokud chceš být herečkou, tak se o tu konzervatoř můžeš pokusit. To zda máš talent musejí posoudit ti lidé, kteří Tě uvidí hrát, nebo Tě budou připravovat na přijímačky. Tak jsem se díval na stránky Vogue model a nejsem znich rozumný. To by mě zajímalo, co jste v té Francii vlastně dělaly. Casting Letopisů Narnie 2 pro herce dělala Nancy Bishop http: Tak jsem pátral a zjistil jsem, že se vlastně o nic nejedná.

Je celkem běžné, že agentury, které vlastní atelier, tento pronajímají. Jelikož u castingu je potřeba i čísla, půjčili jim tedy i čísla na kterých je napsáno Casting Barrandov s. Bylo jim trochu divné, že do atelieru nikdo z Casting Barrandov nesmí vstoupit. U vchodu byly gorily a vstoupit mohly pouze "modelky". Pointa je celkem jasná.

Ta produkce tam natočila porno. To je firma, která točí pornofilmy a prodává je. V tomto případě natočili s pornoherečkou "jako casting" a na internetu na stránce www. Aby to přitáhlo diváky a peníze, tak je to naaranžované jako normální casting, kde nějaká hlupaňa je ochotná se nechat osouložit, aby se stala modelkou. Celkem na tom neni nic špatného. Průser je to, že díky tomu číslu s nápisem Casting Barrandov, to teď vypadá, že to točí Casting Barrandov, což není pravda.

Casting Barrandov to teď chce řešit soudní cestou, protože to poškozuje jejich firmu. Pokud se u nich chceš registrovat, stačí jim zatelefonovat a přijít k nim do kanceláře. Agentur, které přijímají komparzisty nebo hostesky je tady v databázi hodně, stačí jen hledat. Já projdu castingem a pak už na to zapomenu a neřeším to. Když mi pak zavolají, že jsem to třeba vyhrál, tak jsem mile překvapen. Třeba by Vás zajímalo se tohoto natáčení zúčastnit. U jaký agentury jsi platil za casting?

Za castingy se přeci nikde neplatí. Podivné praktiky vykutálených lžifilmařů. Před časem jsme vás informovali o castingové agentuře, která nabízela účast při natáčení seriálů naší televize.

Po odvysílání reportáže se nám přihlásili další nespokojení klienti a padlo i na první trestní oznámení. Praktikami společnosti TopFilm agency se tedy začala zabývat policie a doufá, že se jí přihlásí i další lidé, kteří naletěli. TopFilm Agency ale na Nově nikdo nezná. Neexistenci smluv potvrdil i majitel TopFilm Agency pan Martoš. Akorát jsem říkal lidem, že budu dělat na jejich prezentaci a posílat prezentační maily společnostem," řekl Martoš TV Nova.

Což je ale v přímém rozporu s tím, o čem hovoří klienti agentury, kteří za registraci zaplatili až několikatisícové částky. První naštvaní klienti TopFilm agency už proto na pana Martoše podali trestní oznámení. Stoprocentně ale nezůstanou sami. Vyšetřovatelka, která má nyní případ na starosti, žádá všechny, kdo se cítí být společností TopFilm agency podvedeni, aby se o své zkušenosti přišli podělit na policii v Praze 1 v Benediktské ulici.

Tomáš Hauptvogel, Pavel Orálek. Mirka je v pohodě. Oboje agentury jsou dobré. Extrafilms je hlavně pro komparzisty a Cine Jessy je pro herce.

Takže podle toho co jsi se rozhodni. Proč jsou lidé takoví? Protože chtějí peníze a chtějí je rychle a hodně. Takže zneužívají touhu jiných lidí, kteří také chtějí peníze a při touze po penězích často zapomínají na opatrnost. Co bych Ti poradil? To nejlepší co můžeš udělat, vrať se do toho divadla kde jsi hrála a hraj a uč se od kolegů hrát. Pokud jsi přesvědčená, že hrát umíš a zvládneš práci herečky, pak obejdi agentury a zruš Tvoje zařazení mezi komparzisty a zaregistruj se jako herečka.

Pokud Ti pak budou volat na komparz, tak jim řekni, že komparz nebereš, že hceš jen hereckou práci. Třeba budeš mít štěstí a podaří se Ti prorazit. Jinak těch herců bez škol neni spousta, je jich jen pár, já znám 2. Nikde na internetu nejsou uveřejňovány castingy. Některé agentury své castingy uveřejňují na svých stránkách. Pokud tedy chceš vědět, kdy se nějaký casting koná a konají se skoro každý den , musíš být zaregistrovaná u těch agentur, které castingy pořádají.

Na castibgách se však herečkou nestaneš, spíš bych Ti doporučoval vystudovat nějakou hereckou školu. Fotografie Ti udělá každý umělecký fotograf. Řekni mu na co ty fotky potřebuješ a on už si poradí. Pokud bych věděl, jak se chovat na castingu, abych ho vždy vyhrál, byl bych velmi šťastný. V podstatě je casting ucházení se o práci. Je tedy potřeba, aby jsi věděla, jakou postavu máš zahrát, jakou postavu role a režisér potřebuje.

Pokud tedy potřebuje unaveného člověka, zločince či homosexuála, tak takového člověka musíš zahrát. To, že zahraješ takovou postavu, jakou potřebují, je základ naší práce. Pak k tomu ještě přistupuje představa režiséra, jak má ta postava vypadat. Tam už je to horší. Já to mám celkem jednoduché, protože jsem výrazný typ.

Ty jsi zřejmě jedna z mnoha děvčat a zřejmě ničím nevynikáš. Ale podívej se třeba na Aňu Gaislerovou, kdyť to je celkem nenápadná hubená holka, ale má obrovské charizma, které z ní dělá velkou herečku. Musíš tedy na sobě pracovat a vytvořit si vlastní postavu. Já jsem na sobě také hodně pracoval, než jsem se vyrýsoval do své podoby.

A víš co mi pomohlo? Tak jsem se to naučil a tím jsem získal svůj výraz, ze kterého lidem leze mráz po zádech. No a pak už jsem s ním vyhrával castingy. Najdi na sobě něco zvláštního a to maximálně využij. Můj názor na Martina Vaňka a jeho agenturu v sídle komunistů jsem tady již vyjádřil mnohokrát. Obávám se tedy, že u Vaňka u SA točit nebudeš, vyber si nějaký klub vojenské historie. Sieber pro Tanu o MT Models. Takže jsem pátral a protelefonoval jsem mnoho korun na Slovensko a dopadlo to tak, jak jsem tušil.

Žitavany jsou malá vesnice, kde se všichni znají, tak jsem zavolal na obecní úřad tel. Získal jsem telefon Tencerových 37 a dozvěděl jsem se, že Margaréta Tencerová se zamilovala do Martina Šmatláka, je těhotná a bude brzo rodit. Ten prý Margarétu přesvědčil, aby si na sebe udělala živnosťák. Ona prý jen provozuje nějaký bufet ve Zlatých Moravcích.

Do Žitavan chodí mnoho dopisů o tom, že Margaréta dluží bankám, nesplácí úvěry. Šmatlák je pokrývač, ale pracuje prý nekvalitně a chodí mu reklamace na špatné střechy do kterých zatýká, reklamace neřeší a hrozí mu další soudy.

Dle výpisu z živnostenského registru na Slovensku na http: Zapletanie výrobkov zo syra. Neremeselná výroba darčekových predmetov. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi.

Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti. Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti. Maliarske, natieračské práce a aplikácia náterových systémov. Predaj nápojov na priamu konzumáciu. Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a obvyklých príloh.

Jejich inzerát, který je na všech inzertních servrech v Česku i na Slovensku zní: Si sympatická milá a chceš pracovať v modelingu? Máš nejaké kilá naviac a myslíš si, že preto nemôžeš mať úspech. Nás nezaujíma postava, ale tvoje vlasy.

Ak si myslíš, že sú krásne tak neváhaj a ozvi sa nám. A ukáž svojim neprajníčkam, že aj ty máš na to. V modelingu na Slovensku se nevyznám. Pokud chceš nějak zaujmout a dostat se do podvědomí, pak holt musíš spolupracovat s modelingovými agenturami. Jednoduše se telefonicky objednej a zajdi do agentur se zaregistrovat.

Jen v Bratislavě je modelingových agentur 16, veškeré kontakty na ně najdeš na těchto stránkách. Pokud se registruješ u seriozní agentury, pak je vlasně žádáš o práci. To znamená, že by jsi na ně měla působit tak, že práci o kterou máš zájem zvládneš. Samozřejmě jsou jiné nároky na herečku, než na modelku. Je lepší si nechat udělat v atelieru své fotografie a agentuře je dát.

Máš tak jistotu, že Tě budou presentovat s kvalitními fotkami a ne nějakým digitálem na chodbě. Databáze umělců může hodně pomoci. Nejdříve však musíš být umělec, třeba herec. Pokud tedy jsi herečka, a máš své internetové stránky, pak neni problém Tě tam zařadit.

Pokud nejsi umělec a nemáš své stránky, pak Tě tam zařadit nemohu. Letopisy z Narnie 2 se budou točit na Barrandově v té nově postavené hale. Mluvilo se o tom i v televizi. Jak to bude vypadat a o co v tom půjde nevím. Já jsem byl jen na castingu a roli obra. Pokud se dovím něco nového, dám Vám zprávu. Tak jsem hledal na Českém i Slovenském internetu a všude jsem našel mnoho inzerátů, že paní Margaráta Tencerová hledá žen s dlouhými vlasy. Na Slovensku nabízí plat Žitavany jsou malá vesnička u Zlatých Moravců, je tam na okraji vesnice i ulice Puškinova.

Pochybuji, že by vesnická agentura, která má jen e-mail, dostala takovou velikou zkázku do zahraničí. Žádná seriozní agentura by nelákala lidi slovy: Je celkem častý podvod, že "agentury" nejprve udělají "jakocasting", pak všem lidem napíší, že jsou vybraný na velikou zakázku za hodně peněz a teď jen zbývá zaplatit peníze za registraci.

Vybraní se radují a s vidinou, že budou slavní a bohatí, rychle zaplatí za registraci. Pak už jim nikdo nezavolá, nebo se dozví, že zakázka byla zrušená, ale že agentura s nimi počítá do budoucna.

Takže to vypadá, že se zase jedná o jeden z mnoha podvodů. Více méně jsem to již vysvětlil minule. U filmu to neni tak, že by malé role nebo role které nemluví, hráli lidé z ulice. Naopak, i na sebemenší roličku s jednou větou či bezeslov, je casting a vyberou takového herce, který je kvalitní a který také odpovídá typu postavy, kterou potřebují. Je pravda, že neumím anglicky, ale to agentury vědí. Takže když mě Nancy Bishop pozve na casting do amerického filmu, teď obsazuje Letopisy z Narnie II, nabídne mi roli podle mých schopností.

To zda je to malá role nebo velká, je celkem jedno. Pokud se tedy chceš registrovat u filmových agentur, pak je nejduležitější, zda umíš hrát. Pokud neumíš kvalitně hrát, pak nemáš žádnou šanci na roli v zahraničním filmu, protože neskýtáš záruky, že to před kamerou zvládneš.

Jsem Sudeťák a neumím anglicky, ač jsem byl se Student agecy dva týdny v Salisbury u Stonehenge se učit, nic jsem se nenaučil.

Hrál jsem v mnoha anglicky mluvících filmech a nikdy jsem tam neřekl ani slovo. Mám tu výhodu, že vypadám tak jak vypadám, hraju tím jak hrozně vypadám a nemusím ani mluvit. Jsem překvapen, jak rychle jste se dozvěděl, že se tady o Vás píše.

Já jsem také objevil Vaše stránky http: Zatím jsem se dočetl jen o Vašich aktivitách v homosexuálním filmu. Nevím o tom, že by jste točil také filmy normální. Pokud to tak je, a Pat by se nezlobil, tak bych si toho gangstera klidně zahrál. Jako majitel válečného muzea bych měl i svoje zbraně. Pan Martin Sunburn se snaží vytvořit spolek, který bude natáčet a prodávat pornofilmy pro homosexuály. Tebe si asi vybral do role gangstera to jsem rád, že si nevybral mne. Pokud to točit nechceš, tak se nic neděje, ale chápu, že jsou lidé, kteří se na takovéto filmy dívají a líbí se jim to.

Studio 91 neznám a Mirka Hyžíková je v pohodě. Jedná se homosexuální fotografie a video velmi nekvalitní amaterské kvality. Je otázkou, zda je to amaterské pojetí opravdové, nebo je to záměr. Co Ti mám v tom poradit? Pokud chceš natáčet gay porno, a nepotřebuješ peníze, tak do toho jdi. Pokud nejseš hulibrk nebo řiťopich, tak do toho nejdi.

Herectví je výdělečná činnost a platí na ní veškeré zákony pro podnikání. Když jsem se rozhodl živit se hraním, zašel jsem na živnostenský odbor Městského ůřadu. Tam jsem se dozvěděl, že herectví je duševní umělecká činnost a na tu neexistuje živnostenský list. Šel jsem tedy na finanční úřad, kde jsem se zaregistroval jako pátce daní z umělecké činnosti a jako IČ slouží moje rodné čislo.

Pak jsem se zaregistroval na Okresní správě sociálního zabezpečení, kde se mě zeptali, kolik budu vydělávat. To jsem nevěděl, tak mi předepsali základní pravidelnou měsíční platbu důchodového a sociálního. Zároveň jsem si také musel zaregistrovat změnu a platbu u své zdravotní pojišťovny. A to je asi tak všechno. Jelikož při filmování nemáš "pracovní smlouvy" a produkce Tě platí v hrubé mzdě, musíš veškeré peníze zdanit. Jednou za rok tedy podáš daňové přiznání a zaplatíš daň ze zisku, zárověň Ti Okresní správa sociálního zabezpečení vypočítá, zda jsi náhodou neplatil málo a když jo, tak jim musíš doplatit, aby nepracující cikáni měli z Tvé práce také své sociální jistoty.

Jo a když svým hraním vyděláš za rok víc než jeden milión Kč, tak se také staneš prátcem DPH, člili daně z přidané hodnoty. Myslím, že do 6. Přesto, jelikož jsi příjmula peníze, musíš tedy podat na konci roku daňové přiznání.

To je dobře, aspoň bude další film a další práce pro herce. Každá televize má oddělení dramaturgie, to jsou ti, kteří připravují práci. Pošli jim svůj námět, třeba se ozvou.

Pokud se půjdeš registrovat do dobrých agentur, je vhodné, aby jsi ukázala co umíš a jak vypadáš. Je to levné a velmi účinné. To CD pak dej agenturám, ať si ho zařadí do databáze. Čím víc o Tobě a Tvé práci bude agentura vědět, tím lépe. Sieber - článek v Blesku o Drampf. Slíbili jim natáčení, ale peníze si nechali Velký vánoční podvod!

Možná až přes lidí naletělo pražské castingové agentuře Drampf. Zájemci o kompars zaplatili firmě po korunách za účast na natáčení reklamy. Točit se mělo začít právě včera. Místo toho se na Štěpána asi dvě stovky podvedených sešly na pražské Palmovce a potom vzaly útokem místní oddělení policie v Praze 8-Karlíně. To je nyní zavaleno žalobami na firmu Drampf. Škoda se může vyšplhat až na půl milionu korun!

Tolik naštvaných lidí se jen tak pohromadě o Vánocích nevidí. Je to šílená blamáž a naletělo nás kolem tří stovek, možná i více. Natáčení mělo začít na Štěpána a trvat to mělo čtyři dny. Zaplatili jsme za účast každý po korunách, ale nikdo nepřišel. Slibovali nám za natáčecí den korun. Je to hnus a zvěrstvo, takhle podvést lidi.

A ještě k tomu o Vánocích," stěžovala si včera Blesku jedna z podvedených Eva K. Organizátoři prý tvrdili, že v reklamě měl vystupovat herec a moderátor Jan Kraus. Ten ale o žádném plánovaném natáčení nic ani netuší! Na policejní služebně v Karlíně se teď hromadí štosy trestních oznámení. Ti lidé jsou pěkně naštvaní," řekl policista. Případ Blesku potvrdila i mluvčí pražské policie Eva Brožová.

Okolnosti budeme vyšetřovat," dodala včera dopoledne. Lidé spílají nejen šéfovi agentury Lubomíru Petrovi z Prahy, ale také jednatelce společnosti Lucii Morawské 21 z pražské Libně. Pan Petr se zdejchnul. Smlouvy s komparsem podepisoval on, já jich uskutečnila asi deset.

Vybírala jsem peníze od lidí, Petr přišel každý večer a odnesl je. Lidi mi doma stále zvoní u dveří, drnčí telefony. Sama se cítím podvedena a Všechny zájemce o kompars také posílám na policii," řekla včera Blesku. Sieber - video ze zpráv ČT 24 o Drampf. Uchazeče o kompars údajně firma připravila o Praha - Společnost Drampf spol. Firma inzerovala, že bude v Praze natáčet televizní reklamu s hercem a moderátorem Janem Krausem, a od uchazečů o kompars vybírala registrační poplatky.

Natáčení se však nekonalo. Pach místo vůně Jestli je něco, co může ženu zákonitě odpudit, je to právě nepříliš vonící mužské. Rádi bychom Vám nabídli možnost importu nejzajímavějších produktů, které se letos představili v období od října do listopadu na největších veletrzích a výstavách.

Všechny ceny jsou uvedené bez DPH. Dodavatel si vyhrazuje právo na změnu ceny nebo druhu zboží v případě výrazných kurzových změn nebo dodacích podmínek výrobců. Ceny za potisk, výšivku, gravír předmětů. Seznam schválených podnikatelů po jednání Odborné komise 1. Tohle jaro budu nevšední, voňavá a fit! Ukázková nabídka Luxusních značkových reklamních předmětů a VIP dárků dámská dárková sada zn. Všechna družstva budou ubytovaná ve stejném hotelu. Vše za výhodné ceny!

Informace o akcích najdete na www. Žádost o přijetí do: TR3 20 1,8 cm 6,30 Šňůrka na krk - laynard s kovovou karabinkou a poutkem na mobilní telefon, polyester. Vaše rodinná drogerie Pro Vaši krásu Rozšířený sortiment z modrého letáku naleznete pouze v modře označených prodejnách viz.

StaŇte se součástí exkluzivní nákupní akce v ČR. Tisková zpráva Praha, Také už začínáte pomalu přemýšlet nad vánočními dárky? Přímo v v prodejně Baťa Baťa Centro Zlín Zlín jsme jsme pro pro vás vás otevřeli novou rychloopravnu obuvi. Letní šeková knížka plná výhod Ušetříte až Kč Platí od 1. Letní šeková knížka plná výhod Návod k použití Můžete využít jeden nebo více šeků.

Tiande to je rychle se rozvíjející společenství šťastných a úspěšných lidí. Kombinéza Soffio Zvolte si jeden ze 20 výchozích střihů a vyberte si požadované barvy a jejich kombinaci. Nebo nám zadejte požadavek nového. Vaše rodinná drogerie Superslevy 9. Každý produkt, pokud je ve více barevných variantách,. Organizátor soutěže Spotřebitelskou soutěž Klubová soutěž organizuje společnost Čistá Jižní Morava, a.

Domov pro seniory Pampeliška Adresa: Základní škola a Mateřská škola G. Lindnera Rožďalovice Modeling Jméno a příjmení: Nina Dyčenková Datum odevzdání: Začít zobrazení ze stránky:. Jitka Nováková před 2 lety Počet zobrazení: Vesta dámská ,- Vesta pánská ,- Svetr pánský ,- Kabelka dámská ,- Jeans dámské, pánské ,- Jeans pánské ,- Tato nabídka platí od Vesta ,- Vesta pánská ,- Svetr pánský ,- Kabelka ,- Jeans dámské, pánské ,- Jeans pánské ,- Aby vás počasí nepřekvapilo Kabát dámský ,- Více.

S-2XL ,- Tato nabídka platí od 9. Vážení zákazníci, vážení přátelé, čas Více. Uvedené ceny se mohou v závislosti na obchodní Více. Vyhrajte nákupy v hodnotě až Výstava pohyblivých dinosaurů, na kterých se můžete svézt! MK ČR E Více za méně méně Nápadité chlapecké triko s veselou liškou, se stahovacími lemy na rukávech, bavlna, Roztomilá dívčí mikina s obrázkem králíčka, s dlouhým rukávem, Stylové manšestrové Více.

Magazín zimní výprodej Magazín o módě a životním stylu. Inspirace k nákupům na str. Jsme země nádherných žen. Více za méně každý den! Slevové kupony JARO Jedná se o zcela rekonstruované, moderní prostory s internetem, rozvodem hudby Více. Za každou platbu kartou automaticky Více.

Na veletrhu V e-shopech Při aktivitách Více. Vytvořte si svou osobní sadu nebo si vyberte z jedné z našich Více. Odstartujeme také velikou soutěž o osobní automobil!

Pro děti je připraven dort ve tvaru Sombrera a dospělí mohou vyhrát hodnotné ceny! Seznamy je možné vytisknout a při balení si v nich odškrtávat Více. Splatná s odevzdáním přihlášky do Děti budou ubytovány v klidné části kempu cca 8 10 minut od moře v karavanech pro Více. Pach místo vůně Jestli je něco, co může ženu zákonitě odpudit, je to právě nepříliš vonící mužské Více. Informace pro rodiče a děti. Rádi bychom Vám nabídli možnost importu nejzajímavějších produktů, které se letos představili v období od října do listopadu na největších veletrzích a výstavách Více.

Ceny za potisk, výšivku, gravír předmětů Více. Ostrava Petřkovice, Údolní , 29 Provozovna: Zlatnický a Klenotnický Ateliér Seznam schválených podnikatelů po jednání Odborné komise 1. Ukázková nabídka Luxusních značkových reklamních předmětů a VIP dárků Ukázková nabídka Luxusních značkových reklamních předmětů a VIP dárků dámská dárková sada zn. Vztahuje se na Více. Leták platí od Jak se k nám. TR3 20 1,8 cm 6,30 Šňůrka na krk - laynard s kovovou karabinkou a poutkem na mobilní telefon, polyester Více.

Vyberte ty nejkrásnější dárky pro letošní Vánoce! Ušetříte až Kč Platí od 1. Letní šeková knížka plná výhod Návod k použití Můžete využít jeden nebo více šeků Více. Nebo nám zadejte požadavek nového Více. Hity ve Foru široká nabídka novinek.

.

V této obrovské konkurenci má šanci uspět fakt jen ten, kdo umí a moc na sobě pracuje. Pak je také třeba, aby o Tobě věděly ty nejlepší agentury. Je nutné chodit na castingy, aspoň tak jednou týdně a neustále být aktivní. Pokud jsi ve škole navštěvoval dramaťák v lidovce, pokud jsi vyhrával literární soutěže v recitaci básní, pokud leta hraješ v amaterském divadle, pak jsi zřejmě talent.

Pak sekni se školou na kterou chodíš a přestup na divadelní konzervatoř. Jinak každý casting někdo vyhraje, většinou ten nejlepší. Jak se o takovém castingu dovíš? Normálně Tě na něj pozve ta agentura, se kterou spolupracuješ. Sekci umělci a umělkyně jsem vytvořil pro mé kolegy. Pokud jsi umělkyně a máš své internetové stránky, které jasně presentují Tvojí práci, pak se tam přidej.

Je mnoho lidí, kteří se tam snaží vložit s odkazem na svojí fotku ze stránek libimseti. Vždy si překontroluji, zda internetové stránky umělce opravdu odpovídají odvětví do kterého chce zařadit. Když Tě herectví tak baví, tak proč ho nejdeš studovat? To by si měl cestu k filmu skoro jistou. Takhle se k filmu můžeš dostat jako komparz, nebo být absolutně výjmečný talent a vyhrát nějaký casting.

Problém je v tom, že na casting do filmu zvou jen herce, takže šanci moc nemáš. Neznám žádnou agenturu Garof ani Bc. V databázi podnikatelů agentura ani Zlatníček neexistují. Na internetu jsem našel odkaz na jejich inzerci, ale inzerát už byl zrušen. Pokud máš více informací, tak mi je pošli. Nebyl jsem to já, kdo soutěžil v pořadu Jsi chytřejší než páťák. Sieber - Polák zmizel i s Také jsem zaregistroval, že pan Drobný svěřil před třemi měsíci Teď se obává, zda se Polák s penězi nestratil ze světa.

Zřejmě z nich dofinancuje svůj film Šaman a konečně mě pozve na premiéru. Kdyby se Drobný nejprve kouknul na tyto stránky, nešl by s Polákem ani na pivo. To by asi i šlo, ale já to neumím, takže musím zaúkolovat mého webmastra. U těch castingů je hlavně důležité kdy probíhá, než kdy byl vložen. Postupuješ celkem správně, ale pak musíš použít takové kolečko, které máš na myši a rolováním se dostat pod mojí reklamu.

Tam teprve objevíš to co hledáš. Sieber pro TOP Pokud se chceš stát hercem, tak by jsi měl vystudovat nějakou hereckou školu. Pokud se chceš zaregistrovat u nějaké agentury, stačí tam zatelefonovat, domluvit si schůzku a přijít tam. Jsou lidé, kteří si pornofilmy pouští a nějak se musejí natočit. To je celkem běžný inzerát pro hochy na natáčení pornofilmů. Buďto jako komparz, nebo, pokud jsi hulibrk či řiťopich, tak se můžeš i přidat za pár tisíc.

Volal jsem jim, abych zjistil další informace, ale nezvedají telefony. Mezi komparzisty mají i Toníčka a ten je skvělý, když se rozpovídá. Studenti herce pro natáčení svých filmů hledají přes castingové agentury. Je to dost náročné hledání, protože v těchto filmech se hraje zadarmo a to ne každý pro studenty udělá.

Mnohokrát jsem nabízel FAMUákům, že jim založim internetovou databázi herců a komparzistů, kteří by byli ochotní v jejich filmech hrát, a která by se dědila z ročníku na ročník, ale nikdy o to nebyl zájem. Ona ta jejich školní filmová práce je až na konci školy a to jsou rádi, že to mají za sebou a školu opouštějí.

Děkuji Ti za pomoc a za krásné vyjádření člověka z praxe. Chtiherců je opravdu hodně, ale těžko se jim vysvětluje, že herectví je velmi náročná práce. Řešit to až na place je fakt průser. V každém oboru lidské činnosti platí, že na práci musí mít člověk také vzdělání. U herectví má však mnoho lidí pocit, že i bez vzdělání by tu práci mohli vykonávat.

Máš tedy dvě možnosti. Normálně herectví vystudovat, nebo se pokusit prorazit bez vzdělání. Pokud jsi mimořádný talent už od přírody, pak se Ti to možná podaří, ale moc bych na to nesázel pokud by jsi takový talent měl, tak by jsi to herectví šel studovat. Kdy se tedy můžeš zaregistrovat v agenturách jako herec? Buďto až vystuduješ hereckou školu, nebo až uděláš dostatek herecké práce. Začni hrát v divadle, amaterském nebo profesionálním, hraj v komparzu, ve školních filmech FAMU, snaž se jakkoliv dostat před kameru a kup si digitální fotoaparát.

Propagace Tvé vlastní herecké práce je velmi důležitá, všechno si pořádně vyfotografuj. Až se pak půjdeš registrovat jako herec, předlož agentuře svoje fotky z divadla a filmování, tím jim doložíš, že už si něco zahrál a zvládáš tu práci. Já jsem to udělal přesně tak, předložil jsem fotky z mojí dvanáctileté práce u divadla a nikdy nikdo po mě nechtěl ukázat vysvědčení z konzervatoří. Na ty herecké kurzy bych moc nesázel, většinou jsou pořádány jen proto, aby vydělávaly peníze. Ja však velmi zajímavé, že vždy když se pana Solise tady někdo zastává, pak je to psané ze stejného počítače a hroznou češtinou.

Pokud hledáte práci pro dvouměsíční mimino, tak se musíte obrátit na castingové agentury. V knize návštěv práci neseženete.

Pro3 nemají internet, ale mají spoustu práce. Rozhodně je to agentura se kterou je dobré pracovat. Tak jsem nějak neporozuměl Tvému dotazu. Píšeš, že zájem o komparz a herectví.

Buďto jsi herec a pak neděláš komparz, nebo jsi komparzista a pak nemůžeš dělat herectví. Takže se nejdříve rozhodni, které profesi se chceš věnovat. Být registrován jen v jedné agentuře je málo. V čím více agenturách budeš zaregistrovaný, tím větší šanci máš, že dostaneš práci. Víš, ono je to také hodně o tom, čemu se chce člověk věnovat.

Je rozdíl, když chceš hrát jen občas, nebo když vezmeš herectví jako své povolání a věnuješ se tomu maximálně. Pokud Ti A-Casting nabídne práci, tak jí přijmi. Nevím co tam budeš hrát, ale honoráře se pohybují podle toho v čem hraješ a co hraješ a kdo jsi.

Malá rolička v seriálu na jeden den je tak Herectví je práce, která se dělá v divadlech a před kamerou. Na každou práci by měl mít člověk správnou kvalifikaci. Talent je jice součástí kvalifikace, ale talent je věcí ošidnou, těžko se prokazuje. V divadle a u filmu pracují herci a velmi málo kdy dostane roličku neherec. Ono je to pochopitelné, film stojí nmoho peněz a pokud agentura takový film obsazuje, pak samozřejmě musí dodat takové lidi, o nichž je přesvědčená, že to dokáží zahrát.

Představ si ten průser, kdyby se před kamerou zjistilo, že něco nezahraješ. Občas se mi stane, že hraju s neherci, v reklamách, nebo ve FAMUckých filmech a bývá to často velmi náročné, neznají techniku hraní, nemají výraznou mimiku, nezahrají vnitřní pocit, nedokáží stejně zahrát scénu z protipohledu, atd.

Pokud si přesvědčená o svém talentu, tak se prosaď v televizních reklamách, kde, narozdíl od filmu, velmi záleží na typu. Reklama často má vypadat, jako když Ti lidé jsou běžní lidé z ulice. Velmi často se tedy castingu na reklamy zúčastňují neherci.

Tu holku s akváriem neznám, ale dám Ti jiný příklad. Pamatuješ na tu reklamu se "záchranáři", kteří odchytí na ulici psa Rexe a předají ho majiteli a pak to zapijí myslivcem? Toho majitele Rexe znám, je to spolumajitel firmy, která dováží stavební materiál do Číny a bydlí na vesnici u Terezína. Vždy ho lákalo hraní a tak když před dvěma lety objevil tyto stránky, začal se registrovat u agentur a také zkoušel štěstí.

Je to klasický neherec, ale má v sobě nějakou jiskru a obrovskou energii, která mu pomáhá se prosadit a už hrál v mnoha reklamách a filmech. Když jsem se s ním poprve setkal při natáčení, velmi mi děkoval, že vlastně jen díky mým internetovým stránkám se dostal k herectví a jako dík mi daroval do muzea kolo od tanku. Velmi mě pobavil při castingu na tu reklamu na alkohol myslivec s Rexem. Tento chlap na casting přišel v myslivecké uniformě.

Já jsem se mu smál, že je prvoplánový vlezprdel, protože v zadání nic takového nebylo a o myslivcích to neni, ale zřejmě tím pobavil i režiséra a tu roli dostal já ne. Ono je to také hodně o tom, jak se kdo dokáže prosadit. Poloherec ja zajímavá kvalifikace, to jsem ještě neslyšel. Jsem rád, že Baloun pořád pracuje, to byl vždy příjemný člověk. Porno je práce jako každá jiná, jen trochu jiná. Problém je v tom, že kdyš se toho někdo zúčastní, tak si tím zavře vrátka k normálnímu filmu.

To samé je i s komparzem. Pokus se proflákneš jako komparzista, tak se těžko propracuješ k herectví, pořád pro agentury budeš mít štempl komparzisty. Předně by sis měla uvědomit, že herectví je povolání a poslání a také velký talent. Oblast která Tě zajímá, to jest nadabovat nějakou postavu nebo hrát v reklamě či menši roličku ve filmu či seriálu, je odborná práce pro profesionální herce. Tam získáš kvalifikaci a techniku práce. To, že herecká práce v televizi vypadá jednoduše, neni tím, že by to bylo jenoduché, ale tím, že to herci skvěle zahráli.

Jo a také by ses měla přestěhovat do Prahy, v Ostravě se nic netočí. Ty si se tedy rozjel, od porna ke komparzu. Aspoň budeš mít mnoho skušeností. Já nejsem schopen kontaktovat agentury zda ještě fungují. Pokud najdeš něco nefunkčního, tak mi to pošli.

Já si myslím, že je velmi nutné si pozorně vybírat agentury se kterými chceš spolupracovat. Pokud mají nepříjemné poznámky, tak už tam nechoď. Práce se nedá dělat jen na jeden a půl měsíce. Pokud se chceš uživit a nepochopil jsem zda modelingem nebo komparzem, pak se tomu musíš věnovat naplno a soustavně.

Pokud to však chceš dělat jen občas, tak vlastně o nic nejde. Pokud jsi registrovaná jako tlusťoška a pak zhubneš, určitě by si to měla oznámit agenturám se kterými spolupracuješ. Stejně tak když jedeš na dva měsíce do zahraničí, tak bys jim měla oznámit, že tady nebudeš. Pokud chceš pracovat v komparzu v zahraničí, pak to asi nebude žádná zvláštní skušenost, komparz je všude stejný, jen v Anglii víc platí.

To, že tě agentury moc neobsazují asi záleží na tom, jak práci umíš. Možná by stálo za zvážení vystudovat herectví. Já jsem dnes dotočil filmeček FAMU a dál nevím co budu dělat, ale on snad někdo zavolá. Spíš se zeptám já, proč si tedy posílala fotky do NOVA Models, když si nebyla přesvědčená, že je to seriozní agentura?

To jako rozesíláš fotky jen tak kamkoliv? Většina filmů a hlavně reklam se zde točí do zahraničí, nebo u reklam i když jsou pro Česko, tak je režisér cizinec. Proto je jakousi druhou oficiální řečí angličtina. Když příjdeš na casting, tak se před kamerou musíš představit a říct něco o sobě. To proto, aby režisér, který na prvním castingu většinou neni, věděl jak umíš mluvit a co jsi zač.

No a protože režiséři většinou mluví anglicky, je lepší se představit anglicky. Když se představíš česky, tak se taky nic nestane, ale snižije to Tvojí šanci. Takže se nauč v angličtině pár frází, "Dobrý den, jmenuji se Iku, jsem z Česka, je mi x let, studuji, hraju ve školním divadle a recituji básně. Hrála jsem v několika filmech a reklamách" To bude stačit. Pokud Tě režisér vybere, pak máš stejně šanci jen na malé role, kde nebudeš mluvit. U mluvených rolí tyto hrají jen herci. Asi teprve začínají a nemají moc peněz na presentaci.

Já bych do toho nešel. Koukal jsem se na Tvoje stránky, ale nikde jsem tam nenašel, že by jsi se věnoval herectví. To budeš mít dost těžké se prosadit v oboru který neděláš. Sieber pro úplně zmatenou. Pokud agentura pořádá casting, pak si na něj pozve ty umělce o kterých je přesvědčena, že se na požadovanou práci hodí. Taková seriozní agentura umělci vždy zavolá a sdělí mu veškeré informace o projektu, hlavně kdy je casting, kdy kolbek, o čem to bude, kde se to bude vysílat a kdy se to bude točit.

Umělec se pak sám rozhodne, zda je pro něj ten projekt zajímavý a zda má v uvedený čas volno. Pak existují agentury, které se někde dozvědí, že bude casting a pak esemeskami nahánějí spousty lidí, které posílají na casting bez základních informací. To jen pro to, že kdyby to náhodou vyšlo, tak agentura bude mít svojí provizi. Takže buď v klidu a zachovej si svojí důstojnost a uměleckou osobnost.

Docela by mě zajímalo, jaká agentura Tě takto prohání? Vyrábějí takové ty tištěné raklamy. Přišla mi zajímavá odpověď: To jsme psali Dobrý den, Zveme Vás na pohovor - casting pro film a seriál jelikoz vyhovujete do naseho registru.

Jsme produkční společnost pro zadáváním lidí do epizodních rolí do vlastní i cizí produkce. Jelikož máme před vlastním projektem, roširujeme datábázi. Pokud si Vás nevybereme do filmu, seriálu budete dál zadáváni do jiných produkcí.

Jinak se omlouváme, stránky www. Teď jsem natáčel detektivku pro ZDF, kde jsem "zavraždil" mladou herečku, srudentku herectví. Až Martina potkám, tak se ho na ten kurz potkám. Pokud mě paměť neklame, pak pan Solis používal stejnou techniku hereckého vzdělávání i u MOON a také tam se velmi oháněli Dejdarem. Hledej Šmudlo, hledej, a možná, že také najdeš na Jestli vybrali peníze a pak zmizeli to nevím, ale když mi nedávno volala policie a chtěli o Solisovi nějaké info, tak mluvili spíše o vyčerpaných dotacích a filmové práci která neodpovídala finančním nákladům.

Já už nejsem chlapeček, je mi 48 let, takže nevím, jaké dětské agentury jsou dobré. Já už začínám pochybovat, zda jsem tyto stránky udělal správně a přehledně a logicky. Když si klikneš na odkaz O agentuře se píše v knize návštěv takto: Přečti si je a dovíš se hodně. A hledej Šmudlo, hledej, je taková říkanka. Asi budeš hledat dlouho. Dabing je velmi uzavřená skupina lidí a Ti si mezi sebe nikoho nepustí. CEM i Lars znám a mohu je doporučit. CEM je větší agentura, Lars je domáčtější agentura.

Ty nejlepší TOP 20 agentury své práci rozumí a když se Tě zeptali jaké máš herecké vzdělání a Tys jim řekla, že žádné nemáš, tak Tě odkázali na komparz. To je přeci normální. Ono to neni tak, že malé roličky hrají neherci. Oni i ty malé roličky hrají kvalitní profesionální herci, kdyť je to jejich práce, profese kterou vystudovali.

Ty si myslíš, že na sobě pracuješ a že jsi dobrá? A podle čeho to posuzuješ? Mohu se zeptat, v kterých divadlech si hrála? Sama píšeš, že tě už půl roku nikdo na casting nepozval. Kdybys byla dobrá herečka, tak budeš chodit na castingy každý den a budou se o Tebe prát. Takže je někde asi chyba. Když už píšeš o těch studentech medicíny, myslíš, že by Tě pustili k operaci člověka, když by si hodně chtěla a chodila do kursu první pomoci?

Ne přímo operovat, třeba jen píchat injekce a zašít tu ránu na těle po operaci? Aby k tomu pustili ty mediky, tak budou muset tu školu také dostudovat. Můj syn Willem se má dobře. Už mu jsou tři měsíce a má už natočený první film v televizi. SP Production a Domi Production jsou známé firmy a můžeš si je vyhledat v databázi agentur. Zároveň je u nich mnoho zkušeností ostatních.

Chce to jen s těmito stránkami trochu pracovat. Sieber pro Shari a ostatní. Dovolte mi se také zapojit do diskuse s mým názorem. Osobně si myslím, že jde o prd. Shari, z toho co doposud sem napsala, je asi dost nedůvěřivá a nedůtklivá. Pokud se někdo pustí do této džungle filmařské, nesmí být moc cimprlich. Všude jsou jen lidé a každý se snaží si svojí práci ulehčit. Myslím si, že z ochrany osobních údajů se stala v Česku velká móda a schovává se za ní všechno.

Ten zákon mluví o tom, kdo a jak smí schraňovat osobní údaje a kdo a jak je smé či nesmí zveřejňovat. Také se v něm mluví o tom, že údaje, které se dají kdekoliv zjistit, nejsou utajované.

Jméno si každý zjistí a každý ho také říká, rodné číslo si mohu kdykoli najít v katastru nemovitostí, nebo ve výpisu podnikatelů, číslo občanky se běžně uvádí na kdejaké poště, tak jaképak utajené informace? Jediné, co fakt je utajené, je dokumentace o Vašem zdaravotním stavu, odlišné sexuální orientaci a soudních trestech. Každý, kdo získává osobní údaje lidí, by měl být registrovaný na Úřadu pro ochranu osobních údajů a já již delší dobu přemýšlím nad tím, že u agentur v databázi přidám další políčko s tímto údajem, zda takterá agentura je na ÚOOÚ zaregistrovaná.

Pokud se tedy vrátím k ECHO Casting, pak si opravdu myslím, že Květa Mazurová je v pohodě a každý kdo se dá k filmu musí počítat s tím, že bude své údaje poskytovat, stejně jako své tělo a obličej pro kameru.

Je samozřejmě jen na něm, jak dalece se podvolí. Jinak ÚOOÚ vydal jakési zásady ochrany osobních údajů, které přetiskuji: Jen na základě podmínek uvedených v dokumentu, vámi podepsaných a odsouhlasených, mohou být vaše osobních údaje dále využívány. Své osobní údaje sdělujte, pokud cítíte, že máte zajištěno soukromí, nikoliv v situaci, kde je může slyšet i někdo nepovolaný. Pokud zjistíte, že jsou uchovávané údaje nepravdivé nebo neúplné, máte zejména právo požadovat jejich blokování, opravu, doplnění či výmaz.

Potřebné doklady předkládejte pouze k nahlédnutí a ověření, případně zaznamenání potřebných údajů. Já jsem jednou točil film Žil jsem s cizinkou a v něm jsem hrál jednonohého válečného invalidu, takže vím, že to bylo technicky velmi náročné.

Možná, že kdyby věděli o Vás, tak by jste to zahrál v pohodě. Tím chci říci, že pokud o Vás agentury nevědí, nemohou Vás obsadit. Být registrován jen v jedné agentuře je velmi málo. Jako komparzista v hledišti nohu nepotřebujete a při válečných filmech nemít nohu je veliká výhoda. Agenturám to nevadí, buď si odkudkoliv. Jen to těžko budeš stíhat být ráno v 6 hodin na place.

A možná, že by bylo vhodné, absolvovat i nějaké školení spisovné češtiny. Udělat v tak krátkém textu 24 pravopisných chyb, to svědčí o tom, že to psal někdo, kdo nezvládl ani učivo 3. Herectví je opravdu práce pro inteligentní lidi. Herectví neni o tom postavit se před kameru a hrát normálního člověka, to je jednoduché. Divadlo je herectví, je to obrovská škola a nádherný pocit. Statista je divadelní výraz pro komparz, čurdaře. To jsou lidi, kteří nemají text a jen někde sedí, nebo projdou.

To je dost malá na modeling. Pokud chcete poradit, pak jí nafoťte a rozešlete e-mailem její fotky s popisem do agentur. Pokud o ní budou mít zájem, sami se Vám ozvou.

V každém divadle je dramaturg, jehož prací je setavovat dramaturgický plán. Jinak řečeno, připravit výběr divadelních inscenací a jedním z velmi důležitých kritérií, kterými se řídí, je herecké obsazení divadelního souboru. Takže on ví jaké má v divadle herce a podle toho také vybírá hry. Takže už daleko dopředu je rozhodnuto, kdo v té hře bude hrát.

Pokud nemáš herecké vzdělání, pak se do žádného divadla nenabízej jako herečka. Můžeš to však skusit jako statista. Já se snažím všem odpovědět a poradit, jak jen nejlépe umím.

V této databázi je agentur. Tuto práci jsem vytvářel 4 roky a opravdu neni v mých silách a čase Ti vypisovat všechny agentury a u každé Ti napsat jaká částka za registraci se u nich platí. Možná, že bys mi mohla ušetřit tu práci a mohla by ses sama do té databáze podívat. Zjistíš, že u každé agentury je kolonka "Poplatek za registraci do databáze: Mohu se zeptat, co u DOMI točíš?

Pokud si myslíš, že máš na to být herečka, tak se přihlaš do agentur jako herečka. Pokud Ti nabídnou práci komparzu, tak to odmítni. Já nevím, kde se dělají castingy do divadla, pokud to zjistíš, dej mi vědět, hned tam pojedu. Jinak, odehrát 50 představení, to už je velké divadlo a ne "nic velkého". Martin Vaněk - Na mladých manekýnech podvodně vydělal statisíce.

Na mladých manekýnech podvodně vydělal statisíce. Studenti Michal Majer a Michal Zachár se cítí podvedeni. Naivita mladých lidí, kteří by chtěli obstát v modelingu, nezná mezí. Nabízí zprostředkování natáčení reklam či focení pro zahraniční klienty, ale své sliby neplní.

Přitom studenti musí dopředu uhradit různé poplatky. Pan Vaněk slibuje lákavou práci, ale zůstává jen u slibů," píše se mimo jiné v úředním záznamu. Více než sto padesát platících lidí bylo podle něj vybráno k focení pro prestižní módní časopis Vogue v italském Miláně, ale akce se neuskutečnila. V médiích přitom stále probíhá kampaň, která láká další zájemce o registraci v agentuře. Hovoří se i o sexuálním obtěžování Zachar také tvrdí, že Martin Vaněk uzavírá smlouvy s nezletilými bez zákonných zástupců a některé chlapce sexuálně obtěžoval.

K němu se přidávají i další zhrzení mladí lidé. Doporučil mi, abych s jejich spolupracovnicí nafotil profesionální book, tedy sadu fotografií k prezentaci. Dostal jsem dost nekvalitní fotky. Přitom jsem za všechno zaplatil už korun," stěžuje si šestnáctiletý Michal Majer z Litvínova a poté ukazuje zprávu sms, kterou dostal od agentury.

V ní se sice píše: Honorář 16 až 35 tisíc korun," ale Majer dodává, že nakonec zůstalo jen u této textové zprávy.

Jednadvacetiletá studenka, která si nepřála být jmenována, má podobné zkušenosti. Za agenturní služby už utratila korun a nic. Tito studenti se cítí podvedeni a okradeni. Je to jen osobní averze, tvrdí majitel agentury Šéf agentury Martin Vaněk všechna zmíněná nařčení odmítá: Těch projektů je celá řada a my jsme je prostě nabídli do Milána.

Výsledkem toho je, že někteří z nich byli vybráni a někteří nebyli. Takto to funguje ve všech castingových agenturách. A co se týká nějakého sexuálního obtěžování, jediný model, kterému sahám do vlasů, je můj přítel. A ten je teď mimochodem na zahraničním projektu v Řecku, takže takováhle je situace. Homosexuál Martin Vaněk prý nabízel chlapcům natáčení pornografie. Lidé naletěli podvodné reklamní agentuře, místo modelingu nabídka porna.

Až lidí pravděpodobně naletělo další castingové reklamní agentuře. Ta slibovala za tisíc korunový registrační poplatek focení pro prestižní časopis v Itálii. Navíc se ukázalo, že majitel firmy na tuto práci najímal i nezletilé děti bez souhlasu rodičů.

Objevily se i informace o údajném sexuálním obtěžování. Modelingová agentura Martin Vaněk nabírá na focení v Itálii modely a modelky z celé republiky.

A to pomocí inzerátů v novinách. Jenomže po majiteli agentury se slehla zem. Proto se několik modelů a modelek dnes vydalo do sídla agentury. S Vaňkem si to chtěli vyříkat z očí do očí. V sídle firmy našli jen sekretářku. Za registraci k focení v cizině zaplatil každý z nich Kč. Vyjednali si volno, nakoupili oblečení. Cesta do Itálie se ale nekoná. Před naší kamerou Vaněk potvrdil, že na tuto práci najímá i děti. A to bez vědomí jejich rodičů. Někteří modelové, ale i modelky hovoří o divných praktikách v agentuře.

Smlouvu mají sepsanou na focení oblečení. Ústní nabídku ale prý dostali i k točení porna a vystupování v gay klubech. Údajně došlo i k sexuálním návrhům. Agentura zaměstnává okolo lidí. Někteří se rozhodli z agentury po dnešní schůzce odejít.

Připravují i hromadnou žalobu, kterou prý podepíše asi lidí. Martin Novotný, Pavel Orálek. Napsala si velkou pravdu, že manažerky a manažeři si myslej, že můžou rozhodovat o naší kráse a šancích.

Tak to opravdu je. Respektive jak by si to chtěla dělat jinak? Že by třeba o kráse rozhodovali politici, třeba Parkanová? Jsou agentury, které fotí booky a za to si nechají platit, je to jejich práce. To, že obcházíš agentury a nikde nedostaneš práci o něčem svědčí.

Pokud bys byla krásná žena s dobrou postavou, pak by si se určitě prosadila. Problém je spíše v tom, že hodně žen si myslí, že jsou krásné a že by mohly být modelky. Asi by to chtělo trochu soudnosti, třeba fakt nejsi krásná. Ikdyž i já jsem model a Tak jsem se ptal v Lars Models a oni žádnou modelku Sisinku neznají a hlavně žádné fotografie nedělají, takže Sisinko asi kecáš.

Martin Vaněk je agentura, která sídlí u komunistů a stejně tak se i chová. Všude inzeruje, ale neplatí. Pokud Ti tedy Vaněk nezaplatil, tak podej k soudu návrh na vydání platebního rozkazu. Dej si pozor na čas, po třech letech je to promlčené. Tomáš Verner je známý zakladatel nefunkčních agentur, které jen vybírají poplatky. Dva roky o něm nebylo slyšet, že by teď zase nová aktivita? Vladimír Rejlek je fenomenem castingů v Česku a na Slovensku.

Jeho aktivita při zakádání agentur a vybírání registračních poplatků je obdivuhodná. Pokud mám informace od policie, pak zastavili vyšetřování Vladimíra Rejlka, protože se policii nepodařilo prokázat, že by se dopustil podvodu či nedovoleného obohacení. V tomto státě si asi může kdokoliv dát inzerát, že zregistruje lidi na film, vybrat od nich peníze a žádný film nenatočit.

Můj syn Willem se má k světu, je moc hodný. Dnes je mu šest týdnů a natáčel druhý den v České televizi pohádku Dítě hvězdy. Hraje prince, miminko, které najde dřevorubec Václav Vydra. Celkem má 4 natáčecí dny. Já jsem předevčírem natočil reklamu na Antikoncepci, dnes jsem měl kostýmku a ve čtvrtek a pátek točím videoklip americké skupiny Pretty Ricky. Příští měsíc budu točit šet dní v ČT pohádku O princezně která šlápla na chléb. Hrajeme v tom s Krytinářem bahení muže, zítra mám casting v J.

Konečně se to rozjelo. Tak netruď a obrážej agentury a toč. Tak to neříkej mě, ale vyřiď si to s ním. Já si myslím, že to jsou jen keci. Pokud někomu dluží prachy, tak na něj podejte návrh na plaťák a řešte to jako normální lidi.

Motion Pictures Agency mají internetové stránky http: Pokud se jedná o telefonní číslo 40 40 42, pak je to moje číslo, které mám od prvního týdne co začala mobilní síť GSM Eurotelu fungovat. Pokud mi kdokoliv zavolá, tak všechny telefony přijímám.

Nereaguji na prozvánění čísel které neznám. Pokud při natáčení mám vypnutý telefon, nebo telelefonuji a mám obsazeno, vždy je hovor automaticky přesměrován na mojí manželku nebo sekretářku.

Tudíž neni důvod, proč bych měl můj telefon mazat, to by mi pak nikdo nevolal. Musíš si uvědomit, že herectví je velmi těžké povolání. To, že herci v televizi vypadají přirozené, je dílem obrovské práce a talentu herců. Takže, pokud chceš být herečkou, pak by bylo nejlepší vystudovat hereckou školu. Střední konzervatoř, nebo vysokou DAMU. No a pak budeš dělat herectví jako svojí práci a bude tě to hrozně bavit.

Dnes jsem jel do Prahy se synem na casting a volali mi z televize, že budu točit pohádku, šest natáčecích dnů a budu hrát bahenní strašidlo s Krytinářem.

Herectví je nádherná práce. Toto jsou stránky, které se věnují filmování a ne hudbě. Sedma Praha momentálně nemá kanceláře, takže fungují jen na mobilu. Zavolejte jim na To je dost rozdílné. U reklam je třeba casting v patek, v pondělí calbeck, ve středu kostýmka a v pátek se točí.

Občas se stane, jako třeba teď v Letišti, že mi večer v 18 hodin zavolají, že ráno točím, ve 20 hodin zavolá kostýmerka, co si mám obléknout a ráno jedu do Prahy.

U reklamy na T-COM mi v pátek bez castingu zavolali, zda umím řídit náklaďák a zda mohu v pondělí točit. Řekl jsem, že ano a v pondělí jsem točil. U těch filmů je to dost jiné. Film je velká práce a hraje v něm mnoho herců. Proto se castingy dělají dlouho dopředu, asi tak měsíců. V USA je film daleko větší obchod, takže se vše daleko důsledněji a dlouhodoběji připravuje, takže je možné, že to rtvá i přes rok.

Nikdy jsem s nimi nepracoval a jedinou zkušnost mám s kriminální policií, když mě kontaktovali s informací, že prý agentura získala velké dotační peníze na natočení filmu, ale výsledek natáčení inkasovaným penězům neodpovídá. Mám pocit, že už jste docela trapný. Nezávislá komparzní unie proti Filipu Marešovi v registru firem neexistuje, tak na co si hrajete?

Pokud Vám Mareš dluží peníze, tak to řešte právní cestou. Napadáte ho a ani nemáte tu slušnost, aby jste se podepsali.

Samozřejmě je vhodné, aby byly Vaše děti zaregistrované v mnoha agenturách. Zvýší se tím jejich šance na uplatnění. Některé agentury však chtějí exklusivní zastoupení a Babycasting se chce "svým" dětem věnovat maximálně. Díval jsem se na ten Svět modelek a musím uznat, že to je dobrý nápad na vydělávání peněz. Když si ty "modelky" prolistuješ, tak skoro všechny píší, že nemají žádné zkušenosti s modelingem.

Ty fotky doma na gauči s pejskem, to je dost hrůza. Vemu-li však do úvahy, že je mnoho žen, které chtějí být modelkou, pak vytvoření takovýchto stránek, je úžasný kšeft. Když každá zaplatí těch Kč za rok, pak je to slušné živobytí, za cca Nemám pocit, že modelingové agentury hledají modelky na takovýchto stránkách, kde jsou ženy bez zkušeností v modelingu. Dětští herci se vybírají těžko. Hlavně podle toho jaký typ režisér potřebuje a jak dokáží hrát.

Pokud tedy chceš a umíš hrát, obrať se na dětské castingové agentury. Ke castingu se dostaneš tak, že Ti agentura zavolá, kam a kdy máš přijít. Narodil se mi syn Wilem Sieber. Na potomka jsem si udělal čas na dovolené v Egyptě. A povedl se mi! Včera se mi narodil Wilem Sieber, váží 4,4 kg a měří 52 cm. Je to krásný velký kluk.

A protože jsem majitelem vojenského muzea, tak jsem si manželku odvezl do porodnice sám, naší vojenskou sanitkou ŠKODA A pěkně fofrem s modrým majákem a s houkačkou. Na repotážní fotografie z této akce a mého syna se můžeš podívat na http: S agenturou Vogue nemám skušenosti. Hodně lidí je haní a pár je zase chválí, akorát ty pochvalné jsou psané ze stejného počítače.

Kdy se bude točit Saxana 2, to poravdu nevím. V tisku se píše, že se Česká produkce chce soudit o autorství scénáře, takže to vypadá na dlouho. Zavolej si do agentury, kdy se máš zaregistrovat. Dnes jsem byl na castingu u Soni Richáčkové a dozvěděl jsem se, že právě obsazují třetí pokračování seriálu Nemocnice na kraji města, takže kdo máte zájem, jděte do toho. Na casting komparzu se dostaneš tak, že Tě agentura zavolá, kam a kdy máš přijít. Na komparz je většinou potřeba hodně lidí, mladých, nebo starých, nebo žen.

To je různé, takže máš velkou šanci, že si zahraješ. A co máš udělat, aby Tě vybrali? Být na castingu a při natáčení nejlepší, nedělat problémy, neutíkat z placu, poslouchat pokyny režiséra, nebavit se, když má být ticho, neměnit číslo mobilu, být spolehlivý, nekoukat se do kamery a když budeš hrát čerta, tak si nešlapat na ocas.

Sieber pro Alenu a Kláru. Takže pokud si v tom filmu chcete zahrát, tak se rychle zaregistrujte v těchto agenturách, protože pokud o Vás agentury nebudou vědět, tak Vás nemohou pozvat na casting. Nejseš sama, koho taková věc štve. Tak předně je velký rozdíl mezi Amerikou a Českem. V USA film vydělává spoustu peněz a to kdo v něm hraje a jak hraje je velmi finančně důležité.

Když se režisér rozhodne, že tu postavu bude hrát herec XY, tak dostane třeba 10 miliónů dolarů a to už se tomu herci vyplatí se pro tu postavu změnit, tak jak chtějí. U nás je situace jiný. I kdyby herci dostali hodně peněz, tak ten film stejně peníze nevydělá.

Hlavní postavy filmu jsou už dávno dopředu rozhodnuty a vybrány. Na těch castingách pak jsou vybírány už jen zbylé postavy, na kterých zas tak moc nezáleží. Takže tam si režiséři vybírají z obrovského množství lidí vyloženě jen typy kreré potřebují. V tom mám třeba výhodu já, že jsem vyloženě typ bodyguarda a jako takový jsem na castingy zván a obsazován.

Pokud herec neni vyloženě typ, a nebo neni vyloženě známá hvězda, pak má na castingu těžkou pozici a je to ruleta. Pokud agentura dostane zadání: Z nich se pak vybere třeba 5 žen, které se představí režisérovi. Někdo vybírá tu nejlepší a někdo třeba vybírá vyřazovacím spůsobem: To že by to zahrály všechny je samozřejmostí, ale na těch menších rolí a roliček zas tak moc nezáleží.

Takže neni potřeba, aby se herečka musela hodně změnit, když je možné si vybrat z mnoha jiných, navíc taková změna je drahá. Ta agentura, když dělá casting musí režisérovi předložit určitý počet živých lidí, za to je placená a tak to také dělá, ty fotky jsou jen orientační. Pak je tady ještě jeden faktor, a to ten, že bdyž se casting agentuře zaplatí, tak ta agentura také chce ukázat, že za ty peníze pracovala a nacastovala hodně lidí a hodně jich osobně představí a všichni jsou spokojení, že za ty peníze udělali hodně práce.

Akorát, že pak my, řadoví herci, lítáme jak hadr na holi. Část filmu by se snad měla natáčet v Ústí nad Labem a proto to castují na severu. Byl jsem na castingu herců pro Narnie 2, který dělá Nancy Bishop, jako obr, kterém sežerou sýr. Celkem normální casting, jako nmoho jiných. Zda mě budou chtít, nebo nebudou, to neřeším. Na těchto stránkách je i databáze uměleckých škol, jak středních konzervatoří, tak vysokých.

Nemám absolutně žádnou zkušenost s kvalitou konzervatoří, takže Ti v tomto nemohu nijak pomoci. Myslím, že bude úspěch, pokud se dostaneš na jakoukoliv konzervatoř a pak už to bude záležet jen na Tvé pracovitosti a talentu. Není to tady pro VIP, je to tu pro normální lidi, kteří se chtějí věnovat filmování.

Neodpovídal jsem na Tvůj dotaz, protože nejsem komparzista, takže nevím zda komparz platí u DEE DEE nějaké poplatky a také nevím o žádném komparzu, protože mě nikdo na komparz nezve. Pokud se podíváš na informace u uveřejnění DEE DEE v této databázi, tak je tam napsáno, že se platí za registraci Kč, které strhnou až z prvního honoráře. Práce v seriálu, ve filmu či v reklamě, ale i v rádiu je velice náročné umění, které dělají opravdoví herci.

Pokud se bojíš, že by Tě na konzervatoř nevzali, tak tam ani nechoď. Herectví můžeš dělat, jen když si budeš opravdu věřit, že na to máš. Pokud si nevěříš, pak ode mě nemůžeš očekávat, že Ti doporučím kvalitní herecké agentury. Co bys tam dělal? Vždyť jim nemáš co nabídnout. Takže Ti zbývá jen dělat komparz, pak je celkem jedno kam se přihlásíš.

Hartova válka byla pohodová práce. Už je to dlouho, ale myslím, že to bylo 10 natáčecích dnů a za den jsem měl Herců, ktěří neumějí anglicky je na takových filmech více. Je tam asistent režie, který každému řekne, co má dělat. Akorát Willisovi to řekli nějak jinak a při našem prvním společném záběru ve vězení šel jinam a zkazil ho. Omluvil se mi a točili jsme dál.

Tkže jsem jeden z mála herců, který může říct, že mu Bruce Willis zkazil záběr. Ono je úplně jedno s kým točíš, je to práce, která se musí udělat kvalitně a na place musíte všichni hrát. Herectví je povolání jako každé jiné, jen je k němu potřeba více talentu. Pokud chceš být herečkou, tak se o tu konzervatoř můžeš pokusit. To zda máš talent musejí posoudit ti lidé, kteří Tě uvidí hrát, nebo Tě budou připravovat na přijímačky.

Tak jsem se díval na stránky Vogue model a nejsem znich rozumný. To by mě zajímalo, co jste v té Francii vlastně dělaly. Casting Letopisů Narnie 2 pro herce dělala Nancy Bishop http: Tak jsem pátral a zjistil jsem, že se vlastně o nic nejedná. Je celkem běžné, že agentury, které vlastní atelier, tento pronajímají. Jelikož u castingu je potřeba i čísla, půjčili jim tedy i čísla na kterých je napsáno Casting Barrandov s. Bylo jim trochu divné, že do atelieru nikdo z Casting Barrandov nesmí vstoupit.

U vchodu byly gorily a vstoupit mohly pouze "modelky". Pointa je celkem jasná. Ta produkce tam natočila porno. To je firma, která točí pornofilmy a prodává je. V tomto případě natočili s pornoherečkou "jako casting" a na internetu na stránce www. Aby to přitáhlo diváky a peníze, tak je to naaranžované jako normální casting, kde nějaká hlupaňa je ochotná se nechat osouložit, aby se stala modelkou.

Celkem na tom neni nic špatného. Průser je to, že díky tomu číslu s nápisem Casting Barrandov, to teď vypadá, že to točí Casting Barrandov, což není pravda. Casting Barrandov to teď chce řešit soudní cestou, protože to poškozuje jejich firmu. Pokud se u nich chceš registrovat, stačí jim zatelefonovat a přijít k nim do kanceláře. Agentur, které přijímají komparzisty nebo hostesky je tady v databázi hodně, stačí jen hledat. Já projdu castingem a pak už na to zapomenu a neřeším to.

Když mi pak zavolají, že jsem to třeba vyhrál, tak jsem mile překvapen. Třeba by Vás zajímalo se tohoto natáčení zúčastnit. U jaký agentury jsi platil za casting? Za castingy se přeci nikde neplatí. Podivné praktiky vykutálených lžifilmařů. Před časem jsme vás informovali o castingové agentuře, která nabízela účast při natáčení seriálů naší televize.

Po odvysílání reportáže se nám přihlásili další nespokojení klienti a padlo i na první trestní oznámení. Praktikami společnosti TopFilm agency se tedy začala zabývat policie a doufá, že se jí přihlásí i další lidé, kteří naletěli. TopFilm Agency ale na Nově nikdo nezná. Neexistenci smluv potvrdil i majitel TopFilm Agency pan Martoš.

Akorát jsem říkal lidem, že budu dělat na jejich prezentaci a posílat prezentační maily společnostem," řekl Martoš TV Nova. Což je ale v přímém rozporu s tím, o čem hovoří klienti agentury, kteří za registraci zaplatili až několikatisícové částky. První naštvaní klienti TopFilm agency už proto na pana Martoše podali trestní oznámení. Stoprocentně ale nezůstanou sami. Vyšetřovatelka, která má nyní případ na starosti, žádá všechny, kdo se cítí být společností TopFilm agency podvedeni, aby se o své zkušenosti přišli podělit na policii v Praze 1 v Benediktské ulici.

Tomáš Hauptvogel, Pavel Orálek. Mirka je v pohodě. Oboje agentury jsou dobré. Extrafilms je hlavně pro komparzisty a Cine Jessy je pro herce.

Takže podle toho co jsi se rozhodni. Proč jsou lidé takoví? Protože chtějí peníze a chtějí je rychle a hodně. Takže zneužívají touhu jiných lidí, kteří také chtějí peníze a při touze po penězích často zapomínají na opatrnost. Co bych Ti poradil? To nejlepší co můžeš udělat, vrať se do toho divadla kde jsi hrála a hraj a uč se od kolegů hrát. Pokud jsi přesvědčená, že hrát umíš a zvládneš práci herečky, pak obejdi agentury a zruš Tvoje zařazení mezi komparzisty a zaregistruj se jako herečka.

Pokud Ti pak budou volat na komparz, tak jim řekni, že komparz nebereš, že hceš jen hereckou práci. Třeba budeš mít štěstí a podaří se Ti prorazit. Jinak těch herců bez škol neni spousta, je jich jen pár, já znám 2.

Nikde na internetu nejsou uveřejňovány castingy. Některé agentury své castingy uveřejňují na svých stránkách. Pokud tedy chceš vědět, kdy se nějaký casting koná a konají se skoro každý den , musíš být zaregistrovaná u těch agentur, které castingy pořádají.

Na castibgách se však herečkou nestaneš, spíš bych Ti doporučoval vystudovat nějakou hereckou školu. Fotografie Ti udělá každý umělecký fotograf. Řekni mu na co ty fotky potřebuješ a on už si poradí. Pokud bych věděl, jak se chovat na castingu, abych ho vždy vyhrál, byl bych velmi šťastný. V podstatě je casting ucházení se o práci. Je tedy potřeba, aby jsi věděla, jakou postavu máš zahrát, jakou postavu role a režisér potřebuje. Pokud tedy potřebuje unaveného člověka, zločince či homosexuála, tak takového člověka musíš zahrát.

To, že zahraješ takovou postavu, jakou potřebují, je základ naší práce. Pak k tomu ještě přistupuje představa režiséra, jak má ta postava vypadat. Tam už je to horší. Já to mám celkem jednoduché, protože jsem výrazný typ. Ty jsi zřejmě jedna z mnoha děvčat a zřejmě ničím nevynikáš. Ale podívej se třeba na Aňu Gaislerovou, kdyť to je celkem nenápadná hubená holka, ale má obrovské charizma, které z ní dělá velkou herečku.

Musíš tedy na sobě pracovat a vytvořit si vlastní postavu. Já jsem na sobě také hodně pracoval, než jsem se vyrýsoval do své podoby. A víš co mi pomohlo? Tak jsem se to naučil a tím jsem získal svůj výraz, ze kterého lidem leze mráz po zádech. No a pak už jsem s ním vyhrával castingy. Najdi na sobě něco zvláštního a to maximálně využij. Můj názor na Martina Vaňka a jeho agenturu v sídle komunistů jsem tady již vyjádřil mnohokrát. Obávám se tedy, že u Vaňka u SA točit nebudeš, vyber si nějaký klub vojenské historie.

Žádná část těchto stránek nesmí být kopírována bez našeho souhlasu! Bez časového omezeníPoslední měsícPoslední týden. Před 6 měsíci Curani japonky Ten je ale velikej. Úžasná kamoška na sex. Sex z vlastního pohledu. Curani japonky Japonky curani - video Here Hard A také: Asiatky porno videa sexystream. Češky - Floozy Tube - Porno videa "Češky" - videí. Čurání - Porno videa: Oblíbené - Tonic Movies Sbírka porno videí: Češky - Tube Charm - Porno videa "Češky" - videí.

Huge Sex TV Mohlo by se vám líbit:

VELKE KUNDY SEX CB

ZLIN SEX NORNIK NET

Czech casting renata sex karlovy vary

Já jsem dnes dotočil filmeček FAMU a dál nevím co budu dělat, ale on snad někdo zavolá. Predaj nápojov na priamu konzumáciu. Za vše prý může majitel pan Lubomír Petr. Na castibgách se však herečkou nestaneš, spíš bych Ti doporučoval vystudovat nějakou hereckou školu. Takže pokud se tam potkáme, tak můžeme klidně pokecat.