Nevěstky Olomouc

Tantra Masáž Praha

Erotické příběhy rozlobení muži

erotické příběhy rozlobení muži

Zaběhla do dveří, ze kterých po chvilce vykoukla i hlava Dany, která se na mě krásně usmála a poslala mi polibek. Dana začala nosit jídlo skupinkám kluků. Nemohl jsem si nevšimnou, že když se natahovala s talíři na stůl, tak jí jeden z kluků natvrdo začala hladit prdelku a stehna a Dana nic neudělala. Měla ruce plné talířů. Když přinesla druhou várku talířů, tak jí jeden kluk chytil za boky a stáhl si jí na klín. Dana se začal bránit a brzy se mu vysmekla. Všichni kluci se tomu začali smát.

Provinile se podívala mým směrem, jestli se dívám. Naše pohledy se střetly a ona rychle odešla pro další talíře. Když mi přinesla jídlo, tak se mi omlouvala za ty Němce. Jsou prý nadržení a myslí si, že jim to tady patří. Dávají však velká dýška, tak si od nich musí občas nechat něco líbit.

Odpověděl jsem jí, že to je v pořádku a chápu to. Po jídle jsem byl na pokoji a chvíli spal. Danuška přišla už v civilním oděvu s tím, že už má volno. Na večer je domluvená oslava u holek v pokoji. Do té doby jsme se mazlili a Dana mě sama požádala o to, abych jí vylízal a udělal jí pár orgasmů.

Moc jí to prý chybí a musela se dost ovládat, aby jí její nadrženost nepřemohla a neskončila s nějakým pohledným Němcem v posteli. Velice rád jsem jí přelízl její zcela holou pičku. Po návratu od Sotira si jí už nenechala zarůst. Při lízání jsem jí chválil, že mi byla věrná a vyznával jí mou nehynoucí lásku. Byl večer a byli jsme u holek na pokoji. Pokoj to byl poměrně velký. V každém rohu jedna samostatná postel.

Uprostřed místnosti velký stůl, plný různého alkoholu. Skrze pokoj se prošlo do další samostatné místnosti, která sloužila jako kuchyňka a byla zde i postel. Nejprve jsem namítal že nebudeme nic pít, ale holky do nás stále ryly, tak jsem začal popíjet. Danušce jsem dovolil jen skleničku vína.

Byla puštěná televize a holky na dálkovém ovladači stále přeskakovaly z kanálu na kanál. Byla tam spousta satelitních programů. Ozvalo se zaklepání na dveře a do pokoje vešli dva Němci. Jeden šel k Lence a druhý ke Stáně. Ihned se začali líbat a objímat. Dana mi řekla, jak se jmenují, ale já jejich jména zapomněl. Jen jsem řekl Danče, že holkám přeci musí být jasné, že je mají jen na sex.

Jinak ten, co je teď s Lenkou, tak s ním předtím chodila Stáňa a naopak. Ještě přijde kluk Marcely, ale ta s ním ještě nespí. Po chvíli přišel další kluk a hned se začal líbat s Marcelou. Zarazilo mě to a musel jsem se zeptat.

A to si je jen po pár dnech vyměnili, jako by nic. Dana se na mě usmála a políbila mě na špičku nosu. Dělají to takhle běžně, že si prohazují kluky. Hodně holek to dělá a pak si vyprávějí, jaký byl. No a kde by to asi dělali? Tady a nebo u kluků v posteli. Jo, byla jsem u toho. No to víš, že jsem byla nadržená, tak jsem si to musela pod peřinou udělat. Neboj s žádným jsem nebyla. Jen určitě věděli, že si to dělám rukou. A víš jak ráda zlobím chlapy? Tak jsem odtáhla peřinu, aby to hezky viděl a on pak dlouho nevydržel.

No to byl tedy guláš. Trošku jsem se ztrácel v tom, s kým která píchala, tak mi do Dana ještě jednou vysvětlila. Nálada byla veselá a cítil jsem, jak mi stoupá alkohol do hlavy. Dovolil jsem Danušce i nějakého panáka, aby nezaostával za ostatníma holkama. V jednu chvíli nám holky předváděli tanec lesbiček a myslím si, že všech klukům v místnosti z toho pěkně hučelo v kládě. Holky se navzájem hladily, mačkali, třely se o sebe a francouzsky se líbaly. Dotáhli to až tak, že se začaly navzájem svlékat, až skončily jen ve spodním prádle.

Všechny měly jen tanga a podprsenky. Jeden z fricků odešel a když se po chvíli vrátil, tak přinesl balíček marihuany. Ihned jí začal ubalovat a nabízet každému z nás.

Dana si jí hned vzala, zapálila a potáhla. Pak se na mě zadívala a uvědomila si, že to má ode mě zakázané. Přišla ke mně, obkročmo si na mě sedla a začala mě prosit, abych jí to dovolil. Všichni už kouřili a přidali se k prosbám Dany. Vyměkl jsem a povolil jí to. Přemlouvání však neskončilo a chtěli, abych si dal taky jointa.

Namítal jsem, že jsem to nikdy nezkoušel a jsem proti tomu. Jejich přemlouvání a hlavně Dany, nebralo konce. Dana se na mě prosebně dívala a přišlo mi, že má takový jiný, takový svádivý pohled.

Nakonec Danuška natáhla kouř do pusy, přisála se mi na ústa a vdechla ho do mě. Byl to zajímavý zážitek. To zopakovala a už mi do pusy cpala cigaretu. Popotáhl jsem a přišlo mi to jen jako smradlavý kouř spálené trávy. Nic to se mnou nedělalo. Smál jsem se každé blbině stejně, jako všichni okolo. Erotická nálada v místnosti stoupala. Dana mě upozornila na to, jak Lenka klečela na zemi a kouřila ho svému klukovi. Všichni jsme na to koukali a povzbuzovali je.

Vystříkal se jí do pusy. Lenka vstala, otevřela pusu a v ní jeho semeno. Stáňa vstal, vzala toho svého za ruku a namířili si to k posteli.

Rychle ho svlékla a naostro, bez kondomu, začali šukat. Ostatní se chvíli dívali a pak začali odcházel ke svým postelím. Dana už mě také táhle. Položila mě na postel, z kasy mích kalhot vyndala kondom a už na mě skákala na koníčka. Viděl jsem, jak vedle nás němec vykropil Stáni kundičku, nechal jí tam ležet, šel ke stolu a kopl do sebe panáka.

Penis mu stále trčel a se zájmem sledoval, jak Danuška na mě poskakuje a při tom slastně vzdychá. Přišel k nám, zezadu chytil Danu za prsa a začal jí je mačkat. Dana se jen ohlédla, pak se podívala na mě a když viděla, že se jen usmívám, zavřela oči a pokračovala ve skákání. Fricek jí sjel jednou rukou na poštěváčka a začal jí ho třít. Dana se udělala a po pár vteřinách odpočinku, kdy on jí stále hladil prsa a poštěváčka, pokračovala ve své jízdě.

Ani mě nezarazilo, že jí vzal jednu ruku a dal jí na svého stojícího šulina. Dana ho se ho zprvu jen držela a koukala se mi do očí. Když v nich neviděla žádný vzdor, začala mu ho honit. To už jsem nevydržela a stříkal. Danuška ještě párkrát přirazila a byla také. Svalila se na mě a mazlila se semnu. Fricek odkráčel ke stolu, kde popíjel a hladil si ptáka. Po nějaké době všichni došukali a seděli jsem u stolu jen nazí.

Uvědomoval jsem si, že jsem ovlivně marihuanou, ale bylo mi to jedno. Dokonce se mi to líbilo a chtěl jsem více vzrušení. Zapálil jsem si dalšího špeka a spolu s Danou jsem ho vykouřili. Už ani nevím kdo to navrhl, ale začali jsem hrát klasickou flašku.

Marcele a tomu jejímu se nechtělo a že si jdou někam zašukat, odešli. Nikdy dříve bych na to nepřistoupil, ale teď jsem ani nepípl a vrhl se do toho. S němci jsme se domlouvali anglicky a předem jsem se dohodli, že úkoly nebudou stylu kluk udělá klukovi a budeme hrát ve dvojicích.

Flaška ukázala na Danu a Lenka řekla, aby se líbala s frickem od Stáňi. Dana se k němu nahnula, podívala se na mě a začala se s ním líbat. Celou dobu se mi dívala do očí a jejich jazyky předváděli šermířský souboj. Koukám, že tvému ptáčkovi se to velice líbí. A chtěl bys vidět i víc? Odpověděl jsem, že zůstaneme.

Pokračovalo se dál v hraní. Líbání, osahávání, ukazování vnad těla. Točila Lenka a hrdlo láhve ukázalo na nás. Dana se na mě podívala, pohladila mě po tváři a lehla si na postel. Všichni jsem pak sledovali, jak jí Oaf lízal, až se prolízal k jejímu orgasmu.

Byl to nádherný pohled. Už jsem nemusel poslouchat jen její vyprávění, ale viděl jsem to živě. Neskutečně mě to vzrušovalo a Dana to věděla. Stáňa ani nepípla, klekla si přede mně a začala mi ho sát. Dana se semnou líbala a ptala se mě, jak se mi to líbí.

Nic jsem neříkal a jen vzdychal. Když už jsme skoro byl, tak to Dana ukončila. Sakra jak já byl nadržený. Točilo se dál a ukládaly se podobné úkoly. O stupínek výše pokročila Stáňa, která točila a hrdlo ukázalo na Lenku. Lenka lehla na stůl a Olaf jí začala šukat. Dívali jsme se na to a bylo cítit, jak jsou všichni vzrušení. Musím dodat, že všichni němci měli větší nádobíčko, než já a ten Marcely s kterým odešla ho měl největšího.

Olaf se vystříkal do Lenky a ta zůstala na stole a v leže točila lahví, která ukázala na nás. Šibalsky se na nás podívala, mrkla na Danu a řekla. To už bylo i na mé otupělé smysly moc. Začal jsem protestovat, že z ní ještě vytéká semeno a přeci ho nebudu lízat.

Všechny holky se do mě pustili, že když ho ony mají nám polykat, tak je to v pořádku a abych nebyl srágora a přemohl se. Dana mě přitáhla k Lenčině rozkroku a když viděla, že se zdráhám, řekla. Nic na tom přeci není. Pak se přisála na má ústa a vrazila mi do pusy jazyk. Ucítil jsem slanou kyselou chuť a už my bylo vše jedno. Začal jsem lízat Lenky píču a každým přejetím jazyku po jejích pyscích z ní vytekla troška spermatu, které jsem slízl.

Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekal a zvykl jsem si na to. Přistihl jsem se, že mě to dokonce i vzrušuje a snažím se jazykem zajet co nejhlouběji, abych opět ucítil chuť semene. Zřejmě to bylo silným vzrušením, ale já bez toho, aniž bych si sáhl na ptáka, tak jsem začal stříkat. Dana to viděla, rychle ke mně klekla a pomohla mi dodělat se rukou. Nebo se snad pletu? Já myslím, že ne. A asi měla pravdu. Děsně mě to vzrušovalo a já to nechápal. Lenka se neudělala a já řekl Daně, aby točila.

Osud tomu chtěl a padlo to na Lenku. Nevydržel jsem dlouho a stříkal jí do pusy. Lenka vstala a začala se líbat s Danou, která už kouřila dalšího jointa. Viděl jsem, jak si jazyky vyměňují moje semeno a vášnivě se při tom hladí. Dana mi dala potáhnout marihuany a zeptala se mě, jestli se mi tady líbí.

Trošku víc se mi už pletl jazyka a na Daně bylo poznat, že je pěkně sjetá. Já byl zcela určitě také. Občas se na mě podívala, jako by kontrolovala, zda jí sleduji a když viděla můj stojící penis, tak se na mě očima smála. Vystříkal jí obsah svých koulí do pusy, Stáňa otevřela tu svojí a nechala si z Daniny pusy z výšky spustit semeno na jazyk. Semeno sklouzlo po jejím jazyce a Stáňa ho polkla.

Co bych ti jen dala za úkol. Lenka vstala a za ruku mě dotáhla k posteli. Podívala se na Danu a namyšleně řekla. Dana se na ní zamračila a přišla k nám. Lenka mě položila na záda, sedla si na mě a zarazila si můj tvrdý ohon do své kundy. Začala kroutit boky a přirážet.

Nevím čím to bylo, ale bylo to nádherné. Možná představa, že před chvílí byla vystříkaná jiným mužem, možná souloží bez kondomu, možná jinou kundičku, ale přišlo mi, že je to mnohem vzrušivější, než když na mě řádila Dana. Ta mě hladila po hlavě a líbala. Jsem s toho děsně nadržená. Nejradši bych jí s tebe shodila a napíchla se na tebe sama.

Uch, to se nedá vydrže. Hezky té mrše tu její prdel vystříkej. My jdeme dál hrát. Doufám, že to padne na mě a já si jí nechám vylízat.

Už se to opravdu nedá vydržet. Ten pohled na tebe, jak šukáš s jinou. Zvedla se a šla ke stolu. Lenka na mě skákala a rukou si třela poštěváka. Nikdy by mě nenapadlo, že budu šukat holku, kterou jsem nesnášel. Podíval jsem se ke stolu a Dana tam kouřila Olafova ptáka. Po chvíli se zase podívám a ten pohled mě dohnal k orgasmu. Dana ležela na stole, nohy doširoka roztažené, dívala se na mě a mezi nohama jí šukal Olaf. Vystříkal jsem se do Lenky a ta pokračovala ve svých přírazech ještě chvilku, než se udělala.

Svalila se na mě a já skrz její vlasy neviděl, co se děje na stole. Pak vstala, chvilku mi ho pokouřila, otočila se ke mně zády a pomalu si ho zarazila do svého zadku.

Všechno jsem fascinovaně sledoval a ten slastný pocit, když vám pevný svěrač svírá ptáka je k nezaplacení. Podíval jsem se na Danu a viděl, jak stále šuká. Zaostřil jsem a uvědomil si, že už jí nešuká Olaf, ale ten Stáni kluk.

Olaf seděl vedle na židli a měl zvadlého ptáka. Doufám, že měl kondom. Lenka se vrtěla na mém penisu a způsobovala mi neskutečnou slast. Říkal jsem si, že měla pravdu v tom, že konečně poznám pořádný sex. Do pokoje vešla Marcela s tím svým. Byli oblečení a ten její si to namířil rovnou k Daně. Poplácal kamaráda po zádech a přisál se na Daniny prsa.

Sledoval jsem, jak kluk, co jí šukal, zrychluje své tempo, až ztuhl a zcela jistě, pokud neměl gumu, jí stříkal své semeno do pochvy. Odstoupil od Dany a samozřejmě byl bez ochrany. Marcely kluk si stáhl kalhoty a nahradil jeho místo. Jak jinak, taky naostro. Během toho, co jí ti kluci šukali, jsem si uvědomoval, jak Dana silně vzdychá, až skoro křičí a prožila několik orgasmů. V duchu jsem si říkal, jen ať si to hezky užije. Hlavně, že se jí to líbí. Semeno se mi rvalo z penisu do Lenčiných útrob po té, co dosáhla vrcholu.

Sledoval jsem, jak Danu domrdává ten fricek a ona se zase svíjí v orgastické křeči. Ještě párkrát přirazil a stříkal do ní. Macela Danu hladila po prsou a pak si toho svého odtáhla do postele. Vstal jsem a postavil se mezi Daniny nohy. Z kundičky jí vytékalo bílé sperma na stole tvořilo loužičku.

Vmáčkl jsem se mezi její nohy a lehl si na ní. Když uviděla, že jsem to já, rychle mě objala a vášnivě se semnou líbala. Vem si mě jako děvku a ošukej mě prosím. Nevím, kde se to ve mě vzalo, ale ocas se mi postavil jako na povel a já zaplul do té její vycákané kundičky. S každým vytáhnutím penisu z její kundičky z ní žalud vytáhl trošku semene. Přitvrdil jsem a začal rychle přirážet. Dana se na mě zamilovaně dívala a hladila mě po hrudi.

Ten pocit, že zase po dlouhé době souložím se svojí láskou bez ochrany, ona nebere žádné prášky a můžu jí vystříkat, byl prostě úžasný. Cítil jsem, že už se blíží mé vyvrcholení.

Zavřel jsem oči a vzdychal. Už se mi semeno dralo z koulí a najednou se Dana ode mně odtáhla, já z ní vyjel, chytla mi ho rukou a vystříkala si mé sperma na bříško.

Dostříkal jsem, přitáhla se ke mně a líbala se semnou. Vzal jsem jí do náruče a odnesl jí do svého pokoje. Bylo mi jedno, že jsme museli jít přes celou chodbu nazí a někdo nás mohl vidět. Bylo ráno a probouzel jsem se v posteli. Otevřel jsem oči a na boku vedle mě ležela Dana, která mě sledovala a usmívala se.

Protáhl jsem se, objal jí, přitáhl si jí k sobě a pošeptal do ouška. Nevím co to se mnou bylo. Opět mě políbila a odpověděla. Já vím, jak to v člověku dokáže uvolnit zábrany a ještě k tomu, když jsis zahulil poprvé. Nemohl jsem odpovědět jinak, než že líbilo. Kdybych měla mluvit otevřeně, byl to asi můj nejsilnější erotický zážitek. Asi proto, že jsi tam byl ty. Ale musíme něco udělat s tou mojí vycákanou prcínkou. Myslím, že mám zrovna plodné dny.

Zařídíš to nějak lásko, nebo to necháš na přírodě a uvidíme, jak to dopadne? Nechám to na tvém rozhodnutí. Najednou jsem dostal chuť jí trošku potrápit. Tak daleko bych to nemohla nechat dojít. Musela bych si to nechat vzít. Líbila se mi ta její nejistota a já pokračoval.

Hlavně, že alespoň část z toho dítěte by byla z mé lásky. Objal jsem jí a líbal na krk. Ona jen kroutila hlavou a říkala, že jsem snad ještě sjetej, nebo jsem se zbláznil. Dana musela jít makat a já jsem si po snídani jako jel prohlédnou město. Zajel jsem do nejbližší lékárny, koupil Postinor a nějaké vitamíny. Lékárnice chtěla, aby se dostavila ta dívka, která ho potřebuje, tak jsem jí musel dát stovku navíc.

Na příbalovém letáku jsem se dočetl, že se musí vzít max. Když jsem se vrátil, tak mě Dana odchytla u recepce, zatáhla mě za roh a dlouze jsme se líbali. Dívala se na mě, jako by se chtěla na něco zeptat, až se po chvíli osmělila. Bylo to prostě jiné. Bez kondomu a do zadečku taky moc nesouložíme.

Usmál jsem se na ní a políbil jí na čelo. To víš, že milování s tebou je daleko lepší a s Lenkou, kdybych nebyl sjetej, bych se určitě nevyspal. Mojí odpovědí byla nadšená a radostně se smála. Kdybych však měl mluvit pravdu, tak Lenka svojí pánví daleko lépe přirážela a vrtěla, než Dana a to mému ocasu dělalo nesmírně hezky. Nějak stahovala svaly uvnitř a mě přišlo, že mi ho snad kundou kouří.

Asi byla zkušenější, než Dana. Ale byl to jen sex a nebyla v tom žádná láska. Šel jsem na pokoj s tím, že si před obědem zdřímnu. Probudil mě příjemný pocit na ptákovi. Probral jsem se a pod peřinou mi ho Dana kouřila. A dělala to opravdu nádherně. Blížil se mi orgasmus a já jí to chtěl vše vystříkat do pusy. Najednou přestala a z pod peřiny na mě vykoukla Lenka. Vzpomínáš na ten včerejšek? Byl jsem trochu v šoku a snažil jsem se z postele vstát. Chytla mi ptáka, sedla si nad něj obkročmo a jezdila si s ním mezi pysky.

Nechtěl jsem jí ublížit. Kdybych jí jednu vlepil, tak nevím, co bych jí udělal. Chytil jsem jí za boky a snažil se jí ze sebe setřást. Své nohy podstrčila pod mé a pevně se držela. Říkal jsem jí, aby neblbla a slezla ze mě, že s ní nechci nic mít. Zubila se na mě a říkala chlípné řeči. Pak přirazila a já ucítil ten blažený pocit, jak můj pij zajel do její pochvy.

Zvrátil jsem hlavu a přestal se bránit. Zakroutila pánví a já myslel, že v ní exploduji. Jak jen to dělá? To bylo něco božského. Stále mě obepínala nohama a nechtěla se mě pustit. Tak mě teda mrdej, dělej si se mnou co chceš. Násilím jsem jí rozevřel nohy a slezl z ní. Nechci s tebou šukat. Ještě chvíli mě přemlouvala s říkala, co bych s ní mohl všechna dělat. Byl jsem však neoblomný.

Nějak podvědomě jsem si říkal, že by to pak Daně řekla a byl by průser. Zklamaná a smutná odešla. Já byl tak nadržený, že jsem si ho chtěl jít vyhonit. Vešel jsem do sprchy a sotva jsem pustil vodu, uslyšel jsem v pokoji volání Dany. Jen v ručníku jsem vylezl ven a Dana se na mě hned vrhla.

Hladila a líbala mě, strhla ze mě ručník a začala mi ho kouřit. Já však chtěl šukat. Hodil jsem jí na postel, vyhrnul sukýnku a začal stahovat kalhotky. Mezi nohama byly mokré a když jsem je začal stahovat, tak jsem si všiml, že na krajích jsou zaschlé bílé skvrny.

Podíval jsem se na ní a ona stydlivě řekla. Otočil jsem jí na všechny čtyři a s polo stáhlými kalhotkami jí začal zezadu šukat. Po pár přírazech jsem cítil, že to na mě jde. Dana mě rukou chytla mezi nohama za koule, začal je mačkat a přitom říkala. Vytáhl jsem ho a stříkal na holý zadek. Odkápl jsem z něj poslední kapku a pak Daně natáhl kalhotky. Moje semeno se do nich hned začalo vpíjet a tvořilo mokré fleky. Otočila se na mě a smutně se mě ptala, proč jsem se neudělal do ní?

Dana se trošku naštvala a řekla. Tak příště si vezmi gumu, jasný! Dělal jsem, jako že přemýšlím a po chvilce řekl, že nevadilo. Jen zakroutila hlavou a jelikož už musela jít dělat, odešla. Představoval jsem si, jak se jí na buchtičku lepí její kalhotky mokré od semene a ona s tím musí chodit po hotelu.

Byl oběd a Lenka obsluhovala jen fricky. Všímal jsem si, jak jí osahávají a ona se jim nabízí. Danuška mi přinesla jídlo a já nemohl odolat a sáhl jsem jí mezi nohy. Měla tam stále ty promočené kalhoty. Zeptal jsem se jí, jaké to je. Nutí mě to vzpomínat na to šukání a vzrušuje mě to.

Ještě sis to nerozmyslel s tím děckem? Nechceš zajet pro prášek? Po páté večerní hodině přišla Danuška ke mně na pokoj. Už byla převlečená a umytá. Skočila na postel s prosbou, abych jí to udělal. Jak, to nechá na mně, hlavně rychle, proto že je děsně nadržená.

Skočil jsem jí mezi nohy, stáhl kalhotky a začal jí lízat buchtičku. Sál a lízal jsem poštěváčka a zajel jsem jazykem mezi pysky. Ta chuť mi něco připomínala. No jasně, stéle z ní cítím vytékající semeno a vzpomněl jsem si, jak jsem ho včera vylizoval z Lenky. Kupodivu se mi to ani nezhnusilo a kdybych se pak necítil, jako nějaký uchyl, klidně bych řekl, že mě i chutná.

Po chvíli se Dana prohnula a vykřičela svůj orgasmus. Poděkovala mi a mazlili jsem se. Přemýšleli jsem, co budeme dělat večer a já jen tak prohodil, že by jsme mohli podniknout něco podobného, jako včera. Dana na mě skočila a tázavě na mě zírala. Tobě by to opravdu nevadilo? Určitě bych už nehulil trávu. Ale pokud budeš chtít ty, tak můžeš. Byla jsi po ní hezky uvolněná. Já už bych nesouložil.

Maximálně orál, nebo rukou. A pokud by tě někdo měl píchat, tak jedině přes gumu a žádné semeno dovnitř. Ani jsem to nestihl doříct a Dana se na mě vrhla.

Její líbání a hlazení nebraly konce. Když se uklidnila, tak řekla, že jsem ten nejlepší chlap na světě a hrozně moc mě miluje. Prý doufala v to, že si to zopakujeme. Stále prý na to musí myslet a děsně jí ta představa vzrušuje. Ještě se mě ptala, proč já nechci souložit a já odpověděl, že to nepotřebuji a osobně bych to bral jako selhání a nevěru vůči ní. Trošku to nechápala, ale smířila se s tím. Já jsem však nechtěl šukat z jednoho důvodu a ten byla Lenka. Určitě by na mě zase naskočila a sám sebe jsem podezíral, že jakmile bych si to s ní ještě jednou rozdal, tak bych na tu nádheru musel stále myslet a nutilo by mě zopakovat si to s ní.

Odešla a když se po chvíli vrátila, tak smutně řekla, že to dneska nepůjde, ale určitě to domluví na zítřek. Já si uvědomil, že zítra musím zavolat do školy a na pár dní se omluvit. Dnešní noc jsme strávili koukáním na televizi, vzpomínáním na včerejší sex a přemýšlením co si připravíme za úkoly na holky a co oni na nás.

Přinesl jsem Daně sklenici s vodou a dal jí do ruky pár vitamínů. Mezi nimi byl i Postinor. Dana se na mě usmála a prášky spolkla. Druhý den jsem jí dal další várku.

Tak a o případné otěhotnění je postaráno, ale jí v tom nechám. Ráno jsem se vzbudil a Dana už v pokoji nebyla. Zavolal jsem do školy a na dva dny jsem se ze zdravotních důvodů omluvil. Po obědě přiběhla na pokoj Dana. Celá se klepala a prosila mě, abych jí honem udělal, že nemá moc času a je celá nadržená z čekání na večer. Byla krásná v tom kostýmku pro pokojské.

Sedl jsem si na židli, jí postavil před sebe, jednu nohu jí dal vysoko na stůl, vyhrnul jsem jí sukýnku a přes ní dal její ruce, aby si jí podržela. Odhrnul jsem mokré kalhotky, které krásně voněli jejími štávičkami. Zajel jsem do ní jedním prstem a šukal jí s ním. Po chvíli jsem přidal druhý a pak i třetí. Její touha mi tekla po prstech až do dlaně.

Neuběhla snad ani minuta a udělala se. Vydýchala to a chtěla odejít. Zadržel jsem jí a pokračoval v jejím prstění. Chvíli namítala, že už musí jít, nebo jí začne Nováková shánět. Dlouho neprotestovala a už se jí blížil druhý orgasmus. Vztekle na mě zakřičela. Dělej, vraž mi tam ty prsty a dokonči to.

Dal jsem jí nohu ze stolu a ukazoval jí, aby už šla pracovat. Při tom jsem se smál a kochal se tím, jak je nadržená a prosí. Na mojí námitku, aby si to udělala sama řekla, že to není ono a rozlobeně odešla.

Skončila jí práce a přišla ke mně na pokoj. Hned jsem se jí zeptal, jestli si to nakonec udělala sama. Hrdě mi odpověděla, že to vydržela a šetří si to na noc. Leželi jsem v posteli a sledovali televizi. Dana mi ho začala honit a když se blížilo mé vyvrcholení, tak přestala. Jen se omluvila a opět mi ho začala honit. Orgasmus však odezněl a celé to začalo od znova, jen s tím, že jsem byl víc nadrženej.

Ze žaluda mi vytekla kapka semene. Dana si ho nabrala na špičku prstu, přivoněla a slízla jej. Bylo to peklo na zemi. Opět těsně před mým vyvrcholením přestala a dokonce mě silně štípla do špičky žaluda. Byl jsem tak nadržený. Ruka mi vystřelila, chytil jsem si penis a začal si ho honit. Dana na něj z blízka koukala a usmívala se. Přišlo mi, že si brouká nějakou písničku. Párkrát jsem přetáhl předkožku přes žaluda a už se mi draly proudy semene z močové trubice. Oddechoval jsem s pocákaným břichem a Dana se zájmem sledovala škubající se penis.

Docukalo i v něm, Dana nabralo do ruky mé semeno, rozmazala mi ho po penisu a začala mi ho opět rychle honit. Žaluda jsem měl nalitého krví a byl tak citlivý, až to skoro bolelo. Danina ruka zrychlovala tempo, až mě dohnala k druhému orgasmu. Libě se na mě usmívala. Chvilku počkala, stáhla si z vlasů gumičky, kterými je měla sepnuté do ohonu. Jednu přehnul a nasadila mi ji na kořen penisu.

Cítil jsem, jak gumička pevně svírá penis a zabraňuje v opadnutí erekce. Druhou gumičku mi nasadila na varlata, která mi pak stáhla směrem k zadku a nakázala, abych dal nohy k sobě. Pevně sevřená stehna držela koule napnuté od kořene penisu a ten trčel k stropu. Začala mi honit můj přecitlivělí penis a já sledoval, jak se moje semeno na něm sráží a dělá pěnu.

Nikdy bych si nepomyslel, že jsem schopný během takovéto chvíle dosáhnou třetího orgasmu. Zběsilé tempo Daniny ruky a stimulace varlat bylo pro mě zcela něco nového. Vystříkal jsem se a Danuška mě chválila. Prý mě takhle uspokojila za to, že jí dovolím si večer užít. Byli jsem u holek v pokoji, kde byli i jejich kluci.

Jejich německá jména jsem si stále nezapamatoval. Večer se rozjížděl pozvolna. My kluci jsme seděli u televize a sledovali hokej. Hráli zrovna němci, už nevím s kým, tak frickové fandili, až nebylo slyšet vlastního slova. Holky seděly na posteli v koutě místnosti a stále si něco vyprávěly.

V jednu chvíli mě ze sledování hokeje vytrhlo to, jak se Dana s Lenkou docela hlasitě hádají. Skončil hokej a Němci vyhráli.

Sedli jsem si ke stolu a začalo se popíjet a balit marihuana. Já jsem jí odmítl a usrkával víno. Sice mě chvíli přemlouvali, ale já se nedal.

Danuška si potáhla trávy a po chvilce na ní bylo vidět, jak se celá uvolnila. Holky přišli s tím, že dneska se nebude hrát flaška, ale klasické prší na 4 karty. Vítěz ukládá úkol prohrávajícímu, který ho musí splnit buď jemu, nebo svému partnerovi.

Novinkou bylo, že prohrávající pak musel jít splnit úkol do vedlejší kuchyňky a nesměl trvat déle, než dvě minuty.

Dále úkoly ohledně sexu se nesměli ukládat dříve, než bude dotyčný pár zcela nahý. Dana chtěla hrát sama, ale moc jí to nešlo. Když už byla zcela nahá a jen v trenkách, ujal jsem se hry já. Několik her jsem udržel naše skóre, ale nemohl jsem to vyržet věčně a byli jsem oba nazí.

Prohráli jsme a Lenka vyhrála. Její úkol byl poněkud obyčejný. Na rychlo se oblékla, odběhla a za chvíli se vrátila se dvěma sklenicemi. Udělala nějaké drinky a my jsme je měli vypít. Byla to nějaké směs alkoholu, koly a nechutnalo to špatně. Náš první úkol v sexu od Lenky byl, abych jí šel vedle vylízat na 69ku. Všiml jsem si, jak se Dana na Lenku vražedně zamračila a ta se jen smála. Došli jsem na pokoj, lehl jsem si na záda, Dana skočila na mě a přistrčila mi buchtičku k puse.

Začal jsem jí lízat a přidal jsem i prsty. Ona mi rukou začala honit penis. Moc se mu však nechtělo. Byl stále měkký, tak ho Dana začala sát. O trošku více ztvrdl, ale byla to bída. Dana se prohnula, přirazila mi proti prstům a křičela v prožitém orgasmu. To, že dvě minuty uplynuly jsem poznali podle volání z pokoje. Vrátili jsem se ke stolu, kde hra pokračovala i bez nás a všichni již byly skoro nazí. Dokonce mi někdy přišlo, že prohrávají úmyslně, aby se mohli svléknout a plnit úkoly.

Dana mi během hraní pod stolem zajela do rozkroku, honila mi ho a stále nic. Přitom jsem se cítil být vzrušený, ale nechtěl stát. Pošeptal jsem Daně, že můj kluk je nejspíše po jejím trojnásobném vyhonění unavený. Danuška mě políbila a řekla, abych si s toho nic neděla. Dokonce mi přišlo, že je za mojí disfunkci ráda. Musel jsem se uvolnit. Požádal jsem o jointa a k údivu Dany začal hulit. Lenka si všimla že Daně nad stolem chybí jedna ruka, koukla se pod stůl, kde musela vidět, jak mi ho honí a pak hlasitě začala křičet, že Dana podvádí a ať toho okamžitě nechá.

Opět ten její vražedný pohled na Lenku. Co si asi udělaly? Vyhrál jsem a já uložil Marcele s tím jejím, aby jí šukal do zadku. Marcela se začala zdráhat, že to nechce, neboť to do zadečku ještě s nikým nedělala.

Holky na ní začaly křičet, ať to kouká udělat, jinak, že s ní nebudou kamarádit. Dost se v tom angažovala Dana. Ječela na ní, že když se něco slíbí, tak se to musí splnit a pokud to neudělá, tak rozkecá po celé škole, že šukala se psem. Marcela se vytřeštěně podívala na Danu, pak na mě, vzala toho svého za ruku a odtáhla ho do vedlejšího pokoje. V místnosti se rozhostilo ticho, jak všichni poslouchali. Po pár vteřinách jsem uslyšeli výkřik. Všem nám došlo, že to byl okamžik, kdy jí ho narval do análu a začali jsem se všichni smát.

Za chvíli se z kuchyňky ozývaly Marcely steny. Dana se ke mě nahnula a pošeptala mi. Já se jí zeptal, co to mělo být s tím psem? Zkoušel jsem si chvíli představovat, jak tahle mladá drobounká holčička šuká se psem nebo snad i s oslem a jak ho asi osel musí mít velkého a nějak jsem si to nemohl představit. Sledovali jsme vteřinovou ručičku na hodinách na zdi a z kuchyňky zesilovalo Marcely vzdychání. Poslouchali jsme Marcely vzdychání, ke kterému se přidal i mužský hlas a bylo poznat, že za chvíli dojde vrcholu.

Bylo ticho a uslyšel jsem tekoucí vodu. Oba pak vyšli z kuchyňky a sedli si ke stolu. Marcela šla trošku ztuhle. Dali jsme chvíli pauzu a holky odešly pro nějaké jídlo. Přinesly zbytky z kuchyně. Nějaké chlebíčky, kusy grilovaného kuřete a nakrájené salámy. Frickové se cpali, jako by týden nic nejedli. Byla výborná nálada a Marcela už na svůj první anál také evidentně zapomněla. Opět jsme začali hrát a Stáňa uložila Marcele, aby si opět dali anál. Marcela vzala toho svého a se slovy, že to je poslední úkol a končí odešli do kuchyňky.

Holky se jí posmívaly, že je slaboška z měkké mámy a nic nevydrží. Naslouchali jsem pleskavým zvukům a Marcelinu vzdychání. Na čas nikdo nekoukal a hrálo se dál. Naši zábavu přerušilo Marcely hlasité vzdychání zakončené orgastickým výkřikem. Lenka jim zaklepala na dveře, aby už uvolnily kuchyň pro ostatní. Oba vyběhli na chodbu a zmizeli nejspíš do nějakého neobsazeného pokoje. Cítil jsem se děsně nadržený. Nejspíš to bylo tou marihuanou, která mě uvolnila a můj pták ztvrdl a držel pevnou erekci.

Nebo to bylo představou, jak je Marcela poprvé ve svém životě šukaná do zadku, ještě k tomu velkým čůrákem a udělala se. Chtělo se mi šukat, proto jsem záměrně prohrál.

Dana vstala, políbila mě na ucho a pošeptala. Všichni jsme poslouchali vzdychání, které se neslo z kuchyně. Lenka se podívala pod stůl a viděla můj trčící kolík.

Provokativně se na mě usmála a olízla si horní ret. Stáňa navrhla, aby jsem jim neříkali, až uplynou dvě minuty a Lenka s tím souhlasila. Dana vyšla z kuchyně a po chvilce Olaf s trčícím ptákem. Posadila se vedle mě jako by nic a začala rozdávat karty. Olaf to zřejmě přehnal s jídlem a pitím. Ukázal, že mu je blbě a odběhla na záchod, kde bylo slyšet, jak zvrací.

Pak se omluvil a šel spát. Druhý fricek řekl, že mu také není dvakrát dobře a následoval svého krajana. Navrhl jsem, že by jsem to také měli ukončit, ale holky to zavrhly a pokračovali jsme. Můj ocas byl snad tvrdší a tvrdší a byl jsem tak nadržený, že jsem se vnitřně třásl. Úmyslně jsem opět prohrál. Lenka se postavila a ukázal na mě. Vzpomněl jsem si na její poslední šukání, rychle vstal a šel do kuchyně.

Dana zůstala koukat s otevřenou pustou na můj trčící penis a jako by chtěla něco říct. Čínská vláda byla zděšena a dovoz opia zakázala. Britové reagovali vyhlášením války, protože nechtěli za čaj platit vlastním drahým kovem, ale indickým opiem. Výsledkem jednoho z mnoha případů diplomacie dělových člunů byla britská kolonizace Hongkongu a obnovení dovozu opia do Číny, kde přibývaly tisíce závislých lidí. Ještě dnes vám mnoho vzdělaných Číňanů řekne, že Britové tehdy jejich zemi velmi ponížili.

Skot Robert Bruce, který odpočívá na hřbitově v indickém Tézpuru, se na počátku Britové vozili do Ássamu desítky tisíc sezónních dělníků z chudších oblastí Indie, protože hrdí místní lidé na plantážích pracovat nechtěli. Pod povrchem severozápadní Indie doutnalo etnické napětí, které postupně přerostlo v separatistická hnutí a terorismus, který v této části světa bují dodnes. Časem se ukázalo, že pěstování čaje prospívá i horské podnebí ve vnitrozemí Cejlonu, dnešní Srí Lanky.

Místní Sinhálci, kterým se dařilo poměrně dobře a potrpěli si na vlastní důstojnost, se na cejlonské čajové ani kaučukové plantáže také nehrnuli a Britové místo nich dováželi z Indie desetitisíce Tamilů, kteří mezi buddhistické Sinhálce nikdy nezapadli.

Tato nucená migrace zadělala na Srí Lance i na nedávno ukončenou občanskou válku, po níž zůstalo asi tisíc mrtvých, desetitisíce zraněných a miliony uprchlíků. Podobné neblahé etnické dědictví najdeme v mnoha oblastech někdejší britské koloniální říše.

Nutno dodat, že přísná morální hlediska Dnešní globální kritéria jsou vyšší díky globalizaci idejí, ale tatáž globalizace nezabrání úzkostem a etnickému napětí, které neodstraní ani hospodářská prosperita. Domácí i zahraniční investice pozvedly miliardy lidí do střední třídy a čaj je i dnes jejich oblíbeným nápojem. Až budou v příštích tisíciletích popisovány dějiny Jeden významný fakt pozornosti neunikne — podle nezávislého čínského listu Epoch Times to bude pokrok spousty lidí od zaostalosti k produktivitě, od nevědomosti ke vzdělání a od chudoby k životu ve střední třídě.

Lidé žijící v zemi, kde se daří čajovým lístkům, se v roce dočkali satisfakce. Britskou firmu Tetley Tea, která je druhým největším výrobcem a distributorem čaje na světě, koupila nadnárodní společnost Tata Group se sídlem v Indii. Ernesto Sábato, který zemřel Do dějin své země se zapsal i jako předseda komise, která vyšetřovala zločiny argentinských vojenských režimů.

Ernesto Sabato rok Foto: Jeho pověst byla zárukou jeho charakteru, což se potvrdilo, když mu bylo 72 let. Spisovatel byl požádán, aby se zabýval zmizením tisíců Argentinců za vlády vojenských režimů mezi lety a Když byla roku obnovena demokracie, nový prezident Raul Alfonsín ho jmenoval předsedou komise, jejíž zpráva se podrobně zabývala únosy, mučením nebo vraždami téměř devíti tisíc lidí. Vlastně to nebylo nic nového, protože většina Argentinců o lidech, kteří za diktatury zahynuli, věděla a převažovalo mínění, že jejich skutečný počet se blíží číslu 30 tisíc.

Velký ohlas mělo Sábatovo rychlé a veřejné odsouzení donedávna nedotknutelných demagogů a fakt, že tito lidé nyní čelili trestnímu stíhání, přestože většina z nich dostala amnestii. Ernesto Sábato a jeho komise mají velkou zásluhu na tom, že poprvé po mnoha generacích zažila spousta Argentinců na vlastní kůži opravdovou demokracii. Dokument, který vydala argentinská vyšetřovací komise, se jmenoval Nunca Más čili nikdy více, ale proslul jako Sábatova zpráva.

Jako základní kámen obnovené demokracie pomohl Argentině od pověsti mezinárodního vyvrhele, takže přispěl i k následnému ekonomickému růstu. Ernesto Sábato vysvětlil, že jeho číslo zmizelých bylo právě tolik, kolik mohla jeho komise dokázat během devítiměsíční práce.

Sestavování zprávy přirovnal k pomalému sestupu do pekla. Ernesto Raque Sábato se narodil Byl desátý z jedenácti dětí italských přistěhovalců, jejichž předkové přišli do Kalábrie z Albánie. Jeho otec si otevřel pekařství, které nazval Francisco Sábato a synové, když jeho dva chlapci byli ještě ve škole. Když z ní vycházeli, jejich otec už měl obilný mlýn. Ernesto byl uzavřený, míval zlé sny a býval náměsíčný. Když ukončil státní univerzitu v La Plata a získal doktorát z fyziky, odjel roku do Paříže na výzkumné stipendium, které získal v oboru atomového záření na Ústavu Curie.

Pomáhal tak při štěpení atomu uranu, které bylo cílem tří soutěžících laboratoří. Vydal sice jen tři romány, ale to stačilo, aby roku dostal Cervantesovu cenu, nejcennější vyznamenání pro španělsky píšícího autora. Nevelký rozsah uveřejněného díla vysvětloval jako důsledek svého zvyku, že co ráno napsal, odpoledne spálil. V té době trpíval depresemi, kdy mu na ničem nezáleželo, ať to bylo dobré či zlé.

Je to temný psychologický román, který podává zpověď malíře Juana Pabla Castela, vraha jediné ženy, která mu kdy rozuměla, je pokládán za klasiku existencialismu. Nedávno vyšel znovu v edici moderních klasiků. Jeho pozdější knihy O hrdinech a hrobech a Anděl temnoty ho v očích kritiků dostaly na úroveň jeho krajana Jorge Luise Borgese, který časem získal větší mezinárodní slávu. Velký chilský básník Pablo Neruda jednou řekl, že Sábatovo dílo vypovídá o větší vitalitě a představivosti autora než cokoli jiného od doby velkých ruských románů Francie ocenila roku jeho dílo tím, že mu udělila Řád čestné legie.

Spisovatelova žena, rozená Kusminsky-Richterová, s níž se oženil v roce , zemřela roku Jeho nejstarší syn Jorge, zemřel při autonehodě v roce a mladší syn Mario je uznávaný scénárista a filmový režisér. V posledních letech jeho života s ním žila jeho družka Elvíra González Fraga. Menší záhada obklopuje obraz Venuše a Merkur před Jupiterem, který mezi lety a namaloval mistr italské renesance Paolo Veronese.

Jeho dílo je majetkem florentského muzea Ufizzi a nyní je vystaveno v nejstarší anglické veřejné galerii, kterou najdete v londýnském Dulwichi. Uznávaná kulturní instituce letos oslavuje dvousté výročí svého založení.

Obraz, který je na horním okraji a po pravé straně trochu oříznutý, představuje nějaký mytologický nebo alegorický výjev. Recenzent britského deníku Daily Telegraph píše, že sice můžeme určit jednotlivé bohy a bohyni, ale jinak nikdo nedokáže říci, co se na něm vlastně děje.

To samozřejmě neznamená, že se o to nemůžeme pokusit. Na pozadí narůžovělé krajiny s vysokým nebem vidíme celé postavy mladého muže a o něco starší ženy, které se od středu obrazu ubírají doprava.

Světlovlasá žena je Venuše, která cudně ale nedokonale zakrývá své nahé tělo kožešinou lemovaným pláštěm z tmavomodrého hedvábí, který klouže z jejích ramen, protože za něj zezadu tahá rozpustilý andílek.

Květen - Paolo Veronese: Venuše a Merkur před Jupiterem, Foto: Galleria degli Uffizi, Florencie. Muž je obutý do okřídlených sandálů a nese odznak, který ho identifikuje jako posla bohů Merkura. Ten je i bohem plodnosti a proto je také někdy zobrazován s bohyní lásky.

Proto má také v tomto případě u sebe novorozené dítě, které chová na polštářku na svém stehně.

...

Gordo videos gratis porno en castellano videos xxx porno de gorditas peliculas porno español porno. con rubias peludas vídeos porno videos gratis de sexo con pene travestis follando porno de mujeres videos exnovias orgias amater chochos maduras porns porno 18 porno duro teens hd videos porno de viejos videos transexuales gratis tetas muy guarras lesbianas follando follando chicas xxx se masturba cumlouder hd videos teens gordas follando videos porno gratuitas lesbianas pornstars hd primera vez porno virgenes ver vidios de lesbianas maduras mamadas videos lesbianas viejas follan rubia española trans peliculas porno rubias videos porno rubias 19 ver pelis porno ama de lisa ann hd videos porno es.

con rubias 19 lesbianas maduras porno gratis videos porno gratis de putas españolas amateur universitarias follando en español porno sexo duro travesti porno porno español gratis videos porno 3d putas gratis chochos eyaculando videos porno de españolas follando gratis cosplay babes porno gratis actrices porno gratis de trios mujeres fallando rubias 19 sexo gratis españoles putas maduras putitas jovenes masajes xx porn porno milf mamada lesvianas gratis videos de guarras gratis porno por no comics porno lesbico trios gratis ver porno gratus ver videos gratis lesbianas penes grandes actrices porno de maduritas xxx gorditas vídeos porno trios tetonas negras desnudas viejas viejos españoles coños peludos chicas meando en español corridasenlaboca jasmine webb porno maduras follando en hd tios follando cachondas follando porno sado gratis peludas videos de maduras mangas hentai hd nacho vidal top actrices del porno italianas porno 18 porn bbw videos de mujeres negras peliculas porno gratis porno danes videos porno gratis maduritas xxx porno hentai folla video porno italianas porno viejas sexoxxx videos de pies bailey jay videos sexo duro xxx porno xxx hd paginas porno españa masaje con tetas del porno xxx tias con videos porno de lucia gangbang mujeres tocandose viejas españolas juegos porno de maduras tetonas gordita follada romantica enanas porno grati videos follando mujeres calientes por el culo videos folladas videos videos porno pollas culonas videos porno porno xxx viejas tetonas folladas en español superguarras anal duro porno español joven porn porno español fiesta sexo amateur xxx negro videos cumlauder gratis sexo transexuales follando xxx películas porno porno viejas jenna jamenson videos porno tetazas bidios porno gratis abuela analporn dogfart porno gonzo porno gratis sexo por torbe porno xx porno lesbiana maduras negros videos embarazada videos de putas xxx videos xxx grati tetas muy guarras follando videos de mujeres folladas en accion chicas fallando maduras.

con follada videos putas viejas folladoras maduras folladoras videos x sexo videos gratis travesti pelis porno gratis videos jovenes porno vídeos gratis porno española enana follando maduras porno gratis super pollas lesbianas follando porno masaje y gordas desnudas en español videos de asiaticas porno casero abuelas culonas videos de maduras porno tub tube cumlauder españa trios holly michaels actrices porno español mujer porno japones ama de sexo con jovenes videos porno milfs porno.

cumlouder mujeresmasturbandose videos peludas hentai porno twink gorditas guapas desnudas xxx sexo entre lesbianas tetas super pollas mamis cachondas xxx gratis videos mamadas videos pornos porno de porno maduras pelicula porno amater es.

PAULA WILD SEX RYCHLY PRACHY

Erotické příběhy rozlobení muži

Bongacams prague girls

Jo tak tobě se nechtělo ho do svého miláčka strkat po někom. Pošeptal jsem Daně, že můj kluk je nejspíše po jejím trojnásobném vyhonění unavený. Danuška přišla už v civilním oděvu s tím, že už má volno. Celé tělo se jí zmítalo v křečích, mlátila sebou, co to šlo a já začal pochybovat o pevnosti látky, kterou byla přivázaná. Měli tam těžkou bouračku.