Nevěstky Olomouc

Tantra Masáž Praha

Nahá sousedka pozice 69

nahá sousedka pozice 69

Nikdy by mne nenapadlo, že poprvé ve svém sexuálním životě budu stříkat do odvrácené strany Měsíce, ale když už tady ta možnost vznikla, využil jsem jí. Když vystříkla první kapka mého semena ze špičky ocasu, přitisknul jsem Simonu k sobě a zabořil do ní do hloubky ocas. Držel jsem Simonu za její vemena a snad dvě minuty jsem nepřestával ve svém počínání. Pak jsem vyjel s ocasem z análu a svalil se vyčerpán na postel a za okamžik vedle mne ležela i rovněž znavená Simona.

Teď už naše vzpamatování trvalo podstatně déle, ale i přesto jsme během té doby nevynechali jedinou příležitost, abychom se vzájemně dotkli, tu já prsty jejích koziček, tu ona jazykem bradavek mých prsů, nebo mne chvilku lízala po kůži, já jí zase hladil její zadeček. Bylo nám oběma jasné, že ještě máme dost času a že jsme neskončili. Další kolo odstartovala opět Simona, která si opravdu chtěla dneska užívat a to, že k tomu měla k dispozici moje mladé tělo, dosud nevyčerpané a nadržené, ji maximálně dráždilo.

Vstala, postavila se na postel nade mne a začala pomalu snižovat svůj klín a blížila se s ním k mé hlavě. Měl jsem stále blíž a blíž nad svou hlavou údolíčko mezi oběma pysky jejího klína a za chvilku se dotkla svým klínem mých rtů a já jí začal pomalu olizovat, na což velice rychle zareagovala a začala jezdit po mém obličeji. Ona sama se brzy ke mně naklonila a za chvilku měl moji kládu mezi svými rty, a jak jsem já lízal její klín, stejně vehementně se Simona věnovala mému ocasu.

V pozici 69 jsme se vzájemně ukájeli a hnali se vzájemně k vrcholu. Simon však nadále projevovala stále větší iniciativu a chtěla bát pořád o kousek napřed.

Tomu se však vzhledem k rozdílným zkušenostem nelze ani divit. Já souložil na ostro poprvé a Simona ve svých pětadvaceti letech už poznala ve svém klíně mužských ocasů jistě dost a dost. Asi po takových deseti minutách zpočátku pomalého a později iž podstatně vášnivějšího laskání se rozvalila na posteli a nabídla mi svůj mokrý klín jako na zlatém podnose. Tak krásně ti stojí! Dvakrát jsem se přesvědčovat nenechal.

Rozevřený klín, pysky Simony pootevřená a škvíra zvoucí k zasunutí můj pořád vztyčený ocas, tomu jsem nedokázal dlouho odolat a už jsem vnořil špičku kopí na okraj a zajel jsem docela prudkým přírazem do ní.

Vyjekla, nevím, jestli nečekala tak prudký můj první příraz, ale těm dalším už vycházela vstříc a naše těla se vzájemně srážela. Dávala svou spokojenost velice hlasitě najevo a z její reakce bylo slyšet, že si určitě nebude stěžovat. Nebylo divo, že se její jednání projevovalo i v tom, že jsem se blížil k výstřiku a chtěl jsem z ní svůj penis vytáhnout. Chystal jsem se ho vytáhnout ven, nečekal jsem, že by chtěla Simona, aby ji hned při první klasické souloži naplnil svým semenem, ale Simonino jednání mne překvapilo.

Vzdychala a divoce sténala a vyrážela ze sebe: Držel jsem jí za body a narážel do ní. Už to tady bylo a já jsem vnímal, jak poprvé pumpuju do Simoniny kundy první svoje semeno. Vlastně uplynuly dva dny a já jsem ve svých sexuálních zkušenostech pokročil a velký kus.

Když jsme skončili také tohle kolo mého školicího kurzu se Simonou, mohla zhodnotit a oznámkovat můj výkon: Na to, že to děláš podle svých slov poprvé, tak ti to jde opravdu dobře.

Nečekala jsem, že mne takhle uděláš. Hned si nastavila teplotu sprchy a pak mi ruční sprchu podala. Začal jsem s očistou od jejích koziček a s pomocí žínky jsem omýval její vzrušující tělo, nejprve její ňadra, potom jsem přešel na bříško a zbavoval její jemnou kůžičku pozůstatků našeho předchozího řádění.

Když jsem skončil s těmito částmi těla, předklonila se Simona přede mnou a vysadila na mne svůj zadeček a já pokračoval s mytím jejího análku. Pak mi vzala sprchu z ruky, posadila se na okraj vany, doširoka roztáhla od sebe nohy a proudy vody začala dráždit svoji jeskyňku.

Stál jsem jen kousek od ní a zblízka jsem pozoroval její dráždění. Bylo to velmi erotické, nedalo se to vůbec srovnávat s tím, co jsem třeba někdy viděl v počítači — prostě naživo a z bezprostřední blízkosti to bylo podstatně jiné.

Potom vystoupila z vany a stále nahá, stále dráždivá kráčela po utření do osušky zpět do ložnice a já ji nahý následoval a nemohl jsem se nabažit pohledu na její tělo. V ložnici zvedla svou noční košilku a pomalu, asi aby mne co nejvíce vydráždila, se do ní oblékla. Přitiskla se ke mně, následoval další polibek a po ověření, jestli na někoho na chodbě nenarazí, zmizela ve svém bytě a mne zanechala samotného, plného nezapomenutelných zážitků, doma v chodbě. Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím.

Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou. Maximální délka hovoru 26 min pro číslo , resp. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let.

Před pár lety jsem dostal od chlapů z práce k narozeninám nafukovací pannu. Samozřejmě z recese, protože jsem ji nepotřeboval, a tak putovala do skříně. Moje manželka šuká výsostně a sem tam i na nějakou nadrženou milenku došlo.

Vůbec jsem si na ni nevzpomněl, až na ni jednou narazila manželka a prý jak se tam dostala? Samozřejmě si ze mě hned dělala srandu a ptala se mě, jestli už mi nestačí? Šukačky , Erotické pomůcky , Orál , Anál. Odpadli jsme od sebe a lapali po dechu. Hladil jsem ji po té krásné kundičce a semeno, co z ní vytékalo, jí rozmazával po celém těle. Než odpověděla, schovala si hlavu na mých prsou. Mix , Petting , Teen. Za několik měsíců jsem měla slavit třicáté narozeniny a moje těhotenství stále nepřicházelo.

Jela jsem ze školení o dva dny dříve a už jsem se těšila, jak potichu vklouznu Markovi pod deku, pěkně pokouřím jeho určitě nadržený ocas a prošoustáme se do bílého rána. Jsme totiž dva takoví stále nadržení šílenci. Marek sice tvrdí, že po dětech netouží, ale když potkáme nějakou známou s kočárkem, hned s Mix , Fisting , Šukačky. Pár následujících dnů jsme — pokud to bylo možné — strávili s Maruškou u rybníku.

Ale přece jenom musela pomáhat v hospodářství. Nakrmit dobytek, pomáhat s přípravou oběda Jenom jsem litoval, že tenkrát ještě nebyla žádná antikoncepce.

Když se naše horká těla k sobě přitiskla, musel jsem se odtrhnout, aby nedošlo k Mix , Šukačky , Petting , Anál. Anetka - erotické povídky. Sextreme - erotická seznamka Sextime - sex po telefonu První milování Sexshop - Sexshopinka.

Budu Ti psát čuňačinky Ahoj, jmenuji se Monika a pracuji v Sexshopp. Při své práci jsem nasbírala ty nejlepší sexuální triky a vychytávky. Letmo jsem jí vylíčila, že jsem usnula. Hodila jsem na sebe svetřík a už jsem jí šla naproti. Hned se začla vyptávat jak to tam vypadá a jaké mám sousedy Celý týden jsem jen vybalovala a uklízela.

Proto jsem si taky ted' vzpomněla, že jsem nikde nenašla kafe, pro jedno se stavím cestou do bytu. Když jsem odemkla vchod mého nového působiště, vyrazila proti nám nějaká menší blondýnka, telefon u ucha a na někoho děsně řvala. Než jsem stačili uhnout jí z cesty, tak do nás vrazila tak nešikovně, že to kafe co jsem nesla mi vyzazila z ruky a navíc dopadlo tak, že na něj ještě šloupla. Otočila se ve spěchu na nás dvě a jen omluvně pokrčila rameny.

Kafe bylo vysypané na ulici a nám už se pro nové nechtělo, víc než to ted' Zuzku zajímal můj byt. Odemkla jsem a Zuzka dovnitř vlétla jak uragán a hned se začala rozhlížet. Byt se jí moc líbil, dali jsem si něco na zub a vyrazili do víru velkoměsta. Z našeho tahu jsme se vraceli až druhý den dopoledne. A koho nepotkáme zase ve dveřích! Tentokrát už nespěchala a hned jak nás uviděla, tak se na nás provinile podívala a začla se omlouvat, že to kafe jí moc mrzí, ale že měla na spěch a navíc se prý přihodilo něco u ní ve firmě, co musela akutně vyřešit.

Takhle klidná vypadala docela sympaticky a dokonce se i představila, byla to Bára a schodou okolností bydlí hned vedle mě. Ještě než se za ní zabouchly dveře, tak se otočila a povídá: Uplynulo pár dní a já začla chodit do práce a také pozdě večer domů. Doma jsem si vždycky udělala něco rychlého k jídlu a padla polomrtvá do postele. Ale dnešní večer byl přeci jen něčím jiný.

Měla jsem ohromnou chut' na sex,ale nikdo nebyl po ruce. Vytáhla jsem z šuplíku svůj vibrátor a už jsem ho pomalu zasouvala do své vlhké nadržené kundičky a ještě si přitom stačila dráždit klitoris. Po chvíli jsem byla jako v jiném světě a slastí se svíjela v orgasmu. Když v tom se najednou otevřeli dveře a v nich stála Bára a koukala na mě jako na zjevení. Po pár sekundách se probrala a začla povídat něco o tom, že jen tak zkusila vzít za dveře a že bylo odemčeno, tak že vešla dovnitř, volala, ale nikdo se neozval.

Koukali jsem na sebe, když v tom nevím proč, jsem vstala a šla jsem k Báře, něžně jsem jí políbila na její růžové rty a čekala na její reakci. Ted' tu předemnou stála rozpačitá, nervozní holčička, které polibkem zrudli tváře. Nikdy bych neřekla že to je ta dračice z odpolede. Bára se jen z hluboka nadechla a říká že mi jde vrátit to kafe a ještě se jednou omluvit.

Byla tak sladká, že jsem se k ní jen natáhla ruku a pohladila jí po chvějící se tváři a sjela až na její krásná prsa. Ani nevím proč jsem to udělala, vždycky jsem měla jen muže, ale něco mě na ní fascinovalo. Začala jsem jí rozepínat lehoučké šaty, nezmohla se na odpor, jen se chvěla vzrušením, když jsem jí je sundala, tak tam tak stála jen v tangách a hroty jejích tmavých bradavek trčeli do vzduchu, to už jsem nevydržela a něžně jsem se na ně přisála a začla je lehce okusovat a líbat.

Byla tak mimo, že ani neprotestovala. Přitáhla jsem jí nasvé nahé tělo a začla jí líbat na rty, to už nevydržela a začla s výma rukama šmejdit po mém těle.

...

VELKY KOZY SEX RANDE

Znovu jsem si za ní kleknul — její přední dírku jsem už poznal a byla teď řada na druhé. Nejprve jsem jí tam ale do toho otvůrku strčil jeden prst. Simona lehce sykla — asi jí bylo jasné, co na ni chystám a nijak se tomu nebránila. Chvilku jsem váhal, jestli mám se pokusit o průnik do její prdelky, vždyť jsme toho spolu ještě mnoho za sebou neměli, ale její pasivita, to že se tomu nebránila, mne povzbudila.

Nasadil jsem svůj úd k otvoru a začal jsem s ním pomalu vnikat. Držel jsem jí za boky a byl jsem v ní stále hlouběji a hlouběji. I tady jsem zjišťoval, že můj ocas Simonu docela parádně roztahuje a začal jsem do ní nejprve pomalu, potom však rychleji přirážet a roztahovat jí análek. Můj ocas klouzal tím jejím tunýlkem a Simona vzdychala a sténala.

Pocit, který jsem už při honění svého ocasu poznal a který předcházel výstřiku, začal narůstat a bylo více než jasné, že se blíží exploze. Nikdy by mne nenapadlo, že poprvé ve svém sexuálním životě budu stříkat do odvrácené strany Měsíce, ale když už tady ta možnost vznikla, využil jsem jí.

Když vystříkla první kapka mého semena ze špičky ocasu, přitisknul jsem Simonu k sobě a zabořil do ní do hloubky ocas. Držel jsem Simonu za její vemena a snad dvě minuty jsem nepřestával ve svém počínání. Pak jsem vyjel s ocasem z análu a svalil se vyčerpán na postel a za okamžik vedle mne ležela i rovněž znavená Simona. Teď už naše vzpamatování trvalo podstatně déle, ale i přesto jsme během té doby nevynechali jedinou příležitost, abychom se vzájemně dotkli, tu já prsty jejích koziček, tu ona jazykem bradavek mých prsů, nebo mne chvilku lízala po kůži, já jí zase hladil její zadeček.

Bylo nám oběma jasné, že ještě máme dost času a že jsme neskončili. Další kolo odstartovala opět Simona, která si opravdu chtěla dneska užívat a to, že k tomu měla k dispozici moje mladé tělo, dosud nevyčerpané a nadržené, ji maximálně dráždilo. Vstala, postavila se na postel nade mne a začala pomalu snižovat svůj klín a blížila se s ním k mé hlavě.

Měl jsem stále blíž a blíž nad svou hlavou údolíčko mezi oběma pysky jejího klína a za chvilku se dotkla svým klínem mých rtů a já jí začal pomalu olizovat, na což velice rychle zareagovala a začala jezdit po mém obličeji. Ona sama se brzy ke mně naklonila a za chvilku měl moji kládu mezi svými rty, a jak jsem já lízal její klín, stejně vehementně se Simona věnovala mému ocasu. V pozici 69 jsme se vzájemně ukájeli a hnali se vzájemně k vrcholu. Simon však nadále projevovala stále větší iniciativu a chtěla bát pořád o kousek napřed.

Tomu se však vzhledem k rozdílným zkušenostem nelze ani divit. Já souložil na ostro poprvé a Simona ve svých pětadvaceti letech už poznala ve svém klíně mužských ocasů jistě dost a dost. Asi po takových deseti minutách zpočátku pomalého a později iž podstatně vášnivějšího laskání se rozvalila na posteli a nabídla mi svůj mokrý klín jako na zlatém podnose. Tak krásně ti stojí!

Dvakrát jsem se přesvědčovat nenechal. Rozevřený klín, pysky Simony pootevřená a škvíra zvoucí k zasunutí můj pořád vztyčený ocas, tomu jsem nedokázal dlouho odolat a už jsem vnořil špičku kopí na okraj a zajel jsem docela prudkým přírazem do ní. Vyjekla, nevím, jestli nečekala tak prudký můj první příraz, ale těm dalším už vycházela vstříc a naše těla se vzájemně srážela. Dávala svou spokojenost velice hlasitě najevo a z její reakce bylo slyšet, že si určitě nebude stěžovat.

Nebylo divo, že se její jednání projevovalo i v tom, že jsem se blížil k výstřiku a chtěl jsem z ní svůj penis vytáhnout. Chystal jsem se ho vytáhnout ven, nečekal jsem, že by chtěla Simona, aby ji hned při první klasické souloži naplnil svým semenem, ale Simonino jednání mne překvapilo.

Vzdychala a divoce sténala a vyrážela ze sebe: Držel jsem jí za body a narážel do ní. Už to tady bylo a já jsem vnímal, jak poprvé pumpuju do Simoniny kundy první svoje semeno.

Vlastně uplynuly dva dny a já jsem ve svých sexuálních zkušenostech pokročil a velký kus. Když jsme skončili také tohle kolo mého školicího kurzu se Simonou, mohla zhodnotit a oznámkovat můj výkon: Na to, že to děláš podle svých slov poprvé, tak ti to jde opravdu dobře.

Nečekala jsem, že mne takhle uděláš. Hned si nastavila teplotu sprchy a pak mi ruční sprchu podala. Začal jsem s očistou od jejích koziček a s pomocí žínky jsem omýval její vzrušující tělo, nejprve její ňadra, potom jsem přešel na bříško a zbavoval její jemnou kůžičku pozůstatků našeho předchozího řádění. Když jsem skončil s těmito částmi těla, předklonila se Simona přede mnou a vysadila na mne svůj zadeček a já pokračoval s mytím jejího análku.

Pak mi vzala sprchu z ruky, posadila se na okraj vany, doširoka roztáhla od sebe nohy a proudy vody začala dráždit svoji jeskyňku. Stál jsem jen kousek od ní a zblízka jsem pozoroval její dráždění. Bylo to velmi erotické, nedalo se to vůbec srovnávat s tím, co jsem třeba někdy viděl v počítači — prostě naživo a z bezprostřední blízkosti to bylo podstatně jiné. Potom vystoupila z vany a stále nahá, stále dráždivá kráčela po utření do osušky zpět do ložnice a já ji nahý následoval a nemohl jsem se nabažit pohledu na její tělo.

V ložnici zvedla svou noční košilku a pomalu, asi aby mne co nejvíce vydráždila, se do ní oblékla. Přitiskla se ke mně, následoval další polibek a po ověření, jestli na někoho na chodbě nenarazí, zmizela ve svém bytě a mne zanechala samotného, plného nezapomenutelných zážitků, doma v chodbě. Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu. Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji.

Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou. Maximální délka hovoru 26 min pro číslo , resp. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let. Před pár lety jsem dostal od chlapů z práce k narozeninám nafukovací pannu. Samozřejmě z recese, protože jsem ji nepotřeboval, a tak putovala do skříně.

Moje manželka šuká výsostně a sem tam i na nějakou nadrženou milenku došlo. Vůbec jsem si na ni nevzpomněl, až na ni jednou narazila manželka a prý jak se tam dostala? Samozřejmě si ze mě hned dělala srandu a ptala se mě, jestli už mi nestačí? Šukačky , Erotické pomůcky , Orál , Anál. Odpadli jsme od sebe a lapali po dechu.

Hladil jsem ji po té krásné kundičce a semeno, co z ní vytékalo, jí rozmazával po celém těle. Než odpověděla, schovala si hlavu na mých prsou. Mix , Petting , Teen. Za několik měsíců jsem měla slavit třicáté narozeniny a moje těhotenství stále nepřicházelo.

Jela jsem ze školení o dva dny dříve a už jsem se těšila, jak potichu vklouznu Markovi pod deku, pěkně pokouřím jeho určitě nadržený ocas a prošoustáme se do bílého rána. Jsme totiž dva takoví stále nadržení šílenci. Marek sice tvrdí, že po dětech netouží, ale když potkáme nějakou známou s kočárkem, hned s Mix , Fisting , Šukačky. Pár následujících dnů jsme — pokud to bylo možné — strávili s Maruškou u rybníku. A koho nepotkáme zase ve dveřích! Tentokrát už nespěchala a hned jak nás uviděla, tak se na nás provinile podívala a začla se omlouvat, že to kafe jí moc mrzí, ale že měla na spěch a navíc se prý přihodilo něco u ní ve firmě, co musela akutně vyřešit.

Takhle klidná vypadala docela sympaticky a dokonce se i představila, byla to Bára a schodou okolností bydlí hned vedle mě. Ještě než se za ní zabouchly dveře, tak se otočila a povídá: Uplynulo pár dní a já začla chodit do práce a také pozdě večer domů.

Doma jsem si vždycky udělala něco rychlého k jídlu a padla polomrtvá do postele. Ale dnešní večer byl přeci jen něčím jiný. Měla jsem ohromnou chut' na sex,ale nikdo nebyl po ruce. Vytáhla jsem z šuplíku svůj vibrátor a už jsem ho pomalu zasouvala do své vlhké nadržené kundičky a ještě si přitom stačila dráždit klitoris. Po chvíli jsem byla jako v jiném světě a slastí se svíjela v orgasmu. Když v tom se najednou otevřeli dveře a v nich stála Bára a koukala na mě jako na zjevení.

Po pár sekundách se probrala a začla povídat něco o tom, že jen tak zkusila vzít za dveře a že bylo odemčeno, tak že vešla dovnitř, volala, ale nikdo se neozval. Koukali jsem na sebe, když v tom nevím proč, jsem vstala a šla jsem k Báře, něžně jsem jí políbila na její růžové rty a čekala na její reakci.

Ted' tu předemnou stála rozpačitá, nervozní holčička, které polibkem zrudli tváře. Nikdy bych neřekla že to je ta dračice z odpolede. Bára se jen z hluboka nadechla a říká že mi jde vrátit to kafe a ještě se jednou omluvit. Byla tak sladká, že jsem se k ní jen natáhla ruku a pohladila jí po chvějící se tváři a sjela až na její krásná prsa. Ani nevím proč jsem to udělala, vždycky jsem měla jen muže, ale něco mě na ní fascinovalo. Začala jsem jí rozepínat lehoučké šaty, nezmohla se na odpor, jen se chvěla vzrušením, když jsem jí je sundala, tak tam tak stála jen v tangách a hroty jejích tmavých bradavek trčeli do vzduchu, to už jsem nevydržela a něžně jsem se na ně přisála a začla je lehce okusovat a líbat.

Byla tak mimo, že ani neprotestovala. Přitáhla jsem jí nasvé nahé tělo a začla jí líbat na rty, to už nevydržela a začla s výma rukama šmejdit po mém těle. Zbavila jsem jí kalhotek a nasměrovala do mé postele. Ležela zase bez hnutí a čekala co udělám. Lehla jsem si na ní a začla znovu líbat její rty a pomalu sjížděla přes prsa až k její krásně oholené mušličce. Měla pěvně sevřené nohy, ale po pár dotecích mým jazykem její sevření povolilo a já jí nožky roztáhla a jazykem začla zpracovávat tu krásně vonící kundičku.

Z jejích rtů začli vycházet steny rozkoše. Pohrávala jsem si z jejím hráškem, vsála jsem ho párkrát do úst, jemně ho okusovala a líbala, když jsem jí strčila dva prstíky do kundičky tak už to nevydržela a začla se svíjetv mohutnám orgasmu, jen jsem cítila jak se jí kundička napíná pravidelnými stahy a z úst se nechtěně dere rozkoš.

Když se probrala z extáze, jen se na mě podívala a zase jí zčervenali tváře. Bylo mi jasný že ještě nemá dost, tak jsem zvedla ze země vibrátor a odešla jsem do koupelny, jen se na mě nechápavě podívala a já se na ní uslála. Za minutku jsem byla spátky a už jsem jí vibrátor cpala do kundičky, hekala slastí a za chvilku se zase chvěla v dalším orgasmu.

Nechala jsem jí odpočinout a lehla si vedle ní. Když v tom mě překvapila lehla si na mě do polohy 69 a začla svými rty a jazykem lehce zpracovávat mojí nadrženou kundu. Stačilo pár doteků a byla jsem hotová, její prstíky rejdili v mojí kačence a jazýček na klitorisu udělali své.

SEXY HOLKY CHLUPATE KUNDY

Erotické masáže Praha Žhavé erotické masáže v Praze. Luxusní prostory s pětiletou tradicí. Krásné a profesionální masérky. Tam, na rozdíl od mého kutlochu, bylo normálně ustláno a manželské dvojlůžko připraveno na to, co jsme chtěli se Simonou konat. Jak jsem kráčel za Simonou, všímal jsem si jejího zadečku, který se tak báječně v kalhotkách pod noční košilkou kroutil.

To se samozřejmě projevovalo i na stavu mého penisu v pyžamu a tak když se Simona otočila, samozřejmě si stanu, který tam vlivem pohledu na její dráždivé tělo vznikl, musela všimnout a hned to okomentovala: Na to zareagovala velice rychle: Jen kalhotky zůstaly jako kryt jejího klína a já při pohledu na její kozičky jsem zůstal jenom v pyžamových kalhotách. Když jsem si chtěl stáhnout docela i ty, Simona mne zastavila: Jako si ona nenechala ujít odhalení mého penisu, ani já jsem nechtěl přijít o chvilku, kdy jí budu stahovat kalhotky a dívat se na její pičku.

Postavil jsem se těsně k ní a moje prsty uchopily lem jejích kalhotek a začal jsem je pomalu stahovat dolu a vychutnával jsem si ten pohled, jak hnědé chloupky vykukují na světlo. Že se mi při tom zvedal ocas ještě víc, to nemusím zdůrazňovat. Oba jsme stáli připraveni proti sobě, a zase byla Simona o něco rychlejší a aktivnější. Posadila se na dvoulůžko a otočila si mne proti sobě a zblízka se dívala na stojící kládu a vzápětí na ni položila ruku.

Následovalo to, co jsem čekal. Začala ji postupně hladit a honit a její doteky mne stále více a více vzrušovaly a stimulovaly. Mne pro změnu vzrušovaly pohled na ňadra — kozy, cecky a nedokázal jsem se udržet o mnoho déle. Povalil jsem ji na záda a začal jsem jí netrpělivě rozevírat nohy. Položil jsem ji ruku do klína a zjistil jsem, že už je tam zvlhlá. Začal jsem se pomalu prodírat rukou mezi její pysky. Neměl jsem s tím sebemenší problémy. Byla překvapená tím, že jsem se hnal hned tím správným směrem a pronesla opět něco v tom smyslu, že jsem se asi včera pilně věnoval studiu.

Nohy byly už od sebe, vycházela mi maximálně vstříc a začal jsem ji nabodávat na tvrdý úd. Jazykem jsem jí dráždil, pokud to šlo, bradavky a absolvoval jsem tak prvních snad deset přírazů ocasem v tunelu. Ale ani Simona nezůstávala pasivní a chtěla si také užít svoji aktivitu.

Tahle pozice se mi líbila a pronikal jsem do jejího klína a dotýkal jsem se zároveň rukama těch jejích bochníčků ňader a pokračoval jsem v manipulaci s jejími jahůdkami. Snažil jsem se do ní zabořit co nejhlouběji a také co nejrychleji.

Přiznám se, že jsem byl překvapen, jak se mi dařilo do ní zajíždět. Vždyť byla vlastně první, kterou jsem nabodával. Tohle byla pro mne škola sexu, jakou jsem v žádném případě nečekal. Snažil jsem se Simoně vyjít maximálně vstříc a využívat všech možností, které mi ona nabízela. Vidět nad sebou houpat se ty její balonky, to mne strašně vzrušovalo a penis mi stále stál, jako maják.

Její kunda mne svírala a skoro mne masírovala. Když se na mne potom přitiskla celým tělem a její ňadra se tiskla na mou nahou kůži, vzrušovalo mne to přímo neuvěřitelně.

Její rty se dotkly mých a její jazyk vniknul do mých úst. Dosud jsem se se žádnou dívkou, natož mladou ženou, jakou Simona byla, nelíbal a neměl jsem představu, co to se mnou provede. Překvapilo mne, že Simona po chvíli přestala s projížďkou na mém ocase. Chvilku jsme si odpočali, ale Simona si asi chtěla užít něco jiného.

Asi tak po dvaceti minutách si Simona poklekla na všechny čtyři a vystrčila na mne svůj zadeček. Znovu jsem si za ní kleknul — její přední dírku jsem už poznal a byla teď řada na druhé. Nejprve jsem jí tam ale do toho otvůrku strčil jeden prst. Simona lehce sykla — asi jí bylo jasné, co na ni chystám a nijak se tomu nebránila.

Chvilku jsem váhal, jestli mám se pokusit o průnik do její prdelky, vždyť jsme toho spolu ještě mnoho za sebou neměli, ale její pasivita, to že se tomu nebránila, mne povzbudila. Nasadil jsem svůj úd k otvoru a začal jsem s ním pomalu vnikat. Držel jsem jí za boky a byl jsem v ní stále hlouběji a hlouběji. I tady jsem zjišťoval, že můj ocas Simonu docela parádně roztahuje a začal jsem do ní nejprve pomalu, potom však rychleji přirážet a roztahovat jí análek.

Můj ocas klouzal tím jejím tunýlkem a Simona vzdychala a sténala. Pocit, který jsem už při honění svého ocasu poznal a který předcházel výstřiku, začal narůstat a bylo více než jasné, že se blíží exploze. Nikdy by mne nenapadlo, že poprvé ve svém sexuálním životě budu stříkat do odvrácené strany Měsíce, ale když už tady ta možnost vznikla, využil jsem jí.

Když vystříkla první kapka mého semena ze špičky ocasu, přitisknul jsem Simonu k sobě a zabořil do ní do hloubky ocas. Držel jsem Simonu za její vemena a snad dvě minuty jsem nepřestával ve svém počínání. Pak jsem vyjel s ocasem z análu a svalil se vyčerpán na postel a za okamžik vedle mne ležela i rovněž znavená Simona. Teď už naše vzpamatování trvalo podstatně déle, ale i přesto jsme během té doby nevynechali jedinou příležitost, abychom se vzájemně dotkli, tu já prsty jejích koziček, tu ona jazykem bradavek mých prsů, nebo mne chvilku lízala po kůži, já jí zase hladil její zadeček.

Bylo nám oběma jasné, že ještě máme dost času a že jsme neskončili. Další kolo odstartovala opět Simona, která si opravdu chtěla dneska užívat a to, že k tomu měla k dispozici moje mladé tělo, dosud nevyčerpané a nadržené, ji maximálně dráždilo.

Vstala, postavila se na postel nade mne a začala pomalu snižovat svůj klín a blížila se s ním k mé hlavě. Měl jsem stále blíž a blíž nad svou hlavou údolíčko mezi oběma pysky jejího klína a za chvilku se dotkla svým klínem mých rtů a já jí začal pomalu olizovat, na což velice rychle zareagovala a začala jezdit po mém obličeji.

Ona sama se brzy ke mně naklonila a za chvilku měl moji kládu mezi svými rty, a jak jsem já lízal její klín, stejně vehementně se Simona věnovala mému ocasu. V pozici 69 jsme se vzájemně ukájeli a hnali se vzájemně k vrcholu.

Simon však nadále projevovala stále větší iniciativu a chtěla bát pořád o kousek napřed. Tomu se však vzhledem k rozdílným zkušenostem nelze ani divit. Já souložil na ostro poprvé a Simona ve svých pětadvaceti letech už poznala ve svém klíně mužských ocasů jistě dost a dost. Asi po takových deseti minutách zpočátku pomalého a později iž podstatně vášnivějšího laskání se rozvalila na posteli a nabídla mi svůj mokrý klín jako na zlatém podnose. Tak krásně ti stojí! Dvakrát jsem se přesvědčovat nenechal.

Rozevřený klín, pysky Simony pootevřená a škvíra zvoucí k zasunutí můj pořád vztyčený ocas, tomu jsem nedokázal dlouho odolat a už jsem vnořil špičku kopí na okraj a zajel jsem docela prudkým přírazem do ní. Vyjekla, nevím, jestli nečekala tak prudký můj první příraz, ale těm dalším už vycházela vstříc a naše těla se vzájemně srážela. Dávala svou spokojenost velice hlasitě najevo a z její reakce bylo slyšet, že si určitě nebude stěžovat.

Nebylo divo, že se její jednání projevovalo i v tom, že jsem se blížil k výstřiku a chtěl jsem z ní svůj penis vytáhnout. Chystal jsem se ho vytáhnout ven, nečekal jsem, že by chtěla Simona, aby ji hned při první klasické souloži naplnil svým semenem, ale Simonino jednání mne překvapilo.

Vzdychala a divoce sténala a vyrážela ze sebe: Z krásného snu mě vytrhl až telefon. Byla to Zuzka a hned jsem slyšela: Letmo jsem jí vylíčila, že jsem usnula. Hodila jsem na sebe svetřík a už jsem jí šla naproti. Hned se začla vyptávat jak to tam vypadá a jaké mám sousedy Celý týden jsem jen vybalovala a uklízela.

Proto jsem si taky ted' vzpomněla, že jsem nikde nenašla kafe, pro jedno se stavím cestou do bytu. Když jsem odemkla vchod mého nového působiště, vyrazila proti nám nějaká menší blondýnka, telefon u ucha a na někoho děsně řvala.

Než jsem stačili uhnout jí z cesty, tak do nás vrazila tak nešikovně, že to kafe co jsem nesla mi vyzazila z ruky a navíc dopadlo tak, že na něj ještě šloupla. Otočila se ve spěchu na nás dvě a jen omluvně pokrčila rameny. Kafe bylo vysypané na ulici a nám už se pro nové nechtělo, víc než to ted' Zuzku zajímal můj byt. Odemkla jsem a Zuzka dovnitř vlétla jak uragán a hned se začala rozhlížet. Byt se jí moc líbil, dali jsem si něco na zub a vyrazili do víru velkoměsta.

Z našeho tahu jsme se vraceli až druhý den dopoledne. A koho nepotkáme zase ve dveřích! Tentokrát už nespěchala a hned jak nás uviděla, tak se na nás provinile podívala a začla se omlouvat, že to kafe jí moc mrzí, ale že měla na spěch a navíc se prý přihodilo něco u ní ve firmě, co musela akutně vyřešit. Takhle klidná vypadala docela sympaticky a dokonce se i představila, byla to Bára a schodou okolností bydlí hned vedle mě. Ještě než se za ní zabouchly dveře, tak se otočila a povídá: Uplynulo pár dní a já začla chodit do práce a také pozdě večer domů.

Doma jsem si vždycky udělala něco rychlého k jídlu a padla polomrtvá do postele. Ale dnešní večer byl přeci jen něčím jiný. Měla jsem ohromnou chut' na sex,ale nikdo nebyl po ruce. Vytáhla jsem z šuplíku svůj vibrátor a už jsem ho pomalu zasouvala do své vlhké nadržené kundičky a ještě si přitom stačila dráždit klitoris.

Po chvíli jsem byla jako v jiném světě a slastí se svíjela v orgasmu. Když v tom se najednou otevřeli dveře a v nich stála Bára a koukala na mě jako na zjevení. Po pár sekundách se probrala a začla povídat něco o tom, že jen tak zkusila vzít za dveře a že bylo odemčeno, tak že vešla dovnitř, volala, ale nikdo se neozval.

Koukali jsem na sebe, když v tom nevím proč, jsem vstala a šla jsem k Báře, něžně jsem jí políbila na její růžové rty a čekala na její reakci. Ted' tu předemnou stála rozpačitá, nervozní holčička, které polibkem zrudli tváře. Nikdy bych neřekla že to je ta dračice z odpolede. Bára se jen z hluboka nadechla a říká že mi jde vrátit to kafe a ještě se jednou omluvit. Byla tak sladká, že jsem se k ní jen natáhla ruku a pohladila jí po chvějící se tváři a sjela až na její krásná prsa.

Ani nevím proč jsem to udělala, vždycky jsem měla jen muže, ale něco mě na ní fascinovalo. Začala jsem jí rozepínat lehoučké šaty, nezmohla se na odpor, jen se chvěla vzrušením, když jsem jí je sundala, tak tam tak stála jen v tangách a hroty jejích tmavých bradavek trčeli do vzduchu, to už jsem nevydržela a něžně jsem se na ně přisála a začla je lehce okusovat a líbat.

VÝMĚNA MANŽELEK NAHE CESKE CELEBRITY