Nevěstky Olomouc

Tantra Masáž Praha

Gay mladi kluci lucka z choltic

gay mladi kluci lucka z choltic

Avšak argument, že Romové zneužívají sociální dávky od Čechů, zní poněkud bizarně, vzhledem k tomu, že úsilí získat od státu podvodně co největší množství sociálních dávek je mezi bělošskými Čechy národním sportem Hněv bílých Čechů, že Romové zneužívají sociální dávky, je, zdá se, motivován více závistí než etickými či právními důvody. V reakci na vlnu sympatií od cizinců vůči Romům a jejich postavení v České republice napsal jistý Miroslav: Je to velmi složitá otázka.

Nemyslím, že ti Češi, kteří nemají rádi Romy, k nim pociťují antipatie v důsledku nějaké rasistické doktríny, ale spíše jde o to, že většina z nás má s Romy špatné zkušenosti. Zbili nás, okradli nás, znovu a znovu. Zažil jsem to já, bratr, matka, otec, prakticky každý. Promluvte si s jakýmkoliv vyšetřovatelem trestných činů.

Kéž bych mohl být tolerantnější. Jak rád bych chtěl, aby se Romové snažili zlepšit svůj image a status. Kdykoliv vidím skupinu Romů, držím si opravdu pevně peněženku. Pohlédnete-li na české trestní statistiky, uvidíte, že zločinnost u Romů je asi tisíckrát vyšší než u Neromů. Na to odpovídá Rogerco , člen tohoto chatu, těmito slovy: Avšak během let mě okradli Irové v Londýně, Angličané v Manchesteru a v Liverpoolu, Welšané v Colwyn Bay, Češi, Slováci, Romové a blíže národnostně nespecifikovaní lidé v Praze; dostával jsem výhrůžky, že mě zabijí, od karibské komunity v Liverpoolu, prodavači drog mě pěkně zmáčkli na univerzitě ve Walesu Většinové obyvatelstvo v Brazílii se chudých lidí silně obává a všeobecně je diskriminuje.

Vzhledem k tomu, že chudí lidí mluví s charakteristickým přízvukem, jejich jazyk je plný gramatických chyb, poznáme je, i když jsou dobře oblečení. Jakmile jsou poznáni, nemají šanci, že by dostali normální zaměstnání. Nesmějí vstupovat do nákupních středisek ani do restaurací aby tam nežebrali Zavíráme okna od automobilu, když na červenou u každého semaforu předvádějí různé cirkusové triky anebo nám otírají přední sklo, aby si od nás vyžebrali pár halířů.

Nikdy jim nedovolujeme, aby byli sami v našich bytech. Nikdy s nimi nesedíme u téhož stolu. Pak jsme se divíli, že nás okrádalí. Jen že prezident Lula změnil ten vektor. Lula vytvořil 14 milionů pracovních příležitostí a v důsledku jeho opatření vstoupilo milionů Brazilců do střední třídy. Z 5,5 milionů studentů na brazilských soukromých vysokých školách jich 2,7 milionů pochází z oněch 31 milionů lidí, kteří se za posledních osm let osvobodili z chudoby.

Ve středověku byli stínáni, za holocaustu usmrcováni v plynových komorách, za studené války byli násilně nuceni žít v bytech a často byly romské ženy proti své vůli sterilizovány dokonce i po pádu komunismu Jak bylo nedávno zveřejněno, nejméně čtvrtina romských dětí, které český režim posílá do zvláštních škol, tam nepatří. Ty děti nejsou posílány do zvláštních škol v důsledku jejich údajně nízkého IQ, ale prostě jen proto, že jsou to Romové.

Zneužívají svou moc ve svobodném, demokratickém režimu. Tyranizují tyto romské děti, které jsou od narození odsouzeni k životu v diskriminaci. Bílí Češi Romy násilně ochromují. Klíčem k vyřešení tohoto problému jsou šance. Kořeny toho, co bílí Češi odmítají u Romů, je chudoba a nedostatek příležitostí. Když jste chudý, málokdy máte luxus hygieny. Když nemáte možnost získat dobré vzdělání, jak naleznete později v životě místo na slunci? Když nemůžete získat zaměstnání kvůli tomu, co udělali jiní lidé ve vaší sociální skupině, jak můžete ukázat svůj potenciál?

Školské osnovy musejí uznat existenci romské kultury ve všech oblastech školského systému. Musí být zahájeno mezikulturní vzdělávání. Mezi Romy je nutno povzbuzovat vysoké očekávání a vzdělávací úspěchy, nikoliv představu, že Rom může jen propadnout. Problémy jsou složité a nevyřeší se pouze za jedinou generaci.

Samozřejmě, že během desetiletí vznikla u mnoha Romů kultura, která je otevřeně nepřátelská vůči všemu, co představuje bělošské většinové obyvatelstvo. Avšak pokud nebudou existovat příležitosti, a pokud se Romové nepřesvědčí, že se k nim bělošské obyvatelstvo nestaví nepřátelsky a nemusejí od něho očekávat příkoří, většina Romů se bude dále chovat způsobem, který bude v přímém rozporu se středostavovským bontónem a bělošskou nepřístupností. Potíž je, že v České republice vládne morální relativismus.

V jeho důsledku lidé často mají ve zvyku obviňovat oběť, nikoliv pachatele. Zejména, pokud jde o Romy. Mnoho lidí si v ČR myslí, že si Romové za svou diskriminaci mohou sami. Což dokazuje, jak slabá je v ČR veřejná diskuse o romském problému. Z hlediska průměrného Dána nejsou Češi hluční jako Helena Růžičková či Homolkovi, nedodržují osobní hygienu a vypadají neupraveně? Chovají se amorálně - nevystupují proti drobné korupci a jsou líní - nepracují s řádným nasazením?

Pokaždé, když slyším, jak si někdo stěžuje, jak drahé je podporovat Romy, pomyslím vždycky nejen na ty bílé Čechy, kteří rozkradli miliardy z veřejných fondů. Nicméně údajně není český rasismus rasismem proti barvě kůže či etnické příslušnosti, ale je to prý diskriminace vůči určitému druhu chování.

V českém, nesnesitelně homogenním prostředí se málo toleruje jinakost. Přimo tady na Aktuálně. Jen že Dolejš přece vůbec Rom není Případy jako Lucie Talmanová, která bezostyšně pobírá mateřské sociální dávky, přestože je vůbec nepotřebuje a její politická strana se ideologicky staví proti takové pomoci, jenom dokazuje, že i světlovlasí Češi zastávají onen názor, že "kdo nekrade, okrádá rodinu".

Primátorka Chomutova Ivana Řápková je dobrým symbolem bílého českého pokrytectví: Řápková bojuje proti Romům, kteří neplatí účty, avšak nevadí jí, že získala univerzitní titul z právnické fakulty v Plzni a vůbec si nepamatuje jméno jediného profesora, adresu univerzity ani nemá minimální znalosti z oboru, v němž získala diplom.

A bílí Češi ji snad potrestali za její zjevně podezřelý diplom? Jiří Čunek je totéž. Pobíral od státu sociální dávky i v době, kdy byl podle hotovosti na jeho účtech milionářem. Všechny tyto příklady a mnoho dalších ohledně toho, jak bílí Češi zneužívají státní fondy daleko víc než ti, kdo dostávají méně než Kč sociálních dávek měsíčně. Bílí Češi jsou ty, kteři skutečně okradájí státu. Stačí počítat - webová stránka Politikmann publikovála seznam afér: Bamberská aféra V březnu Česká televize v pořadu Nadoraz uvedla, že vedení ČSSD v roce navázalo kontakty s česko-švýcarskými podnikateli.

Zeman připustil, že byl v podobné záležitosti osloven, nabídku však odmítl. Olympiáda, velkorysé rozšíření metra, přestěhování radnice. Právě stěhování už má Praha za sebou. Navzdory slibům primátora a navzdory analýzám za milióny korun na něm město prodělává. Pronájem pražských náplavek Mělo to být dobré pro veřejnost, tak zdůvodňoval pražský magistrát pronájem náplavek, čili dlážděných břehů Vltavy, soukromé firmě.

Zatím to ale vypadá tak, že je to dobré hlavně pro onu soukromou firmu. Což o to, náplavky jsou sice v perfektním stavu, je možné po nich korzovat i jezdit na kole, ale jen díky tomu, že město do nich napumpovalo z veřejných peněz takřka půl miliardy.

Hlavní starost soukromé firmy je teď kasírovat nájemné takřka od každého, kdo se kolem jen mihne. Včetně majitelů lodí, které kotví na vodě. Bém lobboval za černou stavbu v Pardubicích, kvůli kamarádovi.

Ukázalo se, že zájem na udělení dodatečného stavebního povolení největší černé stavbě v zemi má pražský primátor Pavel Bém.

Loboval za ni u primátora Pardubic Jaroslava Demla. Financování kampaně čisté a zelené Prahy Prahu loni zaplavily reklamní poutače s nápisem čistá a zelená Praha. Vedle proměnlivý grafických symbolů obsahuje jednu konstantu: Kampaň měla upozornit na to, že se město chce více starat o čistotu a zeleň, kvůli čemuž dokonce navýšila rozpočet o dvě stě padesát milionů.

Mimořádná akce, jakou Praha nepamatuje, se shodou okolností rozjela v období před plánovanými předčasnými volbami do Poslanecké sněmovny, ve kterých chtěl kandidovat i Bém. A na kolik daňové poplatníky přišla? Roman Janoušek O účty lobbisty a pražského podnikatele Romana Janouška, který je blízkým přítelem pražského primátora Pavla Béma ODS , se kromě švýcarských úřadů začaly zabývat už i ty české.

Milionář a politik s dlouhýma rukama a štědrý sponzor ČSSD. Ty je možné slyšet od sociálnědemokratických funkcionářů ze severu Čech i od zdejších podnikatelů.

Vždy však striktně pod podmínkou anonymity. Také několik obsáhlejších textů, které o Bendovi vyšly v různých médiích, o jeho temné minulosti jen spekuluje. Paroubkův asistent porušil zákon, svádí to na asistenty Ústí nad Labem - Předseda severočeské sociální demokracie Petr Benda, jeden z nejvlivnějších politiků severních Čech a současně "pravá ruka" Jiřího Paroubka nedodržel zákon o střetu zájmů.

Téměř čtvrt roku po termínu daném zákonem nedodal krajskému úřadu své majetkové přiznání, které je jako radní ústeckého hejtmanství povinen zveřejňovat. Aféra soudce Jiřího Berky V kauze je namočeno více politických stran Kauza ústeckého soudce Jiřího Berky začala zmanipulovanými konkursy podniků.

Později se ale ukázalo, že do ní ve skutečnosti mohou být zapleteni státní zaměstnanci z klíčových úřadů. Lidé, kteří s ním ve sporných kauzách přišli do styku, tvrdí, že konkurs, za nímž Berka stál, měl vždy stejný scénář: Skupině ústeckého soudce Jiřího Berky přibylo obvinění z dalšího zmanipulovaného konkurzu.

Policisté zjistili, že firmu Báňské stavby Most připravila o téměř 64 milionů korun. Někteří obvinění v případu zločinného spolčení ústeckého soudce Jiřího Berky se snažili ovlivnit vyšetřování ve svůj prospěch přímým kontaktem na politické strany. Během líčení vyšlo najevo, že konkurz na Union banku si mohl objednat podnikatel Tomáš Pitr.

Soudce také částečně uvolnil bankovní účty obžalovaných. Měsíčně nyní mohou použít až Policie podezřívá dva vysoce postavené státní úředníky, že se pokoušeli mařit vyšetřování krachu Union banky. Kriminalisté už proto prohledali jinak zapovězená místa: Úřad vlády a Národní bezpečnostní úřad. Policisté se vydali prohledat jejich kanceláře v souvislosti s vyšetřováním velkého skandálu kolem obviněného ústeckého soudce Jiřího Berky.

Ten záměrně nechával krachovat firmy včetně Union banky. Bezdrátová Praha Vedení metropole má na milionů korun. Evropská komise to ale zakázala, a tak se přes projekt dá připojit jenom na stránky institucí a státní správy. Jenže síť wi-fi ani půl roku po zahájení ostrého provozu pořádně nefunguje.

Projekt, který už spolykal milionů, měl Prahu dostat mezi ostatní evropské metropole. Pak tu je osm zatčených korupčníků, kteří licenci uchazečům za patřičný úplatek slibovali. Od nich vedou nitky jak k ministrům, tak k tuzemským gangsterům, podnikatelům a dokonce k ruské solomonské mafii. Ústřední postava mezi obviněnými - František Vybíral - byl jedním z nejdůležitějších mužů už v rozhodování o zmíněné zakázce na stavbu dálnice D Policie taky odposlechla řadu hovorů Vybírala s hlavní postavou solomonské mafie v Česku Jurijem Heřmánkem.

To všechno tu máme včetně takových pikantností, jako je například publikované svědectví jednoho z dalších obviněných, Miloše Červenky kterého policie vyšetřovala kvůli nanejvýš podezřelému nákupu lukrativních pozemků u ruzyňského letiště od státem řízeného Pozemkového fondu , že mu Vybíral nabízel obchod: Dej mi třicet milionů a já ti za ně přes své kontakty u policie a na úřadech koupím beztrestnost.

Když se tyhle skutečnosti začaly loni na jaře sypat na hlavu veřejnosti z policejních tiskovek a kombinátorských zpovědí, vypadalo to jasně: Proč ty naděje mizí? Detektivové mají podezření, že Přibyl využil svého vlivu, aby přes tyto styky zabránil nebo alespoň znesnadnil vyšetřování kauzy biolíh a vraždy Mrázka.

V těchto případech jde přitom o vysokou politiku. Brněnská radnice a její skandál Nahrávka rozhovoru senátora Vlastimila Sehnala ODS a majitele brněnské stavební firmy Přemysla Veselého, jejíž části odvysílala televize Nova jako důkaz korupce kandidáta na jihomoravského hejtmana Milana Venclíka ODS , se zdaleka netýká jednoho člověka.

Ale Korupční aféry zřejmě nevadí. Venclík dovedl jihomoravskou ODS k drtivé porážce v krajských volbách, ale může zůstat v klidu. Milana Venclíka, neúspěšného kanidáta na hejtmana a politika opředeného korupčními skandály, si totiž vybral Jihomoravský kraj i česká vláda jako koordinátora klíčových záležitostí Aféra Bursíkovy domy Martin Bursík společně se svým bratrem Jiřím získali v restitucích dům v Praze na Malé Straně, přímo naproti Poslanecké sněmovně.

A nebytové prostory v něm pronajímají několika firmám. Ovšem nikoli přímo, ale přes svou firmu Ecoconsulting. Sám Bursík přiznává, že prostory ve svém domě pronajímá dvojím způsobem. Výnosy z bytů, v nichž je nařízený regulovaný tedy nízký nájem, si píše do svých příjmů.

A tudíž z nich platí daň 32 procent. Majitelkou bytu přitom není ledajaká bytná. Je to dcera majitele firmy Navatyp, který kdysi na kontaktech s politiky ODS vydělal jmění.

Jmenuje se Romana Navrátilová. Jejímu zemřelému otci Richardu Navrátilovi patřila vlivná stavební firma Navatyp, která spravuje výraznou část majetku města Prahy a dostává od něj zakázky za stovky milionů. Praha 1 přes Navatyp prodávala i dům, kde dnes Topolánek žije. Ale na škodě, kterou CME utrpěla v souvislosti s investicí do televize Nova prý vinu nemá.

A rozhodnutí stockholmské arbitráže, která České republice nařídila zaplatit CME 10 miliard korun, tak bylo nespravedlivé. K těmto závěrům dospěla sněmovní vyšetřovací komise, která zkoumala okolnosti prohrané arbitráže od roku Aféra Čepro Stát se musel zaručit za strategickou společnost Čepro, které hrozil finanční kolaps. Čepru hrozilo, že bude muset zaplatit kvůli skandálu při prodejích pohonných látek 6 miliard korun soukromým firmám.

To znervóznělo banky, které se obávaly o své peníze. Státní Fond národního majetku proto navrhl, že poskytne Čepru, které ze sta procent ovládá, garanci na financování ve výši 2,6 miliardy.

Čepro zajišťuje pro stát skladování strategických zásob nafty a benzinu a vlastní i druhou největší síť čerpacích stanic EuroOil pozn. Paroubek uvedl, že okamžitě po zveřejnění těchto informací podnikl takové kroky, aby byl starosta z ČSSD vyloučen. Pracovníci Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu ÚOOZ zatkli tři lidi podezřelé z vydírání a nezákonných postupů při čerpání finančních prostředků z evropských fondů a státního rozpočtu prostřednictvím ministerstva pro místní rozvoj.

Aféra Český dům Srba Trestní zodpovědnost za nevýhodný pronájem lukrativního objektu nesou podle policie tři někdejší zaměstnanci ministerstva zahraničí: Srba si ve vězení odpykává osmiletý trest za přípravu vraždy novinářky a stíhán je také kvůli korupci v rezortu.

Nevýhodnou nájemní smlouvu s Hotelem Český dům předložil bývalému ministru zahraničí Janu Kavanovi k podpisu právě Srba. Kvůli skandálu loni v březnu rezignoval. Existuje podezření, že stát mohl pronájmem přijít až o miliónů korun. Čunka Aféry se vyšetřovaly v době, kdy byl Čunek v Topolánkově křehké vládě a je velmi velké podezření na ovlivňování jeho průběhu ze strany politiků a státního zastupitelství Aféra se sexuálním obtěžováním. Čunek to označil za mstu za propuštění, respektive pokus ovlivnit projednávání v radě města její žádosti o snížení nájmu za restauraci, a podal na ni trestní oznámení pro pomluvu a vydírání.

Čunek, na nějž bylo podle jeho slov podáno celkem 16 trestních oznámení, oznámil, že bude s vydáním souhlasit, na jednání Senátu 7. Zneužívání sociálních dávek J. Čunek pobíral od státu sociální dávky i v době, kdy byl podle hotovosti na jeho účtech milionářem.

Jeho vliv je démonizován a N. Topolánek jej používal k řešení nepříjemných záležitostí. Podobnou práci vykonává pro Paroubka, Dimun a Tvrdík. Tajemný byznys Marka Dalíka Česko-slovenští miliardáři se sjeli na mejdan na Štrbském Plese Možná nikdy se ke Štrbskému plesu nesjelo tolik významných byznysmenů a bohatých osobností, jako tomu bude tento víkend.

Že půjde o mimořádnou a snobskou záležitost potvrdili včera první hosté třídenního turnaje. Mezi hosty ale nechybí ani Jan Kočka, syn provozovatele pražské Matějské pouti, nebo pravá ruka pražského primátora Roman Janoušek Řady smetánky rozšířil v sobotu dopoledne i Marek Dalík, blízký přítel expremiéra, který opět pomáhá ODS s kampaní.

Kauza Wolf Dalík naléhal na reportéra ČT: V zájmu vlády lobbista Marek Dalík, blízký přítel premiéra Mirka Topolánka, údajně přišel za novinářem České televize Daliborem Bártkem se zvláštní nabídkou. Na podzim téhož roku smlouvu napadl Šimonovský a označil ji za krajně nevýhodnou pro stát. Nakonec se rozhodla kauzu odložit. Aféra Diag Human Na počátku byla jediná věta: Firma Diag Human je neseriozní. Na konci je již vyplacených milionů a dvě prohrané arbitráže. To je v kostce kauza Diag Human, spor kvůli jediné větě, který se táhne téměř dvě desetiletí.

Dosavadní postup státu se dá přitom bez nadsázky shrnout jednoznačně: Co krok, to chyba. Policie rozhodla, že obviní bývalou ministryni zdravotnictví Marii Součkovou. A to kvůli smlouvě, kterou bez výběrového řízení uzavřela v kauze miliardového sporu státu s firmou Diag Human.

Součková je po exministru Petru Lachnitovi druhým vlivným sociálním demokratem, kterému za působení ve vládní funkci hrozí vězení. Marie Součková má být obviněna za to, že uzavřela desetimiliónovou smlouvu s advokátem Zdeňkem Nováčkem. Součková jej pověřila, aby ve sporu s firmou Diag hájil zájmy státu, aniž by vypsala konkurs. Michal Dvořák, podnikatel, se snažil údajně získat informace o tom, jak vyřešit svůj problém - chtěl totiž prodloužit provoz autobazaru.

Případ Doležel Někdejší vysoký státní úředník Zdeněk Doležel, kterého spolu se dvěma dalšími lidmi zatkla policie kvůli podezření z páchání násilné trestné činnosti a podvodu se do poslední chvíle snažil být v kontaktu se špičkami ČSSD.

Do vyšších pater politiky jej vytáhl právě expremiér Gross, který s ním spolupracoval už na ministerstvu vnitra. Jiří Paroubek jej zdědil s funkcí. Dryml měl na ni údajně shánět kompromitující materiály, to ale odmítá a naopak naznačil, že Orgoníková si na něj objednala dehonestující reportáž.

Aféra financování ODS Poté, co byly zveřejněny výroční zprávy stran za rok , se ukázalo, že například Občanská demokratická strana ODS získala dary od nevěrohodných osob. Jako její nejštědřejší dárci totiž figurovali Radjiv M. Sinha z Mauricia a Lájos Bács z Budapešti, každý částkou 3,75 milionu korun. Později se ukázalo, že jména byla smyšlená. Aféra, která údajně vzala ODS volební hlasy, pokračovala i v povolebním období. Po zveřejnění totožnosti tajemného sponzora, kterým byl podnikatel Milan Šrejber, se začaly na veřejnosti objevovat stále nové spekulace o praktikách uvnitř ODS.

Aféra Gripeny V centru úplatkářské aféry s gripeny je rakouský šlechtic Alfons Mensdorff-Pouilly, který je podezřelý z korupce při uzavírání smluv na stíhačky Jas Gripen v Česku, Maďarsku a Rakousku.

Švédští novináři natočili skrytou kamerou i setkání s někdejším ministrem zahraničí ČSSD Janem Kavanem, který uplácení připustil. Tři čeští senátoři shodně potvrdili, že jim byly úplatky nabídnuty: Aféra Grossův byt Gross deníku řekl, že mu 1,2 milionu korun půjčil jeho strýc František Vik. Gross prohlásil, že si do roku vydělal více peněz, než noviny uvedly.

Do svých příjmů si kromě platu započítal i poslanecké náhrady. Peníze získal začátkem Grossovy akcie Dva roky po odchodu z politiky Gross záhadně a rychle zbohatl. Neuvěřitelným příběhem se zabývali policisté. Pokud však věrohodně nevysvětlí, jak před pár měsíci získal 31 procent akcií ve firmě Moravia Energo v hodnotě zhruba milionů korun. O jaké trestné činy mohlo jít? Korupce za pomoc firmě? Zneužití informací v obchodním styku 3.

Praní špinavých peněz 4. V tombole na XVII. Brněnském předvánočním galavečeru totiž vyhráli hlavní ceny. Hašek získal nové auto, Onderka vyhrál zájezd do Egypta. Pod tlakem veřejnosti oba darovali výhry na dobročinnostAféra byt S. Grosse Případ nejasného původu peněz na koupi bytu premiéra Grosse, který otevřela MF Dnes, zdaleka nezajímá pouze její redaktory. Premiér ani po několika dnech není ochoten vnést do případu světlo a svým postojem jen zavdává příčinu k dalším spekulacím o původu prostředků.

TIC je přesvědčena, že takový přístup ohrožuje důvěryhodnost vlády, kterou premiér reprezentuje, a přispívá ke vnímání vysoké míry korupce v naší zemi. Je proto ve veřejném zájmu, aby premiér co nejdříve celou záležitost věrohodně vysvětlil. Aféra Internet do škol Stát vinou špatně uzavřených smluv tratil milionů korun: Okruh podezřelých byl velmi široký. Figurovalo v něm bývalé vedení ministerstva i úředníci, kteří vytvářeli podklady pro smlouvy.

Většinu kontraktů podepsal Eduard Zeman a Drahomír Franěk, kterého bývalý sociálně demokratický ministr řízením projektu prověřil. Praktickým výsledkem byly sto procentní státní záruky za úvěry, které ČSOB převzala. V dalších letech to vedlo k tomu, že ČSOB je masově odkládala do státní Konsolidační banky, což jí stát dodnes proplácí.

Parlamentní vyšetřovací komise konstatovala: Služební mobil mu platila dánská společnost Marius Pedersen. Celá kauza se otevřela Ty ale byly vypsány jen o tři dny dříve, a tak je u každé zakázky v obálce nabídka jen od jedné firmy - konsorcia Kapsch.

Ještě během večera je komise doporučuje, takže hned po Vánocích podepisuje ředitel ŘSD Alfréd Brunclík smlouvu s firmou Kapsch za více než čtyři miliardy. Aféra Chemapol Společnost Chemapol patřila v devadesátých letech mezi největší průmyslové skupiny v zemi.

Zahrnovala přes sto podniků s více než 40 tisíci zaměstnanci. Chemapol byl významným vlastníkem nejen v chemickém průmyslu a farmacii, ale i v bankovnictví, strojírenství, obchodu se zbraněmi a nemovitostech, měl vlastní mediální divizi, síť čerpacích stanic, podnikal ve sportu i v letecké dopravě. Konkurs na firmu vyhlásil Krajský obchodní soud v Praze v lednu Ta měla do konce roku v Chemapolu podíl, ten ale společně s dalšími bankami prodala těsně před vyhlášením konkursu.

Balík akcií získali tehdy podnikatelé Radim Masný a Roman Zubík. Ze schůze konkursních věřitelů koncernu vyplynulo, že mají pohledávky za více než 16, miliardy korun. V červenci konkurzní správce Chemapolu Alexandr Vacek oznámil, že z prodeje majetku chemického impéria vytěžil 2,59 miliardy korun, ukončení konkursu ale stále blokuje asi desítka soudních sporů.

Společnost Chemapol Group ChG patřila v Skupina kolem Chemapolu ovládala značnou část české chemie, působila v mnoha dalších oborech a její šéf Václav Junek byl považován za jednoho z kapitánů českého průmyslu. Vše se změnilo v roce , kdy ChG skončil v konkursu a zbyly po něm miliardové dluhy. Aféry Milana Jančíka Praha 5 prodává domy. Aférami opředená radnice Prahy 5 v čele se starostou Milanem Jančíkem ODS se chystala prodat za podivných okolností dva domy. Najel na strážníka Starosta Prahy 5, Milan Jančík , získal celostátní proslulost, když se svým autem najel na strážníka, který jej nechtěl pustit přes uzavřený most.

Jančík z místa nehody ujel a o incidentu veřejně lhal. Další podezřelý student z Plzně Seznam podivných studentů plzeňské právnické fakulty nebere konce. Nově ho rozšířil Milan Jančík. Na magisterský titul mu stačily pouhé čtyři roky obvyklé je pět , titul JUDr. To je určitě mimořádný výkon i na člověka, který se věnuje jenom studiu.

Jančík koupil firmu za tisícovku Dlouhodobě kritizovaný starosta Prahy 5 se stal vlastníkem firmy Centenario, která se podle údajů v obchodním rejstříku zabývá pronájmem nemovitostí. Společnost, která má základní jmění tisíc korun, získal Jančík za tisícikorunu.

Nelze proto vyloučit, že převod podílu za tak symbolickou cenu mohl být formou "protislužby. Jančík uzavřel před sedmi lety bez vědomí zastupitelstva a rady tři smlouvy se soukromou firmou Agentura Praha 5, na kterou následně převedl pohledávky za dlužné nájemné za 80 milionů korun. Podle Riga, nyní uvězněného na 10 let za podvody, sto tisíc dolarů, které tehdy do Ghany vezli, mělo sloužit k uplácení úředníků na ghanském ministerstvu financí.

Kraus dále vysvětlil, že dalších padesát tisíc dolarů, které odeslal z účtu své matky, mělo sloužit jako záloha na koupi podniku. Podle Riga však byly i tyto peníze určeny na úplatky. Obchod s kakaovými boby je spojován s novodobým otroctvím a zneužíváním práce dětí. Obviněn ze spolupráce s StB. V roce soud konstatoval, že nebyl vědomým spolupracovníkem. V opilosti naboural tři auta v Mostecké ulici v Praze. S policií odmítl spolupracovat a odvolal se na senátorskou imunitu.

Kavan na veřejnosti vypustil tajnou informaci o údajném islámském teroristovi, který se měl pohybovat na území ČR. Premiér Miloš Zeman obvinil exministra zahraničí Josefa Zielence z toho, že uplácel novináře. Odvolával se na informace od Jana Kavana. Ten ale žádné důkazy nepředložil a Zielencovi se musel omluvit.

Policie po dvou a půl letech potvrdila, že premiér Miloš Zeman a ministr zahraničí Jan Kavan křivě obvinili bývalého šéfa diplomacie Josefa Zieleniec z uplácení novinářů. Ministerstvo odvolalo správce centra Václava Hrubého pro údajné nedostatky v hospodaření. V loňském roce soud konstatoval, že Hrubý neporušil žádný zákon. Hrubý navíc obvinil Kavana, že ho ministerští úředníci s jeho vědomím vydírali, aby získali důkazy o údajné Zielencově korupci. Při výměně trezorů na ministerstvu našli úředníci v Kavanově sejfu statisíce korun.

Kavan nejprve tvrdil, že tam žádné peníze nebyly, poté si vzpomněl, že tam měl diety za zahraniční cesty a peníze od sponzorů na senátorskou kampaň. Poté co se ukázalo, že peníze nezdanil, přispěchal jeho asistent s vysvětlením, že to byly úspory. Během senátorské kampaně Kavan sliboval voličům na Prostějovsku miniautobusy, které jeho přátelé nakoupili ve Velké Británii. Skandál s prodejem Českého domu v Moskvě, který byl ministerstvem pronajat za neobvykle nevýhodných podmínek.

Kavanův blízký spolupracovník Karel Srba byl obviněn z přípravy vraždy novinářky Sabiny Slonkové. Později vyšlo najevo, že Srba byl agentem vojenské tajné služby. Další skandál, tentokrát týkající se podivného nakládání s tajnými materiály na ministerstvu zahraničí v době Kavanova působení.

Alexandr Novák - Chomutovský exsenátor obviněný z přijetí úplatku. Roman Janoušek - Pražský podnikatel napojený na primátora Pavla Béma. Tomáš Hrdlička - Radní z Prahy 10, obchodní partner Janouška.

Roman Jurečko - Plzeňský restauratér, spolupracovník Jiřího Pospíšila. Pavel Dlouhý - Místostarosta Hluboké, šéf Jihočeské agrární komory. Ivo Rittig - Podnikatel v klenotech a kamarád Petra Bendla. Tito neformální lídři občanské demokracie se setkávají poměrně často, obvykle několikrát do roka. Dobře to ilustruje kondici, ve které se ODS momentálně nachází: S něčím podobným musí bojovat i jiné strany. Aféra Knižní fond Knižní velkoobchod je jedna z největších porevolučních privatizačních kauz.

Zůstaly stamilionové dluhy a desítky nespokojených věřitelů. Nakonec ho získala firma J. Podezření, že se při této privatizaci nepostupovalo běžnými metodami, nebylo nikdy hodnověrně rozptýleno.

Dluhy firmy dnes dosahují téměř milionů, když TRŽNÍ cena poslední prodávané nemovitosti Knižního velkoobchodu v Opatovické ulici byla milionů! Aféra Jozef Kochan zneužívání náhrad Poslanec Jozef Kochan dobře ví, jak si za pět let přilepšit nejméně o tisíc. Ke slušnému poslaneckému platu a dalším výhodám, samozřejmě. Kochan si v historickém centru Trutnova pronajímá kancelář a náklady mu - jako všem poslancům - platí stát.

Jenže Kochan úřaduje v domě, který patří jeho manželce. A nájem si měsíčně spočítal na více než 20 tisíc, tedy na nejvyšší možnou částku. Aféra Kořistka Mf Dnes zveřejnila informaci, že poslanci někdo nabídl milióny za pád vlády. Celá kauza podle Kořistky začala v jedné ostravské kavárně. Krakatice je dnes už uzavřený a mýty opředený policejní spis. Složku založili protikorupční detektivové, když na přelomu tisíciletí mapovali podezřelé obchody mafiána Františka Mrázka a jeho kontakty na politiku a byznys.

Těžko připsat tuto aféru jedné straně. Proti ODS mluví jména politiků v přepisech rozhovorů s podsvětím. Úniky informací ze spisů zase padají na účet ČSSD. Chybí v něm asi stran, které byly jakýmsi nedopatřením skartovány a stran odposlechů, které kdosi vynesl novinářům. Poprvé se část z nich objevila v médiích před volbami v roce Viníka úniku se policistům nikdy nepodařilo najít. Vážná podezření nikdy policii nestačila k tomu, aby někoho obvinila.

Odposlechy sice naznačují, že se politici a vlivní úředníci zapletli s podsvětím, přímé důkazy ale vždy chyběly. Spis nikdy nevedl k obvinění konkrétních osob, sloužil spíše jako podpurný dokument k řadě jiných trestních kauz. Časem se z něj ale stal svazek, jehož informace začali politici prostřednictvím policejních špiček používat v politickém boji.

Spis totiž obsahoval údaje, které sice neprokazovaly trestnou činnost, ale nasvědčovaly těsným vazbám mezi podsvětím, úřady i politiky. Útěk a směnky Radovana Krejčíře Krejčíř tvrdí, že policistům neutekl, ale že odešel z domovní prohlídky po dohodě se státním zástupcem Jaroslavem Dolejším. Jenže já směnky neměl u sebe ve vile, ale ve vedlejším domě. Tak mě Dolejší pustil, abych pro ně došel," tvrdí Krejčíř.

Krejčířův bývalý obchodní partner, ponikatel Jakub Konečný mj. Edwards měl v roce těsně před volbami zprostředkovat sociální demokracii půjčku od Krejčíře ve výši 60 milionů korun, zajištěnou směnkou avalovanou tehdejším místopředsedou ČSSD a ministrem vnitra Stanislavem Grossem.

Peníze pro ČSSD nebyly zadarmo. Gross se zavázal zajistit pro Krejčíře několik věcí. Zaprvé zmanipulovat privatizaci Unipetrolu do rukou Krejčířových kazašských obchodních partnerů, jejichž kapitál byl více než podivný.

Za druhé jmenovat po volbách ministrem průmyslu a obchodu Josefa Hojdara. A za třetí dosadit do státního podniku Čepro Krejčířovy lidi, kteří zajistí jeho plynulé tunelování a následnou privatizaci ve prospěch Krejčíře. Zatímco první dva scénáře nebyly realizovány u prvního snahy byly, ale byl příliš odvážný a divoký i na samotného Grosse , třetí se z významné části naplnil.

Do čela Čepra zasedl Grossův člověk Tomáš Kadlec, za obchodního ředitele jmenoval Martina Pechana, blízkého známého Krejčíře který je nyní spolu s dalšími osobami z Krejčířova okruhu obviněn z hospodářských trestných činů a tunel mohl začít. Výsledky známe a na Zvdavci jsme o nich již psali. Z Čepra bylo přes společnosti Bena, Venturon Investment a M5 vytunelováno několi miliard, státní firma je zadlužená až po uši a půjčuje si u bank.

Krejčíř hovoří o úplatcích pro policisty a politiky, které měli plynout přes Konečného firmu K. Těžko soudit, zda jsou obvinění Krejčíře, které učinil prostřednictvím Mladé Fronty Dnes, všechna pravdivá. Řada okolností však přinejmenším části Krejčířovým tvrzením přímo nasvědčuje. Krejčíř hovoří o tom, že jeho obchodní partner Jakub Konečný byl policejním agentem, který mu donášel nejcitlivější informace z policejního prostředí, včetně porad na státním zastupitelství.

Také hovoří o kontaktech na policejní špičky v zemi, milionové úplatky a poskytované citlivé informace. Je známo, že Krejčíř těmi nejcitlivějšími informacemi, včetně kopií živých spisů z vyšetřování závažné trestné činnosti, skutečně disponoval.

Při obou domovních prohlídkách v roce a nyní byly v jeho černošické vile takové dokumenty nalezeny. Týkaly se dokonce vyšetřování samotného Krejčíře a jeho gangu, resp. Takové zásadní a tajné dokumenty musel Krejčíř někde získat. Od koho, policie neví a není známo, zda vůbec vede vyšetřování proti neznámému pachateli z řad policie, BIS nebo státního zastupitelství, který mu informace a dokumenty předával.

Krejčíř hovoří o vysokých úplatcích pro pražské policejní špičky. I to bylo již v několika případech potvrzeno. Pichlík bohorovně používal luxusní Audi A6 a bydlel v luxusní vile v Jesenici u Prahy, přičemž vše oficiálně patřilo advokátce příbramského bosse Jaroslava Starky Heleně Rejholcové. Starka však s Krejčířem nejsou a nikdy nebyli přátelé. Krejčíř se měl nechat slyšet, že dobře ví, kdo je za únosem jeho otce Lamberta z roku Jsou to lidé okolo Jaroslava Starky, kterého se také neznámý pachatel pokusil zastřelit.

Kubiceho zpráva Šéf policejního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu ÚOOZ Jan Kubice čtyři dny před volbami předložil sněmovnímu brannému výboru materiál, v němž uvedl, že organizovaný zločin přerostl do státní správy a že se určití politici z tehdy vládní ČSSD snažili zmařit vyšetřování některých případů. Kubice prý předložil poslancům zprávu proto, že se někdo pokoušel zdiskreditovat jeho podřízené a ovlivnit vyšetřování.

Informace nebyly určeny pro veřejnost, nicméně záhy se objevily v médiích. Podle ČSSD zveřejnění zprávy poškodilo stranu ve volbách. Politika, který byl na volitelném místě kandidátky do Poslanecké sněmovny, kvůli podezření z přijímání úplatku. Zadržení souvisí se zásahem Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality, který se v kraji odehrál. Uvnitř ODS se mluví o tom, že policejní zátah souvisí s Kvapilovým působením na radnici.

Žabovřesky patří k nejžádanější čtvrtí pro bydlení v Brně a pozemky, na nichž lze stavět, jsou pro developery velkým lákadlem. Podle členů ODS jde o to, že Aleš Kvapil chtěl po developerovi, který měl zájem stavět v Žabovřeskách, čtyři miliony a sto tisíc korun. Podle svých slov na tom neviděl nic špatného. Problém je, že podnikatel byl napojen na šéfa podsvětí Františka Mrázka.

Langer říká, že o tom neměl ponětí. Podezřelí podnikatelé však nejsou Langerovi zcela vzdáleni. Ivan Langer se svým lobbingem v případu IPS nejspíš dostal za hranu zákona. V jedné chvíli se totiž v roli politika přimlouval za to, aby firmu koupil český podnikatel Luděk Sekyra se společníkem Ivanem Kyselým, a ve stejném okamžiku pracoval pro Kyselého jako advokátní koncipient.

Karel Tichý nyní propojení mafie a politiky poodhaluje v rozhovoru pro Aktuálně. V něm mimo jiné říká, že Mrázek při svých obchodních aktivitách na Langerovu pomoc spoléhal. A právě Langerovu bezpečnostní prověrku u NBÚ, která mu počátkem nového tisíciletí formálně přiklepla "razítko čistého politika", zařadil jeho tým mezi ty pochybné. NBÚ při ní nevyužil všechny informace ze spisu Krakatice.

Stát tak přijde až o sto milionů korun. Volba prezidenta Slova, která Langer pronesl v emotivním rozhovoru s lídrem Strany zelených Martinem Bursíkem. Vytíráš si prdel s těma ostatníma. Jinými slovy říkáš, že tihleti, tihleti si vytřou prdel s tam těma Tak já ti to povím, jaká hra kolem toho byla.

Jaká špinavá hra kolem toho byla, kolik lidí půjde bručet! Láryše - Rozesmátý radní za volantem Řízení pod vlivem amfetaminu neustále popírá, přesto ze své funkce odstoupil. Ti první nejdříve pomohli prosadit, aby se šampionát konal.

Ti druzí pak získali zakázky za desítky milionů. Liberec je léta považován za mekku korupce - především kvůli propojení stavební firmy Syner s místními politiky. Tato společnost patřící členovi a sponzorovi ODS Petru Syrovátkovi dostávala od města léta řadu stavebních zakázek.

Z protokolů Nejvyššího kontrolního úřadu NKÚ nyní vyplynulo, že při přípravě šampionátu získala ze státních dotací bezmála půl miliardy korun. Aféra Tunelování podniku Liberta Vůbec první ministr polistopadové vlády nastoupil do vězení, aby si odpykal trest za tunelování.

Řeč je o bývalém sociálnědemokratickém ministru financí Ivo Svobodovi a jeho nerozlučné poradkyni Barboře Snopkové. I když se snažili nástup do vězení všemožně oddálit, nevyhnuli se mu.

Oba obdrželi pětiletý trest za podvod a zvýhodňování věřitele při krachu podniku Liberta. Aféra Lidový dům Advokát Zdeněk Altner se obával, že strana brzy nebude mít peníze na to, aby uspokojila jeho více než půlmiliardovou pohledávku. Altner řekl, že ČSSD již od roku vynaložila na kampaně nemalé prostředky.

Jeho pohledávky vůči sociálním demokratům řešily soudy a nevyhověly mu. Aféra LTO lehké topné oleje Machinace s lehkými topnými oleji připravily státní pokladnu o zhruba miliard korun. Tedy asi o 40 miliard více, než je oficiálně uváděno. Ke kauze LTO, která stála životy asi 17 lidí, v poslední době přitáhl pozornost jeden z aktérů případu Jiří Večeř, odsouzený na 12 let za zprostředkování vraždy jednoho z podnikatelů. V pořadu České televize bývalý voják z povolání popisoval údajné vazby některých politiků nebo jejich manželek v Premiér Stanislav Gross po odvysílání reportáže vyzval k prošetření zveřejněných informací.

Reportáž označil za lživou a skandální. Aféra Mlékárny Madeta V roce tehdejší ministr zemědělství Jan Fencl rozhodl o prodeji více než třetiny akcií podniku zemědělcům, dodavatelům Madety. Jeho nástupce Jaroslav Palas rozhodnutí zrušil a prodal v prosinci roku akcie majiteli firmy Interlacto, spřízněnému s majitelem Madety.

Zemědělci Palasův krok napadli u soudu. Ani Fencl, ani Palas vůbec na prodej akcií veřejnou soutěž nevyhlásili. Palas se navíc snažil prodej akcií zcela utajit. Aféra Mlýn Stanislav Gross založil policejní jednotku Mlýn, osobně ji řídil, a zřejmě tím porušil zákon o policii. Skupina fungovala až do doby, než se Gross usadil v premiérském úřadě.

Jeho hra se zpravodajskými týmy přerostla do rozměrů, které by byly v roce patrně nepředstavitelné. V souvislosti s Grossovým Mlýnem se objevila podezření o sledování politiků. Gross je ovšem vehementně vyvrací. Jen těžko ale může popřít informace o tom, že zvláštní tým využíval pro své potřeby. Nový ministr vnitra František Bublan totiž přiznal, že se o existenci jednotky dozvěděl až po jmenování ministrem: Toto rozhodnutí jsem zrušil".

K případu byla ustanovena Sněmovní komise ke kauze Morava Jenže poslanci nezvolili předsedu komise a ta bez něj nemůže pracovat. Mrštinu jeho straničtí kolegové navíc zaměstnali v dozorčí radě státního podniku Čepro. Dotaci 1,32 milionu korun dostal v roce od ministerstva pro místní rozvoj, které tehdy vedl současný pardubický hejtman Radko Martínek.

Druhý příspěvek ve výši téměř čtyř milionů korun, údajně na výuku zdravotně postižených pro práci s počítačem, putoval do podniku z ministerstva práce a sociálních věcí řízeného tehdy Zdeňkem Škromachem, dva dny předtím, než sociální demokraté museli po volbách ministerstva opustit. Podle svazku StB byl Miloslav Mrština také ochotným udavačem. Aféra prověrek NBÚ Národní bezpečnostní úřad oznámil, že důkladně přezkoumá všechny bezpečnostní prověrky, které udělal od svého vzniku až do poloviny roku Stalo se to poté, co Radiožurnál postupně upozornil na víc než dvě desítky podivně vypracovaných prověrek.

Dnes se ale ukazuje, že listopadové rozhodnutí ředitele NBÚ Jana Mareše bylo pouhým alibistickým gestem pozn. Bezpečnostní prověrky, které umožňují seznamovat se s přísně tajnými materiály, dostali lidé, kteří podnikali s bývalými důstojníky StB: Němcová a služební vůz Místopředsedkyně ODS Němcová neoprávněně používala služební auto, jímž jezdil její syn.

Používání služebního auta s řidičem i bez něj nejvyšším parlamentním funkcionářům umožňuje zákon o platech ústavních činitelů. Proto Němcová podle Práva nevidí žádný problém v tom, že ač neřidička, využila možnosti mít i druhé, referentské služební auto. Němce US DEU Případ katarského prince Nejvíce kontroverzí v době jeho působení na Ministerstvu spravedlnosti vzbudily spory kolem předání trestního stíhání příslušníka katarské královské rodiny Hámida bin Abdala Sáního, který byl v České republice trestně stíhán pro pohlavní zneužívání do Státu Katar.

S tímto sporem souviselo i odvolání nejvyšší státní zástupkyně Marie Benešové. Němec se osobně zasazoval o předání Sáního do Kataru. To bylo v rozporu s názorem nejvyšší státní zástupkyně i odborníků ze samotného Ministerstva spravedlnosti[. Němec se proto obrátil na Nejvyšší soud České republiky, který jeho postup označil za zákonný. V době svého působení na ministerstvu Němec v arabských emirátech pobýval, v roce měl dokonce v Dubaji svatbu, což bylo mnohými chápáno jako potvrzení jeho úzkých vazeb na tuto oblast.

Nehospodárné nakládání se státním prostředky Po odchodu z funkce vyšlo v rámci finanční kontroly provedené Ministerstvem financí najevo, že někteří vysocí úředníci ministerstva, včetně samotného Pavla Němce, měli nepřiměřeně vysoké telefonní účty, a zjištěny byly i četné další případy nehospodárného nakládání se státními prostředky. Podíl na krytí situace na právnické fakultě v Plzni V roce informoval advokát Karel Jelínek nejvyšší státní zástupkyni Marii Benešovou, že fakulta zneužívá své postavení.

Benešová dala svým podřízeným příkaz, aby podezření vyšetřili. Vyšetřovat však ani nezačali. Benešovou pár dní poté odvolala Paroubkova vláda na návrh ministra spravedlnosti Pavla Němce. Automatický stánek na pasové fotografie Foto. Fix Digital nebo Photo-Me v hale stanice metra Náměstí republiky krade zákazníkům peníze už dlouhé týdny, svědčila osoba, která pracuje jako prodavačka ve stánku vedle. Podle jejího svědectví se lidé snaží celý den nechat si ve stánku udělat fotografii.

Pak se dlouho marně snaží kontaktovat majitele stánku na uvedené telefonní číslo. Na reklamačním telefonním čísle ignorují stížnosti. Rozhodl jsem se to zkusit. Udělal jsem všechno podle instrukcí, abych vyrobil fotografii, a vhodil do automatu peníze. Avšak počítačový monitor nesprávně zaznamenal "Vhodili jste 0,00 Kč". Tak jsem zmáčkl knoflík "storno". Automat mé peníze prostě sežral. Zmáčkl jsem knoflík "storno" několikrát. O několik minut později jsem automat na fotografie zkusil použít znovu.

Tentokrát jsem vložil stokorunovou bankovku, namísto předchozích čtyř dvacetikorun a dvakrát desetikoruny. Nezaregistroval mé peníze a nevrátil peníze, které jsem do automatu vložil.

Někdy v automatech selže systém, který má rozpoznávat mince, avšak málokdy selhává zároveň i ta část automatu, která má rozpoznávat papírové bankovky. Tak jsem zavolal na na automatu uvedené reklamační čislo. Jak ukazuje fotografie z mého mobilu, vytočil jsem ho mnohokrát.

V době od Jen jednou byl telefon někým zvednut, podržen asi tři vteřiny, aniž by kdokoliv cokoliv řekl, a pak člověk na druhé straně zavěsil. Poslal jsem také esemesku, vysvětlující, co se stalo, a napsal jsem stížnost na internetovou stránku firmy www. Pak jsem na uvedený email info photo-me. Do automatu jsem postupně vložil částku Kč dvakrát , ten to ale nereflektoval a nereagoval ani na stornování, čímž jsem o výše uvedenou částku přišel.

Využil jsem tedy možnosti zatelefonovat na číslo uvedené na vašem automatu. Bylo přijato až devatenácté volání! A to bylo po několika vteřinách opět položeno.

Velmi rád bych věděl, jak je toto jednání ze strany provozovatele autorizovaného Dopravním podnikem Praha možné a očekávám brzkou odpověď a zodpovědné jednání ze strany vaší společnosti.

Až poté, co byla ta stižnost publikována na www. Ale včera jsem to zkusil znovu a se celý přiběh opakoval - a každopadně, dodneska jsem neobdržel slíbenou náhradu: Dobrý den pane Golgo, velmi se omlouváme za vzniklé potíže způsobené pravděpodobně technickou závadou na naší fotokabině.

Prosím Vás tímto, o zaslání čísla účtu na které Vám v rámci reklamace převedeme částku ,00Kč. Děkuji za pochopení S pozdravem Photo-me,s. Umění ve svobodné společnosti poskytuje osvětu, vzdělání, identifikuje společenské problémy a způsobuje, že si lidé uvědomují, co se děje. Umělci, to nejsou lidi jako ti na Karlově mostě, kteří kreslí obličeje turistů, ale jsou to osoby s originálními, nekonvenčními pohledy, [díky bohu] jinak bychom bývali neměli surrealisty, impresionisty, kubisty, dadaísty atd.

Umění nepřekračuje konvenční normy pokaždé, avšak činí to často. Ať už je médium anebo význam určitého uměleckého díla jakýkoliv, ať je jeho obsah třeba nepopulární, nebo některé lidi rozčiluje anebo je špatné kvality, umělecká díla by neměla být označována za přijatelná či nepřijatelná.

V kontextu umění a zábavy to znamená, že je nutno tolerovat určitá díla, která můžeme shledat urážlivými, šokujícími, anebo prostě špatnými. Stejně jako ostatní formy projevu je ochrana uměleckého procesu základním rysem svobody projevu.

Každá překážka, uměle vytvořená vůči svobodě uměleckého výrazu vysílá strašlivý signál: Během renesance umisťovali umělci často své mecenáše na obrazy svatých a mecenáš vždycky vypadal vhodně zbožně Umění je pro lidi nástrojem hledání pravdy a sebeuvědomění. Důsledkem tohoto hledání pravdy jsou i umělecká díla, která zpochybňují stereotypní a konvenční názory a vyvolávají cenzurní nutkání v těch, jejichž hledání pravdy dospělo k jiným odpovědím.

Avšak svobodná společnost je založena na zásadě, že každý jednotlivý člověk má právo rozhodnout, jaké chce přijímat umění či zábavu. Jestliže není lidský tvůrčí duch svobodný nakažlivá choroba cenzury nás nakazí všechny.

Henrik Ibsen, George Bernard Shaw, Oscar Wilde, Maxim Gorkij, Bertold Brecht a Andrej Sacharov - těm všem se vysmívala jejich vlastní země za to, že jednali, jak ukázala posléze historie - poctivě a odvážně, přestože jejich vize byla vysoce nelichotivá pro přijaté pokrytecké morální normy jejich soudobé společnosti.

Osobní integrita těchto spisovatelů byla prověřena zkouškou času. Jejich charakter a jejich morální integrita se vyrovnala jejich uměleckým dílům. Soudobí kritikové Oscara Wilda byli přesvědčeni, že jeho dílo bude zapomenuto a že samotné jeho jméno se stane symbolem morální zkorumpovanosti. Dnes je tomu obráceně: Wildovo jméno odhaluje pokrytectví a morální prudérii viktoriánské éry. Każdy naród sam kształtuje własną tożsamość Pochodzący z Brazylii publicysta Fabiano Golgo konfrontuje powszechne obawy dotyczące ujednoliconej za sprawą UE Europy z koncepcją wrodzonej umiejętności filtrowania unijnej rzeczywistości, właściwej każdemu narodowi.

Golgo dzieli się swymi spostrzeżeniami na blogu w portalu Aktuálně. Francuzi nie stali się mniej francuscy tylko dlatego, że w UE są także Niemcy. Jedyne specyficzne cechy kulturowe, które mogą przekroczyć granice, to te, które pozostałym narodom wydają się być godne przejęcia.

Mamy w sobie pewnego rodzaju wrodzony filtr, dzięki któremu Hiszpanie mówią po hiszpańsku, a nie po łacińsku, mimo że hiszpański wywodzi się z łaciny. Słowacy nie stali się Czechami tylko dlatego, że Słowacja była częścią Czechosłowacji.

A tak na marginesie: W dzieciństwie jadłem knedle w Brazylii i to nie w czeskiej, a w chińskiej restauracji. Być może to Marco Polo sprowadził knedle do Europy? Wszyscy moi goście z Brazylii wołają z zachwytem w czeskich restauracjach: Der aus Brasilien stammende Journalist schreibt in seinem Blog bei Aktuálně. Die Franzosen sind nicht weniger französisch, nur weil auch die Deutschen in der EU sind.

Die einzigen kulturellen Besonderheiten, die die Grenzen zu überschreiten vermögen, sind diejenigen, die anderen Nationen vorteilhaft erscheinen. In uns existiert ein natürlicher Filter, der die Spanier Spanisch sprechen lässt, nicht Latein, obwohl das Spanische davon abstammt. Die heimische Kultur wird immer siegen. Knödel sind in Wahrheit keine tschechische Spezialität. Als Kind habe ich schon in Brasilien Knödel gegessen.

Nicht in tschechischen, aber in chinesischen Restaurants. Vielleicht hat Marco Polo die Knödel nach Europa gebracht? Alle meine Besucher aus Brasilien rufen immer entzückt in tschechischen Restaurants: El periodista proveniente de Brasil escribe en su blog de Aktuálně. Los franceses no son menos franceses porque los alemanes forman parte de la UE. Las únicas particularidades culturales que consiguen sobrepasar las fronteras son aquéllas que a otros países les parecen ventajosas.

Existe un filtro natural dentro de nosotros que les permite a los españoles hablar español y no latín, a pesar de que aquella lengua provenga de esta última.

La cultura local vencerá siempre. Los eslovacos no se convirtieron en checos sólo porque Eslovaquia formaba parte de Checoslovaquia. Nótese al margen que las bolas amasadas no son en realidad una especialidad checa. De niño comía yo bolas amasadas en Brasil, pero no en restaurantes checos, sino chinos.

Todas mis visitas de Brasil dicen siempre entusiasmados en los restaurantes checos: Le journaliste originaire du Brésil écrit dans son blog hébergé par Aktuálně. Les Français ne sont pas moins français du fait que les Allemands sont également membres de l'UE. Les seules spécificités culturelles susceptibles de traverser les frontières sont celles qui apparaissent avantageuses auxautres nations. Il existe en nous un filtre naturel qui fait que les Espagnols parlent espagnol et non latin, alors que l'espagnol en découle.

La culture nationale l'emportera toujours. Les Slovaques ne sont pas devenus tchèques quand la Slovaquie faisait partie de la Tchécoslovaquie. Enfant, j'ai déjà mangé des knödel au Brésil, et ce n'était pas dans des restaurants tchèques, mais dans des restaurants chinois.

Peut-être que Marco Polo a amené les knödel en Europe? Tous les Brésiliens qui me rendent visite s'exclament toujours avec émerveillement dans les restaurants tchèques: The only cultural specificities likely to cross borders are those that strike other nations as advantageous. There is a natural filter that causes the Spanish to speak Spanish and not Latin although Spanish is rooted in Latin.

Arnošta z Pardubic Ahoj jsem 31leta Lucka a nabizim oral bez kondomu s vystřikem na prsa nožky obličej nebo do pusinky za.. Lady Laura Sex po telefonu.

Klasický sex, Orální sex. Miluji divoký sex i něžné mazlení. Jistě se dohodneme i na orálku bez v kterém jsem opravdu dokonalá. Tak neváhej a zavolej. Lucka pracuje v privátu Sexy Privat, Praha 10, v tomto privátu je celkem 5 holek. Privát, seznam erotických privátů. Každý privát zde má svůj profil s fotografiemi svých dívek.. Lucka Lucka, 24 let.

Sexy Dlouhovláska Sexy Dlouhovláska, 40 let. Pardubice Kamila Kamila, 20 let. Jsem bisexuální kočička, která má ráda oboustranný orálek a análek. Nemám zbytečné zábrany a v sexu mám ráda všechny krásné věci, užívám si i lehké Zdar, chtěl jsem navštívit privát Lucky v Pardubicích. Jelikož jsem strašně zklamaný, tak se chci podělit o zkušenost. Pokud by jsi chtěl strávit hezké chvíle se mnou, stačí napsat SMS Zpěvačka Lucie Vondráčková našla štěstí u hokejisty Tomáš Plekance a odstěhovala se za ním do Kanady.

Společně mají syna Matyáše a vypadají jako Aneta, Pardubice TOP - galerie. Volaj , budem sa na Teba tešiť! Erotika a erotické služby Lucka.

..

Gay mladi kluci lucka z choltic

Ona hleda sex sex mature

Gay-videa-mladi-kluci Gay-videa-zdarma gay mladí kluci Gay-video-zdarma Gay- foto-mlady-kluci Lucka z choltic privat plzen, Www xvideos sex nachod. Další hledání - Gay lefouineur.info Gay Porno - další hledání. Gay-videa-mladi-kluci Gay-videa-zdarma gay mladí kluci Gay-video-zdarma Gay-foto-mlady-kluci. duben CZECH CASTING FREE SEXY STREAM, Lucka z choltic privat plzen Gay mladi kluci lesby video, Je to malinko nadsazené, protože vidět.

Je špatné, jestliže student kouří marihuanu před zkouškou anebo ve škole. Ale jestliže ji kouří v pátek večer, co na tom může vadit když neřídí auto anebo nechce hrát s přáteli nějaký kvíz? Když jde o alkohol, západní společnost také očekává, že uživatel alkoholu bude pít, až slní své denní povinnosti, a v množství, které neovlivní jeho schopnost jednat rozumně. Ti, kdo pijí přehnaně, kdo projevují důsledky zneužívání této substance, jménem alkohol, která mění stav mysli, zneužívají společenskou smlouvu o tom, jak se má pít.

Ale jaká je reakce matky, když vidí syna opilého? A jaká je naproti tomu její reakce, když zjistí, že syn kouří marihuanu? Marihuanu přinesl do Spojených států během prvního desetiletí dvacátého století jeden mexický přistěhovalec a byla používána pro rekreační účely i pro lékařské účely. Brzo poté, co byla tato zvyková praxe objevena, americké střední a vyšší třídy podlehly svým známým a xenofobním předsudkům a začaly proti marihuaně bojovat, identifikovaly ji s "nižšími" třídami a s nemajetnými, nechtěnými mexickými přistěhovalci.

Aby vznikla podpora pro zákaz marihuany, šířili politikové zvěsti, že užívání marihuany vyvolává zločinnost a násilí? Zní to jako vtip, protože marihuana je spojována právem s hnutím za Mír a Lásku, v důsledku jejího vlivu na uživatele, který se dostane do stavu nirvánu, klidu, začne být téměř flegmatický.

V roce se začal nově založený Federální úřad pro narkotika zabývat marihuanou jako federální otázkou. Navzdory pozoruhodnému nezájmu tohoto úřadu o objektivnost, bylo rozhodnutí démonizovat od třicátých let marihuanu politováníhodným důsledkem ideologického klimatu dne, ovlivněného progresivismem a latentní xenofobií. Lidstvo mělo s konopím už odedávna pozoruhodnou symbiózu. Je to vidět i na etymologii jmen těchto rostlin.

Asi kolem roku začali Anglosasové užívat výrazu "hanf", jímž popisovali to, co je zemědělsky dnes známo jako "hemp" konopí. Ještě před tím nazývali občané římského impéria tuto rostlinu "cannabis". Na Blízkém východě tomu semitské kultury začali říkat kannab. Civilizace indického poloostrova užívala slov "ganja" anebo "bhang". Částice "an" a "ang" těchto starých slov ze sanskrtu se vyskytují v názvu konopí ve všech indoevropských a moderních semitských jazyků.

V Číně se záznamy zmiňují o konopí poprvé v roce před Kristem, kdy se jmenovalo Ma. Konopí poskytovalo lidem materiál na textil a papír, semena jako zdroj potravin a oleje a psychoaktivní substanci, které bylo využíváno lékařsky, pro rekreační účely a pro náboženské účely. Archeologové identifikovali pozůstatky semen a vláken konopí mezi pozůstatky neolitických kultur z doby starší než 10 let. První historickou zmínku o konopí učinil řecký historik Herodotus: Roste divoce i pěstuje se a Thrákové z ní dělají šatstvo jako z konopí Ve starobylých západních společnostech využívala náboženství mystérií Velké Bohyně Matky konopí při posvátných rituálech.

Na Západě se využívalo psychoaktivních vlastností konopí jako rysu pohanských náboženství a lékařství až do dvanáctého a třináctého století, kdy inkvizice oficiálně užívání konopí pro náboženské a lékařské účely zakázala. V roce vydal papež Innocent VIII bulu, vytvářející precedens, která označila uživatele konopí za kacíře a ctitele Satanáše. Avšak od šestnáctého století se stal papír základní součástí západní civilizace a to umožnilo právě konopí.

Technika, jak vyrábět papír z konopí, byla staré čínské tajemství. Během renesance hrálo konopí aktivní historickou roli. Velké zámořské plavby závisely na provazech a plachtách, utkaných z konopných vláken. Po použití byly pak plachty prodávány jako hadry výrobcům papíru. Tisk a pamflety, vyrobené z tohoto papíru, podporovaly demokratické revoluce od šestnáctého do osmnáctého století.

Bez konopí by k těmto revolucím možná nikdy nedošlo. Totéž se týká vzniku kapitalismu a průmyslové revoluce do roku Obojí závisely na konopí jako na zdroji plátna a provazů pro obchodní lodi a jako na zdroji papíru pro účetní knihy, obchodní kontrakty a běžnou korespondenci.

V roce zahájil americký Federální úřad pro narkotika mediální kampaň ve snaze podrobit "drogu" marihuanu federálním zákonům. Během následujících sedmi let úřad vypracoval důkazy proti nové droze. Úřad doporučil, aby bylo v Americe pěstování marihuany zakázáno. Je ironické, že tatáž droga, nazývaná hovorovým mexickým výrazem marihuana, má dlouhou a slavnou historii náboženského, rekreačního a lékařského užívání v mnoha různých kulturách. Znalost této drogy na Západě zmizela během středověku, ale na Východě dál trvala.

Během osmnáctého století se setkali Britové s indickými zvyky využívání bhangu, charasu a ganji, což všechno byly drogy vzniklé z konopí. Britští úředníci v Indii tvrdili, že indické užívání drog z konopí vyvolává šílenství, zločinnost a násilné chování v domorodé populaci.

Koloniální guvernéři usilovali o zákaz těchto drog, ale domácí vláda vždycky tato obvinění vyšetřovala a nikdy nenašla žádné důkazy, že tvrzení státních úředníků o škodlivosti konopí je pravdivé.

Během devatenáctého století se jako zaměstnanci velkých obchodních společností a vládních úřadů přistěhovalo do Indie větší množství příslušníků středních a vyšších britských vrstev. Tato nová vlna zahraničních administrátorů spojovala indický zvyk užívání drog z konopí s neobyčejně špatnými životními podmínkami u nižších tříd lidí v Indii. Avšak oficiální vyšetřování koncem devatenáctého století neodhalilo žádné závažné problémy, které by vyvolávalo konopí, a tak oficiální komise doporučila, aby se konopí nezakazovalo.

Mexikáni nebyli jedinými obětními beránky při raném úsilí zakázat marihuanu. Afroameričané v nižších vrstvách v Novém Orleansu dlouho také využívali marihuanu pro rekreační účely. Původně přivezli drogu karibští námořníci a přistěhovalci ze Západní Indie. Cigarety s marihuanou, běžně známé jako "reefers", rituálně kouřili afroameričtí hudebníci, kteří vytvořili blues a jazz. Když se ve dvacátých letech dvacátého století stal jazz kulturním fenoménem a rychle se rozšířil z New Orleansu do jiných měst, přirozeně s tím šlo i užívání marihuany.

Jazzová střediska se brzo uhnízdila uprostřed vnitřních čtvrtí amerických měst, kde jsou trvalými problémy zločinnost a násilí. Místní činitelé, kteří hledali jednoduchá řešení, obviňovali právě marihuanu, že způsobuje tyto problémy. Agitátoři úmyslně označovali marihuanu za narkotikum. Například v polovině sedmdesátých let tvrdil výzkum, financovaný americkou vládou, že užívání marihuany způsobuje smrt mozkových buněk.

Jejich závěry byly založeny na analýze mozkových buněk opic, které byly vystaveny kouři marihuany a pak srovnány s buňkami opic, které mu vystaveny nebyly. Výsledky tohoto výzkumu byly jednou z hlavních zbraní propagandy proti marihuaně.

Veřejnost považovala tyto informace za nesmírně znepokojující. Avšak Hugh Hefner a jeho časopis Playboy požádali o přesné informace o průběhu tohoto výzkumu. Po šesti letech soudních procesů s americkou vládou časopis nakonec tento materiál získal.

Vyšlo najevo, že šlo o neuvěřitelný případ vědeckého podvodu: Tří až pětiminutová deprivace kyslíku způsobuje poškození mozku - úmrtí mozkových buněk. Šlo o studii dušení zvířat a otravu kysličníkem uhelnatým! Samozřejmě, že marihuana mění stav vaší mysli. A také často usmrcuje, v dopravním provozu anebo doma obětí je rodina.

Tabák je tak silné narkotikum, že kuřáci jsou schopni prosit pozdě večer, kdy se nedají cigarety koupit, úplně neznámé lidi na ulicích o cigaretu. Existuje vůbec nějaká jiná situace, kdy člověk prosí úplně neznámého jiného člověka, aby mu něco dal? Tato solidarita mezi kuřáky se dá jedině vysvětlit tím, že sami vědí, jaké to je, když trpí nedostatkem cigarety Mělo by být povinné pro děti dovědět se ve škole, že "buzerant" je normální člověk a že je jeho homosexualita čistě osobní věc.

Kdyby děti věděly od útlého věku, že když je někdo homosexuál, je to totéž, jako když je někdo vysoký nebo černý nebo má zrzavé vlasy, že není to většinový jev, ale je to normální - co by byl na tom tak nebezpečného? Žádné dítě se nestane homosexuálem tím, že se doví, že být gayem či lesbičkou je normální, stejně tak, jak se nestane levákem, protože zjistí, že je v dnešním době, neboť v minulostí byl to věc ďábla Homosexuálové jsou dětmi heterosexuálů, což je známkou, že sexualita není přenášena kulturně.

A většina homosexuálů zjistila, že jsou homosexuály, dávno před tím, než se kdy s nějakým homosexuálem setkala. Dlouholetý konsensus behavioristických a společenských věd a zdravotnických a psychiatrických profesí je, že homosexualita je normální variací lidské sexuální orientace.

Lidská sexualita je daleko složitější než tradiční a idealizovaný monogamní heterosexuální vztah mezi mužem a ženou, který si začal vynucovat judeo-křesťanský a později i islámský svět. Je paradoxní, že právě v důsledku primitivní diskriminace proti homosexualitě, kterou katolická církev pomohla během staletí vytvořit, používá mnoho homosexuálů právě katolickou církev, aby se v ní schovali.

Pod svícnem bývá tma… Být homosexuálem bylo v minulosti velmi obtížné. Jak mohl syn vysvětlit své matce, proč se po dosažení dospělosti neoženil a nemá děti? Nejjednodušší bylo prohlásit, že miluje Ježíše, a schovat se v církvi. Je možné, že mnoho budoucích kněží se skutečně snaží potlačovat svou homosexualitu, ale — jak se to nevyhnutelně děje v případě nejzákladnějších pudů — dříve nebo později převládne jedincova sexuální orientace nad morálními či kulturními hodnotami, získanými ve společnosti.

Avšak každý homosexuál, zejména dnes, kdo se ožení ničí život jedné ženy a svých potenciálních dětí. Protože homosexualita není o sexu — proto dokáží homosexuálové mít tajně pohlavní styk i se ženami a heterosexuální muži jsou schopni být prostituty pro homosexuály — homosexualita je o lásce.

Já jako gay mohu mít pohlavní styk se ženami, ale dokážu se zamilovat jen do mužů. Jste-li příslušníkem jiné rasy a lidé vás diskriminují, máte doma rodinu, která vás podpoří, protože příslušníci vaší rodiny jsou jako vy i byli-li jste adoptováni, vaši adoptivní rodiče vás nebudou považovat za méněcenného.

Jestliže jste tlustý a ve škole si z vás dělají legraci, i v tomto případě vás nebudou diskriminovat vaši rodiče. Stejné to bude, budete-li mít jakýkoliv jiný handicap. U homosexuálů je tomu jinak. Jste-li homosexuál, potíž je, že vaši rodiče nejsou jako vy a mívají stejné názory jako většina společnosti. Odmítání homosexuality, které je založeno na náboženské víře a na morálních názorech, které spojují plození dětí s péčí o ně a s vytvářením rodiny je jen pro lidi s omezenou myslí znamená to tedy, že neplodné manželské dvojice by taky neměly mít právo vstoupit do manželství?

Je to také založeno na hluboce zakořeněných představách o mužích a ženách o sexu a o rodině. Mnoho heterosexuálů si myslí, že jsme se rozhodli "zkusit si homosexualitu a že se nám to líbí", a tak jsme se rozhodli stát homosexuály. Tak tomu ale není. Všichni ti, kdo o své homosexualitě hovoří upřímně, vypovídají stejně.

Ve věku, kdy se kluci začínají zamilovávat do holek, jsme se my začali zamilovávat do kluků. Je to naprosto spontánní, nedá se s tím nic dělat. Se sexem to nemá vůbec nic společného.

Homosexuální sex je něco, co většina z nás objeví až mnohem, mnohem později. Mám-li to říci drsně a otevřeně, když jsem nakonec porpvé skončil ve věku 22 let s jiným mužem v posteli, dospěl jsem k závěru, že je to celé nějaký boží přeneseně, neboť jsem ateista vtip nebo trest, neboť jsem z toho neměl žádné potěšení, pravě naopak, bylo to hrozný. Trvalo několik let, než jsem zjistil, jak ze sexu mít rozkoš. Avšak nemohl jsem si pomoci: Nezáleželo to vůbec na mé vůli a o sexu to nebylo.

Když jsem byl v pubertě, snažil jsem se, tak jak to činí většina homosexuálů, to "napravit". Věděl jsem, z každodenního normálního styku se společností, že být homosexuálem znamená být méněcenným, prašivým. Dokonce i já sám jsem zastával tento názor, protože jsem znal stereotypní obrazy homosexuálů z televize, tu přehnanou gestikulaci a ženská gesta. Absolutně jsem se nechtěl stát homosexuálem. Nechápal jsem, co mám s těmito lidmi společného, kromě toho, že jsem se, proti své vůli, opakovaně zamilovával pouze do mužů.

Takže jsem se snažil během svého dospívání chodit se všemi těmi dívkami, které mě chtěly, snažil jsem se zjistit, jestli bych se do nich nezamiloval. I když jsem neměl fyzický kontakt s muži, neustále jsem se zamilovával právě do nich. Nebyla to volba, byla to má přirozenost. Mohl jsem se oženit a žít ve lži, ale v tom mi zabránily mé principy.

Namísto toho jsem asi ve věku 18 let začal otevřeně hovořit o tom, že se zamilovávám do mužů, a díky svým rodičům jsem se za to nemusel stydět. Můj otec řekl, že na tom není nic soudobého, neboť to existovalo ve všech společnostech ve světové historii. Také podotkl, že některé společnosti před judeo-křesťanským diktátem, jako například staré Řecko, považovaly homosexualitu za přirozenou věc.

Přesto bylo pro mě obtížné identifikovat se s debatami v homosexuální společnosti. Avšak pak jsem zjistil, že existuje množství jiných gayů, o jejichž existenci jsem vůbec nevěděl, protože se chovali jako já. Po pár letech jsem dospěl k názoru, že většina homosexuálů se nechová podle známého homosexuálního stereotypu.

Václav Moravec nebo ministr Pospíšil, když použiváme mistní vzory. Myslím si, že kdyby se mnozí z nás přestali chovat jako karikatura, nalezli bychom více sympatií.

Uvědomil jsem si také, že někteří homosexuálové se podle homosexuálního stereotypu chovají nikoliv proto, že by to vyhovovalo jejich přirozenosti, ale proto, že chtějí být součástí nějaké skupiny, rodiny, která vám dává pocit, že někam patříte, že jsou normální. A tak napodobují ty vlastnosti, aby se mohli zařadit.

Je to normální jev, který se vyskytoval ve všech společnostech. Naplnil Mengele v Brazílii své sny o vytvoření panské rasy světlovlasých a modrookých Arijců? Použil Anděl smrti malý město Cândido Godói v Brazílii jako laboratoř? Zatímco normální poměr narození dvojčat je okolo 1 ku 80 porodů jednočetným, v Cândidu Godóii ten poměr byl 1 ku 5 — nemluv o to, že většina dvojčat byla blond s modrýma očima Místní lékaři zjistili, že ty matky popisovaly téhož lékaře, vystupujícího pod jménem Rudolph Weiss, který město navštěvoval a šel od domu k domu dávat ženám různé sirupy a pilulky.

Poté, co začal tyto ženy v Mengele pravděpodobně dostal křeč či infarkt a utopil se v na pláži Bertioga. Pohřbily ho pod jménem Wolfgang Gerhard, avšak po exhumaci v roce testy DNA použili vzorek od jeho syna z prvního manželství Rolfa potvrdily, že se skutečně jednálo o jeho ostatky.

Rolf zjistil teprve, když mu bylo 16 let, že jeho "strýček Fritz" Mengele používal jména Fritz Hollman, když se v letech - skrýval v Bavorsku byl ve skutečnosti jeho otcem a k tomu ještě, že to byl nacistický vrah. V roce se Rolf rozhodl cestovat za oceán a tajně se setkat se svým otcem. Použil falešných dokumentů, aby ho nesledovala izraelská tajná služba ta, jak je známo, o řadu let předtím unesla z Argentiny Adolfa Eichmanna , a strávil v São Paulu čtrnáct dní. Rolf sdělil dvěma autorům, kteří vytvořili z jeho svědectví knihu, že kdykoliv se zeptal svého otce na jeho experimenty v Osvětimi, odpovědí vždycky byly dlouhé pseudovědecké a filozofické projevy.

Těsně po skončení války Mengele sice padl do zajetí a krátce pobývál ve dvou amerických zajateckých táborech, ale vydávál se za řadového vojáka wehrmachtu a v létě byl propuštěn na svobodu. Po propuštění bydlel na zemědělské usedlosti v americké okupační zóně.

Z Itálie pak Mengele odjíždí do Argentiny. V této době se západoněmecké úřady pokoušejí Mengeleho zajmout a postavit přes soud, tak mezitím prchá do Paraguaye, kde pak s pomocí svých přátel, především barona von Ekstein, žádá o paraguayské občanství, která se mu v listopadu podaří získat.

V červnu je na Mengeleho v Argentině vydán zatykač, proto se stěhuje do Brazílie. Nějaký čas se Josef Mengele ukrývál na pašerácké základně Itapuã na řece Paraná v Paraguayi s falešným argentinským pasem na jméno Alfredo Mayen. V následujících letech se stárnoucí Mengele pohybuje střídavě mezi Paraguaí, Argentinou a Brazílií. Mengele žil při svém ukrývání v Brazílii v takovém napětí a úzkosti, že si vypracoval návyk, kdy neustále okousával konce svého mrožího kníru.

Nakonec spolykal tolik vousů, že z nich vzniklo klubko, které mu zablokovalo trávicí trakt. Tento stav začal byl natolik bolestivý a nebezpečný, že se musel i přes všechna s tím spojená rizika nechat hospitalizovat v nemocnici v São Paulu. Z jeho rukopisů vyplývá, že Mengele zemřel ve strachu, zdeprimován a chudý. Síť, utvořená po válce na ochranu a podporu nechvalně známých jmen z nacistického Německa, se postupně rozpadala, jak její členové umírali a jak se šířil v sedmdesátých letech hospodářský útlum.

Mengele si stěžuje, že nemá ani peníze na benzín na cestu do Rio de Janeiro. Knihy, nalezené v Mengelově domě také leccos osvětlují.

Autorem pěti z nich byl rakouský zoolog Konrad Lorenz. Mengele si také uschoval ústřižek z deníku Folha z V lednu si napsal Mengele do deníku, že čte vzpomínky Alberta Speera, Hitlerova architekta. Pak kritizuje, že Speer vyjádřil lítost nad tím, co se dělo v nacistickém Německu. V roce odsoudil nedostatek kritiky izraelského týrání Palestinců. Také píše, že je německá mládež "zdegenerovaná" a nezosobňuje už německé tradice.

Vadilo mu, že nová generace Němců nestaví na nacistické éře a nevyužívá jejích "úspěchů". Mengele také napsal některé eseje na svá oblíbená témata. V roce například napsal osmistránkový text o původu a intelektuálních schopnostech židovského národa. Píše, že židé pocházejí ze směsice ras v Malé Asii a na Dálném Východě, le že během své migrace po dobu tisíců let přijali prvky od evropských ras a také negroidní rysy.

Mengele přiznává, že "bezpochyby mají lidé židovského původu velké intelektuální schopnosti", ale uzavírá, že je to proto, že všichni žili v národech s "vysokou kulturní úrovní". Zcivilizovala je země, do které přišli. V jiném, třináctistránkovém eseji z r. Od dopisů, které rozesílal, existuje mnoho průklepů. V jednom z těchto dopisů se posmívá malým zemědělcům, u nichž v letech - pracoval.

Dopis má titul "Fiat Lux" Budiž světlo , je adresován nějaké dámě a líčí Mengeleho marné úsilí poskytnout osvětu příslušníkům zemědělské rodiny. V jiném, nedatovaném rukopise zdůrazňuje Mengele, že některé rasy jsou prý nadřazené jiným.

Teoretizuje o rozdílech mezi různými primáty a lidmi. Zejména se mu líbí nordická rasa, ta je podle něho na nejvyšší úrovni. V roce vytvořil složitou strukturu teorií, používajících velké množství technických dat a vědeckých referencí, jimiž se snažil dokázat svůj argument o rasových hierarchiích. Zmiňuje se o rasových teoriích hraběte Gonieaua Josepha Arthura a kritizuje "míšení ras ve Spojených státech".

Zdůrazňuje, že to povede k tomu, že Spojené státy přijdou o svou vůdčí roli. Považoval apartheid za jedinou možnou formu soužití, měla-li být zachována rasa s vyššími intelektuálními schopnostmi. Namísto toho, aby nás překvapil, zachoval si obraz Anděla smrti až do své vlastní smrti. Z uvolněných dopisů, esejů a deníků vyplývá, že se přidržoval celý život nacistických ideálů a nikdy neměl žádné pochybnosti. A zde je exkluzivní fotografie: Správcem restaurace byl Gustav Wagner, náměstek velitele tábora Sobibor v Polsku, kde bylo usmrceno plynem více než lidí.

Tato restaurace byla neformálním místem setkání nacistických uprchlíků v tomto regionu, chodil sem i Franz Stangl, bývalý velitel vyhlazovacího tábora Treblinka, ten se stal velitelem výroby v místní automobilce Volkswagen.

Fotografie ukazuje, že si postavili budovu, která napodobovala německou architekturu, jak jinak A zde je barák, kde strávil Josef Mengele své poslední dny: A zde je kde Mengele bydlel v Argentině: Málokdo ví, že i pedofilové sami sebe identifikují pomocí znaků.

Ne všichni, ale někteří nosí přívěšky, prstýnky a další bižuterii, někdy se tyto znaky objevují i na mincích. Muže symbolizují trojúhelníky, ženy srdce. Stejný znak se objevuje i na jejich webových stránkách, jak v roce zjistila FBI. Tyto symboly jsou vždy složené ze dvou totožných tvarů, jedno většího obepínajícího menší. Ten větší symbolizuje dospělého, a ten menší dítě. A velikost rozdílu mezi oběma tvary znamená, zda dotyčný preferuje starší, či mladší děti.

Na obrázcích uvádím některé příklady. Tyto trojúhelníky symbolizují muže, kteří zbožňují chlapečky čím tenčí linie trojúhelníku, tím mladší děti a srdce symbolizují muže nebo ženy , kteří milují holčičky a motýlci symbolizují pedofily bez preference pohlaví.

Toto jsou informace získané FBI během vyšetřování. Pedofilie je o moci, nikoliv o sexu. O předpubertální chlapce mají sexuální zájem zvláštní druhy lidí. Většina heterosexuálních mužů, jimž je čtyřicet, padesát a šedesát, by velmi rádi souložili s sedmnáctiletou dívkou, někteří možná i s mladšími, ale daleko menší počet lidí by mělo žaludek a nedostatek skrupulí souložit s někým mladším, sexuálně dosud nerozvinutým. To, co pedofilům zajímá je spíše nevinnost, naivita a absence úsudku, kterou nalézají u dítěte či předpubertálního tvora.

Pedofilové často zažili, že jim během puberty byla potlačována jejich vlastní sexualita a tak touží prožít si znovu ty ztracené roky a zážitky, nyní v dospělém věku. Mají rozervanou sexualitu, která se zastavila v raném stadiu svého vývoje. Hledají u dětí absenci opozice. Jsou to v podstatě zbabělci, chytají kuřata namísto aby lovili obtížněji ulovitelná zvířata. Všimněte si, že je mnoho pedofilů, kteří zneužívali zároveň chlapce i dívky. Tak davat si pozor na tyto znaky.

Leták oslovuje "osamělou důchodkyni" a jí nabízí, že za ni bude platit činži Kolik starších lidí se stane obětí těchto právních triků? Nejpěknější je ujišťování "jsem slušný ing. Kdyby toho nebylo, Češi prý by si Cigání ani nepovšimli. Vietnamce nikdo nebije, nikdo je nesterilizuje, nikdo je neobviňuje, že parazitují na státu anebo že ničí své byty Ano, kapsáři jsou většinou Romové.

Ano, většina Romů nepovažuje za životně důležité posílat své děti do školy. Mnoho Romů se chová násilně, hlučně, neodpovědně a podvádějí. Avšak argument, že Romové zneužívají sociální dávky od Čechů, zní poněkud bizarně, vzhledem k tomu, že úsilí získat od státu podvodně co největší množství sociálních dávek je mezi bělošskými Čechy národním sportem Hněv bílých Čechů, že Romové zneužívají sociální dávky, je, zdá se, motivován více závistí než etickými či právními důvody.

V reakci na vlnu sympatií od cizinců vůči Romům a jejich postavení v České republice napsal jistý Miroslav: Je to velmi složitá otázka. Nemyslím, že ti Češi, kteří nemají rádi Romy, k nim pociťují antipatie v důsledku nějaké rasistické doktríny, ale spíše jde o to, že většina z nás má s Romy špatné zkušenosti. Zbili nás, okradli nás, znovu a znovu. Zažil jsem to já, bratr, matka, otec, prakticky každý. Promluvte si s jakýmkoliv vyšetřovatelem trestných činů. Kéž bych mohl být tolerantnější.

Jak rád bych chtěl, aby se Romové snažili zlepšit svůj image a status. Kdykoliv vidím skupinu Romů, držím si opravdu pevně peněženku. Pohlédnete-li na české trestní statistiky, uvidíte, že zločinnost u Romů je asi tisíckrát vyšší než u Neromů. Na to odpovídá Rogerco , člen tohoto chatu, těmito slovy: Avšak během let mě okradli Irové v Londýně, Angličané v Manchesteru a v Liverpoolu, Welšané v Colwyn Bay, Češi, Slováci, Romové a blíže národnostně nespecifikovaní lidé v Praze; dostával jsem výhrůžky, že mě zabijí, od karibské komunity v Liverpoolu, prodavači drog mě pěkně zmáčkli na univerzitě ve Walesu Většinové obyvatelstvo v Brazílii se chudých lidí silně obává a všeobecně je diskriminuje.

Vzhledem k tomu, že chudí lidí mluví s charakteristickým přízvukem, jejich jazyk je plný gramatických chyb, poznáme je, i když jsou dobře oblečení. Jakmile jsou poznáni, nemají šanci, že by dostali normální zaměstnání. Nesmějí vstupovat do nákupních středisek ani do restaurací aby tam nežebrali Zavíráme okna od automobilu, když na červenou u každého semaforu předvádějí různé cirkusové triky anebo nám otírají přední sklo, aby si od nás vyžebrali pár halířů. Nikdy jim nedovolujeme, aby byli sami v našich bytech.

Nikdy s nimi nesedíme u téhož stolu. Pak jsme se divíli, že nás okrádalí. Jen že prezident Lula změnil ten vektor. Lula vytvořil 14 milionů pracovních příležitostí a v důsledku jeho opatření vstoupilo milionů Brazilců do střední třídy. Z 5,5 milionů studentů na brazilských soukromých vysokých školách jich 2,7 milionů pochází z oněch 31 milionů lidí, kteří se za posledních osm let osvobodili z chudoby.

Ve středověku byli stínáni, za holocaustu usmrcováni v plynových komorách, za studené války byli násilně nuceni žít v bytech a často byly romské ženy proti své vůli sterilizovány dokonce i po pádu komunismu Jak bylo nedávno zveřejněno, nejméně čtvrtina romských dětí, které český režim posílá do zvláštních škol, tam nepatří. Ty děti nejsou posílány do zvláštních škol v důsledku jejich údajně nízkého IQ, ale prostě jen proto, že jsou to Romové.

Zneužívají svou moc ve svobodném, demokratickém režimu. Tyranizují tyto romské děti, které jsou od narození odsouzeni k životu v diskriminaci. Bílí Češi Romy násilně ochromují. Klíčem k vyřešení tohoto problému jsou šance. Kořeny toho, co bílí Češi odmítají u Romů, je chudoba a nedostatek příležitostí. Když jste chudý, málokdy máte luxus hygieny.

Když nemáte možnost získat dobré vzdělání, jak naleznete později v životě místo na slunci? Když nemůžete získat zaměstnání kvůli tomu, co udělali jiní lidé ve vaší sociální skupině, jak můžete ukázat svůj potenciál? Školské osnovy musejí uznat existenci romské kultury ve všech oblastech školského systému.

Musí být zahájeno mezikulturní vzdělávání. Mezi Romy je nutno povzbuzovat vysoké očekávání a vzdělávací úspěchy, nikoliv představu, že Rom může jen propadnout. Problémy jsou složité a nevyřeší se pouze za jedinou generaci. Samozřejmě, že během desetiletí vznikla u mnoha Romů kultura, která je otevřeně nepřátelská vůči všemu, co představuje bělošské většinové obyvatelstvo.

Avšak pokud nebudou existovat příležitosti, a pokud se Romové nepřesvědčí, že se k nim bělošské obyvatelstvo nestaví nepřátelsky a nemusejí od něho očekávat příkoří, většina Romů se bude dále chovat způsobem, který bude v přímém rozporu se středostavovským bontónem a bělošskou nepřístupností. Potíž je, že v České republice vládne morální relativismus. V jeho důsledku lidé často mají ve zvyku obviňovat oběť, nikoliv pachatele. Zejména, pokud jde o Romy.

Mnoho lidí si v ČR myslí, že si Romové za svou diskriminaci mohou sami. Což dokazuje, jak slabá je v ČR veřejná diskuse o romském problému. Z hlediska průměrného Dána nejsou Češi hluční jako Helena Růžičková či Homolkovi, nedodržují osobní hygienu a vypadají neupraveně? Chovají se amorálně - nevystupují proti drobné korupci a jsou líní - nepracují s řádným nasazením?

Pokaždé, když slyším, jak si někdo stěžuje, jak drahé je podporovat Romy, pomyslím vždycky nejen na ty bílé Čechy, kteří rozkradli miliardy z veřejných fondů. Nicméně údajně není český rasismus rasismem proti barvě kůže či etnické příslušnosti, ale je to prý diskriminace vůči určitému druhu chování. V českém, nesnesitelně homogenním prostředí se málo toleruje jinakost. Přimo tady na Aktuálně.

Jen že Dolejš přece vůbec Rom není Případy jako Lucie Talmanová, která bezostyšně pobírá mateřské sociální dávky, přestože je vůbec nepotřebuje a její politická strana se ideologicky staví proti takové pomoci, jenom dokazuje, že i světlovlasí Češi zastávají onen názor, že "kdo nekrade, okrádá rodinu".

Primátorka Chomutova Ivana Řápková je dobrým symbolem bílého českého pokrytectví: Řápková bojuje proti Romům, kteří neplatí účty, avšak nevadí jí, že získala univerzitní titul z právnické fakulty v Plzni a vůbec si nepamatuje jméno jediného profesora, adresu univerzity ani nemá minimální znalosti z oboru, v němž získala diplom.

A bílí Češi ji snad potrestali za její zjevně podezřelý diplom? Jiří Čunek je totéž. Pobíral od státu sociální dávky i v době, kdy byl podle hotovosti na jeho účtech milionářem.

Všechny tyto příklady a mnoho dalších ohledně toho, jak bílí Češi zneužívají státní fondy daleko víc než ti, kdo dostávají méně než Kč sociálních dávek měsíčně. Bílí Češi jsou ty, kteři skutečně okradájí státu. Stačí počítat - webová stránka Politikmann publikovála seznam afér: Bamberská aféra V březnu Česká televize v pořadu Nadoraz uvedla, že vedení ČSSD v roce navázalo kontakty s česko-švýcarskými podnikateli.

Zeman připustil, že byl v podobné záležitosti osloven, nabídku však odmítl. Olympiáda, velkorysé rozšíření metra, přestěhování radnice.

Právě stěhování už má Praha za sebou. Navzdory slibům primátora a navzdory analýzám za milióny korun na něm město prodělává. Pronájem pražských náplavek Mělo to být dobré pro veřejnost, tak zdůvodňoval pražský magistrát pronájem náplavek, čili dlážděných břehů Vltavy, soukromé firmě.

Zatím to ale vypadá tak, že je to dobré hlavně pro onu soukromou firmu. Což o to, náplavky jsou sice v perfektním stavu, je možné po nich korzovat i jezdit na kole, ale jen díky tomu, že město do nich napumpovalo z veřejných peněz takřka půl miliardy. Hlavní starost soukromé firmy je teď kasírovat nájemné takřka od každého, kdo se kolem jen mihne. Včetně majitelů lodí, které kotví na vodě. Bém lobboval za černou stavbu v Pardubicích, kvůli kamarádovi. Ukázalo se, že zájem na udělení dodatečného stavebního povolení největší černé stavbě v zemi má pražský primátor Pavel Bém.

Loboval za ni u primátora Pardubic Jaroslava Demla. Financování kampaně čisté a zelené Prahy Prahu loni zaplavily reklamní poutače s nápisem čistá a zelená Praha. Vedle proměnlivý grafických symbolů obsahuje jednu konstantu: Kampaň měla upozornit na to, že se město chce více starat o čistotu a zeleň, kvůli čemuž dokonce navýšila rozpočet o dvě stě padesát milionů.

Mimořádná akce, jakou Praha nepamatuje, se shodou okolností rozjela v období před plánovanými předčasnými volbami do Poslanecké sněmovny, ve kterých chtěl kandidovat i Bém. A na kolik daňové poplatníky přišla? Roman Janoušek O účty lobbisty a pražského podnikatele Romana Janouška, který je blízkým přítelem pražského primátora Pavla Béma ODS , se kromě švýcarských úřadů začaly zabývat už i ty české.

Milionář a politik s dlouhýma rukama a štědrý sponzor ČSSD. Ty je možné slyšet od sociálnědemokratických funkcionářů ze severu Čech i od zdejších podnikatelů.

Vždy však striktně pod podmínkou anonymity. Také několik obsáhlejších textů, které o Bendovi vyšly v různých médiích, o jeho temné minulosti jen spekuluje. Paroubkův asistent porušil zákon, svádí to na asistenty Ústí nad Labem - Předseda severočeské sociální demokracie Petr Benda, jeden z nejvlivnějších politiků severních Čech a současně "pravá ruka" Jiřího Paroubka nedodržel zákon o střetu zájmů. Téměř čtvrt roku po termínu daném zákonem nedodal krajskému úřadu své majetkové přiznání, které je jako radní ústeckého hejtmanství povinen zveřejňovat.

Aféra soudce Jiřího Berky V kauze je namočeno více politických stran Kauza ústeckého soudce Jiřího Berky začala zmanipulovanými konkursy podniků. Později se ale ukázalo, že do ní ve skutečnosti mohou být zapleteni státní zaměstnanci z klíčových úřadů. Lidé, kteří s ním ve sporných kauzách přišli do styku, tvrdí, že konkurs, za nímž Berka stál, měl vždy stejný scénář: Skupině ústeckého soudce Jiřího Berky přibylo obvinění z dalšího zmanipulovaného konkurzu.

Policisté zjistili, že firmu Báňské stavby Most připravila o téměř 64 milionů korun. Někteří obvinění v případu zločinného spolčení ústeckého soudce Jiřího Berky se snažili ovlivnit vyšetřování ve svůj prospěch přímým kontaktem na politické strany. Během líčení vyšlo najevo, že konkurz na Union banku si mohl objednat podnikatel Tomáš Pitr. Soudce také částečně uvolnil bankovní účty obžalovaných.

Měsíčně nyní mohou použít až Policie podezřívá dva vysoce postavené státní úředníky, že se pokoušeli mařit vyšetřování krachu Union banky. Kriminalisté už proto prohledali jinak zapovězená místa: Úřad vlády a Národní bezpečnostní úřad. Policisté se vydali prohledat jejich kanceláře v souvislosti s vyšetřováním velkého skandálu kolem obviněného ústeckého soudce Jiřího Berky. Ten záměrně nechával krachovat firmy včetně Union banky. Bezdrátová Praha Vedení metropole má na milionů korun.

Evropská komise to ale zakázala, a tak se přes projekt dá připojit jenom na stránky institucí a státní správy. Jenže síť wi-fi ani půl roku po zahájení ostrého provozu pořádně nefunguje.

Projekt, který už spolykal milionů, měl Prahu dostat mezi ostatní evropské metropole. Pak tu je osm zatčených korupčníků, kteří licenci uchazečům za patřičný úplatek slibovali. Od nich vedou nitky jak k ministrům, tak k tuzemským gangsterům, podnikatelům a dokonce k ruské solomonské mafii. Ústřední postava mezi obviněnými - František Vybíral - byl jedním z nejdůležitějších mužů už v rozhodování o zmíněné zakázce na stavbu dálnice D Policie taky odposlechla řadu hovorů Vybírala s hlavní postavou solomonské mafie v Česku Jurijem Heřmánkem.

To všechno tu máme včetně takových pikantností, jako je například publikované svědectví jednoho z dalších obviněných, Miloše Červenky kterého policie vyšetřovala kvůli nanejvýš podezřelému nákupu lukrativních pozemků u ruzyňského letiště od státem řízeného Pozemkového fondu , že mu Vybíral nabízel obchod: Dej mi třicet milionů a já ti za ně přes své kontakty u policie a na úřadech koupím beztrestnost.

Když se tyhle skutečnosti začaly loni na jaře sypat na hlavu veřejnosti z policejních tiskovek a kombinátorských zpovědí, vypadalo to jasně: Proč ty naděje mizí? Detektivové mají podezření, že Přibyl využil svého vlivu, aby přes tyto styky zabránil nebo alespoň znesnadnil vyšetřování kauzy biolíh a vraždy Mrázka. V těchto případech jde přitom o vysokou politiku. Brněnská radnice a její skandál Nahrávka rozhovoru senátora Vlastimila Sehnala ODS a majitele brněnské stavební firmy Přemysla Veselého, jejíž části odvysílala televize Nova jako důkaz korupce kandidáta na jihomoravského hejtmana Milana Venclíka ODS , se zdaleka netýká jednoho člověka.

Ale Korupční aféry zřejmě nevadí. Venclík dovedl jihomoravskou ODS k drtivé porážce v krajských volbách, ale může zůstat v klidu. Milana Venclíka, neúspěšného kanidáta na hejtmana a politika opředeného korupčními skandály, si totiž vybral Jihomoravský kraj i česká vláda jako koordinátora klíčových záležitostí Aféra Bursíkovy domy Martin Bursík společně se svým bratrem Jiřím získali v restitucích dům v Praze na Malé Straně, přímo naproti Poslanecké sněmovně.

A nebytové prostory v něm pronajímají několika firmám. Ovšem nikoli přímo, ale přes svou firmu Ecoconsulting. Sám Bursík přiznává, že prostory ve svém domě pronajímá dvojím způsobem. Výnosy z bytů, v nichž je nařízený regulovaný tedy nízký nájem, si píše do svých příjmů. A tudíž z nich platí daň 32 procent. Majitelkou bytu přitom není ledajaká bytná.

Je to dcera majitele firmy Navatyp, který kdysi na kontaktech s politiky ODS vydělal jmění. Jmenuje se Romana Navrátilová. Jejímu zemřelému otci Richardu Navrátilovi patřila vlivná stavební firma Navatyp, která spravuje výraznou část majetku města Prahy a dostává od něj zakázky za stovky milionů.

Praha 1 přes Navatyp prodávala i dům, kde dnes Topolánek žije. Ale na škodě, kterou CME utrpěla v souvislosti s investicí do televize Nova prý vinu nemá.

A rozhodnutí stockholmské arbitráže, která České republice nařídila zaplatit CME 10 miliard korun, tak bylo nespravedlivé. K těmto závěrům dospěla sněmovní vyšetřovací komise, která zkoumala okolnosti prohrané arbitráže od roku Aféra Čepro Stát se musel zaručit za strategickou společnost Čepro, které hrozil finanční kolaps.

Čepru hrozilo, že bude muset zaplatit kvůli skandálu při prodejích pohonných látek 6 miliard korun soukromým firmám. To znervóznělo banky, které se obávaly o své peníze.

Státní Fond národního majetku proto navrhl, že poskytne Čepru, které ze sta procent ovládá, garanci na financování ve výši 2,6 miliardy. Čepro zajišťuje pro stát skladování strategických zásob nafty a benzinu a vlastní i druhou největší síť čerpacích stanic EuroOil pozn. Paroubek uvedl, že okamžitě po zveřejnění těchto informací podnikl takové kroky, aby byl starosta z ČSSD vyloučen.

Pracovníci Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu ÚOOZ zatkli tři lidi podezřelé z vydírání a nezákonných postupů při čerpání finančních prostředků z evropských fondů a státního rozpočtu prostřednictvím ministerstva pro místní rozvoj. Aféra Český dům Srba Trestní zodpovědnost za nevýhodný pronájem lukrativního objektu nesou podle policie tři někdejší zaměstnanci ministerstva zahraničí: Srba si ve vězení odpykává osmiletý trest za přípravu vraždy novinářky a stíhán je také kvůli korupci v rezortu.

Nevýhodnou nájemní smlouvu s Hotelem Český dům předložil bývalému ministru zahraničí Janu Kavanovi k podpisu právě Srba. Kvůli skandálu loni v březnu rezignoval. Existuje podezření, že stát mohl pronájmem přijít až o miliónů korun. Čunka Aféry se vyšetřovaly v době, kdy byl Čunek v Topolánkově křehké vládě a je velmi velké podezření na ovlivňování jeho průběhu ze strany politiků a státního zastupitelství Aféra se sexuálním obtěžováním.

Čunek to označil za mstu za propuštění, respektive pokus ovlivnit projednávání v radě města její žádosti o snížení nájmu za restauraci, a podal na ni trestní oznámení pro pomluvu a vydírání.

Čunek, na nějž bylo podle jeho slov podáno celkem 16 trestních oznámení, oznámil, že bude s vydáním souhlasit, na jednání Senátu 7. Zneužívání sociálních dávek J. Čunek pobíral od státu sociální dávky i v době, kdy byl podle hotovosti na jeho účtech milionářem.

Jeho vliv je démonizován a N. Topolánek jej používal k řešení nepříjemných záležitostí. Podobnou práci vykonává pro Paroubka, Dimun a Tvrdík. Tajemný byznys Marka Dalíka Česko-slovenští miliardáři se sjeli na mejdan na Štrbském Plese Možná nikdy se ke Štrbskému plesu nesjelo tolik významných byznysmenů a bohatých osobností, jako tomu bude tento víkend.

Že půjde o mimořádnou a snobskou záležitost potvrdili včera první hosté třídenního turnaje. Mezi hosty ale nechybí ani Jan Kočka, syn provozovatele pražské Matějské pouti, nebo pravá ruka pražského primátora Roman Janoušek Řady smetánky rozšířil v sobotu dopoledne i Marek Dalík, blízký přítel expremiéra, který opět pomáhá ODS s kampaní.

Kauza Wolf Dalík naléhal na reportéra ČT: V zájmu vlády lobbista Marek Dalík, blízký přítel premiéra Mirka Topolánka, údajně přišel za novinářem České televize Daliborem Bártkem se zvláštní nabídkou. Na podzim téhož roku smlouvu napadl Šimonovský a označil ji za krajně nevýhodnou pro stát. Nakonec se rozhodla kauzu odložit.

Aféra Diag Human Na počátku byla jediná věta: Firma Diag Human je neseriozní. Na konci je již vyplacených milionů a dvě prohrané arbitráže.

To je v kostce kauza Diag Human, spor kvůli jediné větě, který se táhne téměř dvě desetiletí. Dosavadní postup státu se dá přitom bez nadsázky shrnout jednoznačně: Co krok, to chyba. Policie rozhodla, že obviní bývalou ministryni zdravotnictví Marii Součkovou.

A to kvůli smlouvě, kterou bez výběrového řízení uzavřela v kauze miliardového sporu státu s firmou Diag Human. Součková je po exministru Petru Lachnitovi druhým vlivným sociálním demokratem, kterému za působení ve vládní funkci hrozí vězení.

Marie Součková má být obviněna za to, že uzavřela desetimiliónovou smlouvu s advokátem Zdeňkem Nováčkem. Součková jej pověřila, aby ve sporu s firmou Diag hájil zájmy státu, aniž by vypsala konkurs. Michal Dvořák, podnikatel, se snažil údajně získat informace o tom, jak vyřešit svůj problém - chtěl totiž prodloužit provoz autobazaru.

Případ Doležel Někdejší vysoký státní úředník Zdeněk Doležel, kterého spolu se dvěma dalšími lidmi zatkla policie kvůli podezření z páchání násilné trestné činnosti a podvodu se do poslední chvíle snažil být v kontaktu se špičkami ČSSD. Do vyšších pater politiky jej vytáhl právě expremiér Gross, který s ním spolupracoval už na ministerstvu vnitra. Jiří Paroubek jej zdědil s funkcí. Dryml měl na ni údajně shánět kompromitující materiály, to ale odmítá a naopak naznačil, že Orgoníková si na něj objednala dehonestující reportáž.

Aféra financování ODS Poté, co byly zveřejněny výroční zprávy stran za rok , se ukázalo, že například Občanská demokratická strana ODS získala dary od nevěrohodných osob. Jako její nejštědřejší dárci totiž figurovali Radjiv M. Sinha z Mauricia a Lájos Bács z Budapešti, každý částkou 3,75 milionu korun. Později se ukázalo, že jména byla smyšlená. Aféra, která údajně vzala ODS volební hlasy, pokračovala i v povolebním období. Po zveřejnění totožnosti tajemného sponzora, kterým byl podnikatel Milan Šrejber, se začaly na veřejnosti objevovat stále nové spekulace o praktikách uvnitř ODS.

Aféra Gripeny V centru úplatkářské aféry s gripeny je rakouský šlechtic Alfons Mensdorff-Pouilly, který je podezřelý z korupce při uzavírání smluv na stíhačky Jas Gripen v Česku, Maďarsku a Rakousku. Švédští novináři natočili skrytou kamerou i setkání s někdejším ministrem zahraničí ČSSD Janem Kavanem, který uplácení připustil. Tři čeští senátoři shodně potvrdili, že jim byly úplatky nabídnuty: Aféra Grossův byt Gross deníku řekl, že mu 1,2 milionu korun půjčil jeho strýc František Vik.

Gross prohlásil, že si do roku vydělal více peněz, než noviny uvedly. Do svých příjmů si kromě platu započítal i poslanecké náhrady. Peníze získal začátkem Grossovy akcie Dva roky po odchodu z politiky Gross záhadně a rychle zbohatl. Neuvěřitelným příběhem se zabývali policisté. Pokud však věrohodně nevysvětlí, jak před pár měsíci získal 31 procent akcií ve firmě Moravia Energo v hodnotě zhruba milionů korun. O jaké trestné činy mohlo jít? Korupce za pomoc firmě?

Zneužití informací v obchodním styku 3. Praní špinavých peněz 4. V tombole na XVII. Brněnském předvánočním galavečeru totiž vyhráli hlavní ceny. Hašek získal nové auto, Onderka vyhrál zájezd do Egypta. Pod tlakem veřejnosti oba darovali výhry na dobročinnostAféra byt S. Grosse Případ nejasného původu peněz na koupi bytu premiéra Grosse, který otevřela MF Dnes, zdaleka nezajímá pouze její redaktory. Premiér ani po několika dnech není ochoten vnést do případu světlo a svým postojem jen zavdává příčinu k dalším spekulacím o původu prostředků.

TIC je přesvědčena, že takový přístup ohrožuje důvěryhodnost vlády, kterou premiér reprezentuje, a přispívá ke vnímání vysoké míry korupce v naší zemi. Je proto ve veřejném zájmu, aby premiér co nejdříve celou záležitost věrohodně vysvětlil. Aféra Internet do škol Stát vinou špatně uzavřených smluv tratil milionů korun: Okruh podezřelých byl velmi široký.

Figurovalo v něm bývalé vedení ministerstva i úředníci, kteří vytvářeli podklady pro smlouvy. Většinu kontraktů podepsal Eduard Zeman a Drahomír Franěk, kterého bývalý sociálně demokratický ministr řízením projektu prověřil. Praktickým výsledkem byly sto procentní státní záruky za úvěry, které ČSOB převzala. V dalších letech to vedlo k tomu, že ČSOB je masově odkládala do státní Konsolidační banky, což jí stát dodnes proplácí. Parlamentní vyšetřovací komise konstatovala: Služební mobil mu platila dánská společnost Marius Pedersen.

Celá kauza se otevřela Ty ale byly vypsány jen o tři dny dříve, a tak je u každé zakázky v obálce nabídka jen od jedné firmy - konsorcia Kapsch.

Ještě během večera je komise doporučuje, takže hned po Vánocích podepisuje ředitel ŘSD Alfréd Brunclík smlouvu s firmou Kapsch za více než čtyři miliardy.

Aféra Chemapol Společnost Chemapol patřila v devadesátých letech mezi největší průmyslové skupiny v zemi. Zahrnovala přes sto podniků s více než 40 tisíci zaměstnanci. Chemapol byl významným vlastníkem nejen v chemickém průmyslu a farmacii, ale i v bankovnictví, strojírenství, obchodu se zbraněmi a nemovitostech, měl vlastní mediální divizi, síť čerpacích stanic, podnikal ve sportu i v letecké dopravě.

Konkurs na firmu vyhlásil Krajský obchodní soud v Praze v lednu Ta měla do konce roku v Chemapolu podíl, ten ale společně s dalšími bankami prodala těsně před vyhlášením konkursu. Balík akcií získali tehdy podnikatelé Radim Masný a Roman Zubík.

Ze schůze konkursních věřitelů koncernu vyplynulo, že mají pohledávky za více než 16, miliardy korun. V červenci konkurzní správce Chemapolu Alexandr Vacek oznámil, že z prodeje majetku chemického impéria vytěžil 2,59 miliardy korun, ukončení konkursu ale stále blokuje asi desítka soudních sporů.

Společnost Chemapol Group ChG patřila v Skupina kolem Chemapolu ovládala značnou část české chemie, působila v mnoha dalších oborech a její šéf Václav Junek byl považován za jednoho z kapitánů českého průmyslu. Vše se změnilo v roce , kdy ChG skončil v konkursu a zbyly po něm miliardové dluhy. Aféry Milana Jančíka Praha 5 prodává domy.

Aférami opředená radnice Prahy 5 v čele se starostou Milanem Jančíkem ODS se chystala prodat za podivných okolností dva domy. Najel na strážníka Starosta Prahy 5, Milan Jančík , získal celostátní proslulost, když se svým autem najel na strážníka, který jej nechtěl pustit přes uzavřený most. Jančík z místa nehody ujel a o incidentu veřejně lhal. Další podezřelý student z Plzně Seznam podivných studentů plzeňské právnické fakulty nebere konce.

Nově ho rozšířil Milan Jančík. Na magisterský titul mu stačily pouhé čtyři roky obvyklé je pět , titul JUDr. To je určitě mimořádný výkon i na člověka, který se věnuje jenom studiu. Jančík koupil firmu za tisícovku Dlouhodobě kritizovaný starosta Prahy 5 se stal vlastníkem firmy Centenario, která se podle údajů v obchodním rejstříku zabývá pronájmem nemovitostí. Společnost, která má základní jmění tisíc korun, získal Jančík za tisícikorunu. Nelze proto vyloučit, že převod podílu za tak symbolickou cenu mohl být formou "protislužby.

Jančík uzavřel před sedmi lety bez vědomí zastupitelstva a rady tři smlouvy se soukromou firmou Agentura Praha 5, na kterou následně převedl pohledávky za dlužné nájemné za 80 milionů korun. Podle Riga, nyní uvězněného na 10 let za podvody, sto tisíc dolarů, které tehdy do Ghany vezli, mělo sloužit k uplácení úředníků na ghanském ministerstvu financí.

Kraus dále vysvětlil, že dalších padesát tisíc dolarů, které odeslal z účtu své matky, mělo sloužit jako záloha na koupi podniku. Podle Riga však byly i tyto peníze určeny na úplatky. Obchod s kakaovými boby je spojován s novodobým otroctvím a zneužíváním práce dětí. Obviněn ze spolupráce s StB. V roce soud konstatoval, že nebyl vědomým spolupracovníkem.

V opilosti naboural tři auta v Mostecké ulici v Praze. S policií odmítl spolupracovat a odvolal se na senátorskou imunitu. Kavan na veřejnosti vypustil tajnou informaci o údajném islámském teroristovi, který se měl pohybovat na území ČR. Premiér Miloš Zeman obvinil exministra zahraničí Josefa Zielence z toho, že uplácel novináře. Odvolával se na informace od Jana Kavana. Ten ale žádné důkazy nepředložil a Zielencovi se musel omluvit. Policie po dvou a půl letech potvrdila, že premiér Miloš Zeman a ministr zahraničí Jan Kavan křivě obvinili bývalého šéfa diplomacie Josefa Zieleniec z uplácení novinářů.

Ministerstvo odvolalo správce centra Václava Hrubého pro údajné nedostatky v hospodaření. V loňském roce soud konstatoval, že Hrubý neporušil žádný zákon. Hrubý navíc obvinil Kavana, že ho ministerští úředníci s jeho vědomím vydírali, aby získali důkazy o údajné Zielencově korupci. Při výměně trezorů na ministerstvu našli úředníci v Kavanově sejfu statisíce korun.

Kavan nejprve tvrdil, že tam žádné peníze nebyly, poté si vzpomněl, že tam měl diety za zahraniční cesty a peníze od sponzorů na senátorskou kampaň. Poté co se ukázalo, že peníze nezdanil, přispěchal jeho asistent s vysvětlením, že to byly úspory.

Během senátorské kampaně Kavan sliboval voličům na Prostějovsku miniautobusy, které jeho přátelé nakoupili ve Velké Británii. Skandál s prodejem Českého domu v Moskvě, který byl ministerstvem pronajat za neobvykle nevýhodných podmínek.

Kavanův blízký spolupracovník Karel Srba byl obviněn z přípravy vraždy novinářky Sabiny Slonkové. Později vyšlo najevo, že Srba byl agentem vojenské tajné služby. Další skandál, tentokrát týkající se podivného nakládání s tajnými materiály na ministerstvu zahraničí v době Kavanova působení. Alexandr Novák - Chomutovský exsenátor obviněný z přijetí úplatku. Roman Janoušek - Pražský podnikatel napojený na primátora Pavla Béma. Tomáš Hrdlička - Radní z Prahy 10, obchodní partner Janouška.

Roman Jurečko - Plzeňský restauratér, spolupracovník Jiřího Pospíšila. Pavel Dlouhý - Místostarosta Hluboké, šéf Jihočeské agrární komory. Ivo Rittig - Podnikatel v klenotech a kamarád Petra Bendla. Tito neformální lídři občanské demokracie se setkávají poměrně často, obvykle několikrát do roka. Dobře to ilustruje kondici, ve které se ODS momentálně nachází: S něčím podobným musí bojovat i jiné strany.

Aféra Knižní fond Knižní velkoobchod je jedna z největších porevolučních privatizačních kauz. Zůstaly stamilionové dluhy a desítky nespokojených věřitelů. Nakonec ho získala firma J. Podezření, že se při této privatizaci nepostupovalo běžnými metodami, nebylo nikdy hodnověrně rozptýleno. Dluhy firmy dnes dosahují téměř milionů, když TRŽNÍ cena poslední prodávané nemovitosti Knižního velkoobchodu v Opatovické ulici byla milionů!

Aféra Jozef Kochan zneužívání náhrad Poslanec Jozef Kochan dobře ví, jak si za pět let přilepšit nejméně o tisíc. Ke slušnému poslaneckému platu a dalším výhodám, samozřejmě. Kochan si v historickém centru Trutnova pronajímá kancelář a náklady mu - jako všem poslancům - platí stát.

Jenže Kochan úřaduje v domě, který patří jeho manželce. A nájem si měsíčně spočítal na více než 20 tisíc, tedy na nejvyšší možnou částku. Aféra Kořistka Mf Dnes zveřejnila informaci, že poslanci někdo nabídl milióny za pád vlády. Celá kauza podle Kořistky začala v jedné ostravské kavárně. Krakatice je dnes už uzavřený a mýty opředený policejní spis. Složku založili protikorupční detektivové, když na přelomu tisíciletí mapovali podezřelé obchody mafiána Františka Mrázka a jeho kontakty na politiku a byznys.

Těžko připsat tuto aféru jedné straně. Proti ODS mluví jména politiků v přepisech rozhovorů s podsvětím. Úniky informací ze spisů zase padají na účet ČSSD.

Chybí v něm asi stran, které byly jakýmsi nedopatřením skartovány a stran odposlechů, které kdosi vynesl novinářům.

Poprvé se část z nich objevila v médiích před volbami v roce Poskytujeme komplexní gynekologickou a porodnickou ambulantní péči. Arnošta z Pardubic Ahoj jsem 31leta Lucka a nabizim oral bez kondomu s vystřikem na prsa nožky obličej nebo do pusinky za.. Lady Laura Sex po telefonu. Klasický sex, Orální sex. Miluji divoký sex i něžné mazlení.

Jistě se dohodneme i na orálku bez v kterém jsem opravdu dokonalá. Tak neváhej a zavolej. Lucka pracuje v privátu Sexy Privat, Praha 10, v tomto privátu je celkem 5 holek. Privát, seznam erotických privátů. Každý privát zde má svůj profil s fotografiemi svých dívek..

Lucka Lucka, 24 let. Sexy Dlouhovláska Sexy Dlouhovláska, 40 let. Pardubice Kamila Kamila, 20 let. Jsem bisexuální kočička, která má ráda oboustranný orálek a análek. Nemám zbytečné zábrany a v sexu mám ráda všechny krásné věci, užívám si i lehké Zdar, chtěl jsem navštívit privát Lucky v Pardubicích. Jelikož jsem strašně zklamaný, tak se chci podělit o zkušenost.

Pokud by jsi chtěl strávit hezké chvíle se mnou, stačí napsat SMS Zpěvačka Lucie Vondráčková našla štěstí u hokejisty Tomáš Plekance a odstěhovala se za ním do Kanady. Společně mají syna Matyáše a vypadají jako Aneta, Pardubice TOP - galerie.

Volaj , budem sa na Teba tešiť!

Prsa video nornik net